Kulak kaşıntısının nedenleri

Konusu 'K.B.B. - Kulak-Burun-Boğaz' forumundadır ve xxzeynepxx tarafından 12 Haziran 2009 başlatılmıştır.

12 Haziran 2009
    Konu Sahibi : xxzeynepxx
  1. xxzeynepxx

xxzeynepxx Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    [KULAKLARIM GECE ÇOK KAŞINIYOR ÇARESİNİ BULAMADIM U KNUYLA İLGİLİ DERDİ OLAN VARMI YARDIM İSTİYORUM ARKADAŞLARsenağlama:a015:

2. 19 Haziran 2009
  3. funmak

funmak minik kuşum geliyor... Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    bende de aynı sorun vardı mantar la beraber orta kulak iltihaplanması olmuş çok acılar çektim bunlar ilk belirtiler olabilir zaman kaybetmeden bir KBB uzmanını görünün

4. 19 Haziran 2009
  5. tripolog

tripolog Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    bende de var maalesef gece kulak kaşıntısına uyandığım çok oluyor ve çok içten gelen bi kaşıntı. çocukluğumda kulak burun boğazından çok çekmiş biri olarak yine orta kulak iltihabı oldum sandım doktora gittim ama benimki 20lik dişler yüzünden çıktı. 20lik dişler de çıkarken sinirlere temas edince kulak kaşıntısı yaparmış sabretmekten başka çaresi de yokmuş (aman buna da şükür ağrımasın da) bence vakit geçirmeden doktora gidin geçmiş olsun :Saruboceq:)

6. 26 Haziran 2009
  7. sibel_42

sibel_42 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    slm benim sabahları kalktıgımda iki kulagımdada felaket kaşıntı oluyo kaşımaktan elimi çekemiyorum.alışkanlık haline gelir diye bazen kaşımıyorum..yardımcı olrmusunuz

8. 26 Haziran 2009
  9. sibel_42

sibel_42 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    slm benim sabahları kalktıgımda iki kulagımdada felaket kaşıntı oluyo kaşımaktan elimi çekemiyorum.alışkanlık haline gelir diye bazen kaşımıyorum..yardımcı olrmusunuz lütfennn

10. 22 Temmuz 2009
  11. Miryem

Miryem Süüüüpriz bebiş Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    benimde kulaklarım çok kaşınıyordu doktor kulak egzeması olduğu kulagığa hiç su değmemesi gerektiğini söyledi ilaçlarımı kullandım geçti ama kulak tıkacı olmadan duşa havuza denize asla girmiyorumgamyoncuiremsu

12. 22 Temmuz 2009
  13. emcan01

emcan01 Aktif Üye Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    38
    benimde kulaklarımda kaşıntı vardı.aynı zamanda genizde yanma burundada yanma ve kaşıntı arasıra hapşırık şikayetlarim vardı.dr gittim alerji olduğunu söyledi ve ilaç verdi bana

14. 22 Temmuz 2009
  15. graceful

graceful Aktif Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    kulaklarımda inanılmaz bir kaşıntı var... doktora gittim mantar çıktı havuzdan kapmışım.. ilaç yazdı hem antbyotik hemde dışardan böyle oksijenli su gibi birşey kulağa damlatıryosunuz kulak böyle sanki asit dökersinizde kaynar ya öyle köpürüyordu kaynıyordu çok iyi geldi fakat bu yaz tekrarladı tekrar gitmem lazım ne çaresi var bilemiyorum kızlar...:umursamaz:

16. 18 Eylül 2009
  17. meryemtaze

meryemtaze ömer ve betül'ün annesi Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bendede aynı sorun vardı çok kaşınıyodu dr'a gittigimde sadece hafif bi kızarıklık oldugunu söyledi ve bi merhemle damla verdi şimdilik geçti ama bakalım inşallah tekrarlamaz

18. 18 Eylül 2009
  19. Fountain

Fountain Aktif Üye Üye

Beğenileri:
    63
    Ödül Puanları:
    48
    kızlar benımde vardı halen de var kac ay oldu gecmedı doktora gıttım ılac verdı bıde agzına surulecek bısey o surdugum ılac kabarma yara yaptı bıraktım gulsuyu dokup suruyorum bıraz krem suruyorum kulak cubuguyla ama agzına kulagımın sadece zaten kulak cubugunu ılarıye dogru sokmak yanlıs ama nıye kasınır kı anlamıyorum aksamları gecelerı oluyo benımde