Kulaklarım Kepçe çok rahatsız oluyorum

Konusu 'Yüz Estetiği' forumundadır ve EU1 tarafından 23 Kasım 2008 başlatılmıştır.

23 Kasım 2008
    Konu Sahibi : EU1
  1. EU1

EU1 Guest

bende şöyle saçımı istediğim gibi yapmak istiyorum ama kulaklarım kepçe olduğundan anca salık bırakıyorum saçımı..düğünümde falan da napıcam bilmiyorum istediğim modelleride yaptıramam heralde ameliyat falan düşünmüyorum ama napcam kızlar ben yaa sevgilim saçıma dokununca kulaklarımı görcek diye kaçıyorum hemen off ya bunun bi çaresi yokmu....senağlamasenağlama

2. 23 Kasım 2008
  3. pinar85

pinar85 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım benim bir arkadaşım da aynı sorunu yaşıyordu. ameliyat oldu kurtuldu. imkanın varsa yaptır derim zor bir operasyon değil.
    öte yandan düğününde açık bir saç da deneyebilirsin, emin ol güzel yapılırsa bu da çok hoş durur. hele ki kır çiçekleriyle..
    sevgilinse seni bir kulak için üzecekse zaten ayıp eder. bir kadın olarka bunu önemsemen normal ama misal atıyorum onun burnu büyüktür sen onu büyük burnuyla da sevmez misin
    böyle düşün
    mutluluklar dilerim

4. 23 Kasım 2008
  5. yenidenbaxsxla

yenidenbaxsxla Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Canımmmm insanın sağlığı en mühim şey. Duyabilen sağlıklı kulakların var bunu düşün. Hem de kapatılması kolay saçını uzun bırak boşver ne şekil vericeksin. düğünün olacak seveceğin birini bulduktan sonra kulak yapına uygun bir saçı problem etme canım. O günlük belki özel bişey vardır kulakları geçici olarak tene yapıştıran (tv de gördüğümüz bir kızın yaptığı gibi tutkalla yapıştırmaktan bahsetmiyorum tabi :) ) formülünü arar bulursun bi günlük. Mühim olan sağlıklı olmak. Benim de dişlerim tavşan dişi gibi mesela ama diyorumki hiç olmazsa sağlam dişlerim var kütür kütür elma yiyebiliyorum :) güzel bak güzel olsun canım.. sağlık herşeyin başı.

6. 23 Kasım 2008
  7. paprikaa

paprikaa Guest

Benim de kulağım kepçeydi küçükken. O zamanlar bant şeklinde taçlar modaydı. Onu takıyordum ve kulağımı onun içine kıstırıyordum. Böylece kulağım düzeldi. Sendede aynısı olmaz mı acaba? Yoksa büyüklerde böyle düzelme olmaz mı?

8. 23 Kasım 2008
  9. EU1

EU1 Guest

paprikaa süpersin ya yerimseniben

kulaklarınız kepçe ama duyuyor, kepçe ama kulagınız sapasağlam ..
    bence şükretmek gerek ben bunu bilir bunu söylerim:Saruboceq:
    düzelmeyecek bir şey değil sizinki , ama ya hiç duymuyor olsaydı ..?

10. 23 Kasım 2008
  11. katikula

katikula Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    12.565
    Ödül Puanları:
    288
    canım allah başka dert vermesin dua et hasta değilsin sakat değilsin
    hiçbirimiz dört dörtlük değiliz

12. 23 Kasım 2008
  13. didemce

didemce Guest

canım herşeyin başı saglık bence.. allah seni öyle yaaratmış ya sakat olsaydın böyle olanları düşün doguşdan sakat olanları..bence kendin ol bırak kendini sevgilin görsün seni öyle begenmiyen sevgili zaten sevgili degildir bence seven insan herşeyiyle kabullenir utanma bu durumdan benim saclarımı görsen kesin intar edersin..ve 22 yaşındayım ben saclarım az oldu taktirde onlarla yaşamayı ögrendim ve hiçde cevremde rahatsız olan yok olan biride varsa o hayatımdan gitsinderim ben sıkıntı kedfer yapmam bence sende takma allah insanların herşeyini burnunu gözünü nebilim vs özene bözene yaratmış..üzülme lütfen..:1hug:a.s.

14. 23 Kasım 2008
  15. çok etkiliyorsa ameliyat olursun ama bence kendinle barış...

16. 24 Kasım 2008
  17. EU1

EU1 Guest

bende saçı toplu gelin olmuştum ama pişman oldum.
    salınık daha havalı bence.
    kulakların için ameliyata kendini hazırlasan iyi olur diye düşünüyorum.
    psikolojin iyi değil şu an.kendine güvenin gelir.saçını at kuyruğu ve toplu olarakta kullanabilirsin.

18. 24 Kasım 2008
  19. senza

senza Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    benim de kulaklarım kepçe sırnaşık şey
    daha doğrusu büyük kulaklarım var ve çok önde olmasalar da arkaya yapışık da değiller...yani saçımı toplayınca falan kulaklarım çok göze çarpar..
    ben de ortaokul yıllarımda özellikle çok rahatsız oluyordum...saçlarımı çok bol toplayıp tokamı saçımın ucuna kadar indiriyordum nerdeyse, saçlarım kulaklarımı örtsün diye,bi ara sürekli saç bandı takıyordum belki düzelir diye....
    ama şu anda hiç takmıyorum...bence herkesin kendine has bir özelliği var benimki de bu diye düşünüyorum...saçımı toplamaktan topuz yapmaktan çekinmiyorum,topuz ve at kuyruğunun bana çok yakıştığını düşünüyorum..bi de ben en küçük fısıltıyı bile duyarım,hatta derim arkadaşlarıma boşuna mı büyüttüm ben bu kulakları diye hihoyyyt
    sevgilimse hiç sevmiyordu saçımı toplamamı, ben de kulaklarım yüzünden sevmediği düşünüyordum her ne kadar inkar etse de... bir keresinde düğünde saçımı topuz yaptırırım dediğim de yok artık demişti...insan bu tarz şeyleri duyunca üzülüyor tabi ama napiim takmadım hiç bir dediğini...şu anda o benim yanımda değil ama kulaklarım benimle :dilcikar:
    eğer sana çok çok ciddi rahatsızlık veriyorsa ameliyattan başka çare yok malesef,çok basit bir ameliyat olduğunu duymuştum...ama ameliyat olmak istemiyorsan başka çareler bulunur,düğün günü yapıştırmak ya da dağınık topuz vs gibi...
    hiç canını sıkma bence canım

Son düzenleme: 24 Kasım 2008