Kulaklarını yıkatan varmı?

Konusu 'K.B.B. - Kulak-Burun-Boğaz' forumundadır ve EflatunSu tarafından 10 Aralık 2007 başlatılmıştır.

10 Aralık 2007
    Konu Sahibi : EflatunSu
  1. EflatunSu

EflatunSu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    geçen haziran ayında kulaklarım yıkandı.daha öncesinde çınlama başladı.sonra sanki tepemde sivrisinek uçuyor gibi ses duymaya başladım.yazın denize girdim ve önce sağ daha sonra sol kulağım tıkandı.su kaçtı sandım.iki gün sonra doktora gittim ve kulağım yıkandı.temizliğe çok önem veririm.ancak doktor kulaklarımın yapısı nedeniyle tam anlamıyla temizlenemeyeceğini söyledi.yıkandıktan sonra bütün sorunlarım bitti.ancak iki üç gündür yatınca çınlama başladı.
    merak ettiğim tekrar yıkatmam gerekecekmi?birinden duymuştum yıkanınca alışkanlık oluyor diye.şimdiden teşekkür ederim ilgilenenlerea.s.

2. 10 Aralık 2007
  3. iipekk

iipekk Dikkat! bebek var :) Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    merhaba ben 5 yıl once yıkattım başka yıkatma gereği duymadım şimdide iyi sadece banyoda su kaçırdım ondan birazcık tıkandı ama iyi şimdi. oyle bir kere yıkatınca bir daha yıkatman gerekmiyo yani alışkanlık yapan bieşy değil rahat olabilirsin ama yinede doktora bir görün başka sorun vardır belki geçmş olsun Allah şifa versin

4. 10 Aralık 2007
  5. selda19

selda19 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Ben kızımınkini yıkatmak için götürdüm ama doktor yıkamak istemedi ve küçücük bir kamerayla bakarak kalın tığı andıran bişeyle temizledi ve kulağa hiç zarar vermediğini söyledi şuan hiçbir sorunu yok kulağıyla çok şükür.

6. 10 Aralık 2007
  7. EflatunSu

EflatunSu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    teşekkür ederim canım..tek sorunumuz kulak yıkatmak olsun.Allah dermensız dert vermesin.Allah'tan yıkatmak can yakan bişey değil.a.s.

8. 10 Aralık 2007
  9. EflatunSu

EflatunSu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    zaten çocuklarda mecbur kalmadıkça pek sıcak bakılmıyormuş yıkanılmasına.geçmiş olsun sizede.a.s.

10. 29 Mayıs 2008
  11. EflatunSu

EflatunSu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    10 gün önce sol kulağımı yıkattım yine..Etrafımdaki herkes artık sürekli yıkatırsın diyor.Hemşire bir tanıdığımıza sordum.Yok olmaz öyle şey dedi.Buranın havası rüzgarlı olduğu için toz,polen vs çekiyor kulaklar dedi.:çok üzgünüm:

12. 6 Haziran 2008
  13. EBRULUM

EBRULUM Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    eflatunsu merhaba canım benimde lisedeyken başıma geldi bir kulagım resmen sagır oldu ya gliserindi herhalde bir kaç gün kullandıktan sonra yıkandı duyuyormusun dedi bende yok dedim yani kulagımda sanki bişi var gibi neyse birde ardından matkap gibi bişi soktu kulagıma ama gözlerimden yaş geldi yani canım çok yandı ben liseyi bitireli 12 sene oluyor tatlım tekrar yaşamadım
    sanada geçmiş olsun

14. 6 Haziran 2008
  15. smhsmh

smhsmh Kaan'ım Allaha Emanetsin Pro Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    146
    geçmiş olsun canım bende yıllar önce yıkattım dr kulak temizleme çubuklarıyla temizleme onlar çok zaralı dei bi dahada Allaha şükür ihtiyaç duymadım
    ama bende yıkatınca alışkanlık yapıyo diye duymuştum
    1kere 2 keredede alışmıyordur heralde
    a.s

16. 7 Haziran 2008
  17. EflatunSu

EflatunSu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Gerçektende sağır oldum bende.Gliserini üç gün kendim damlattım yumşaması içinmiş.Sonra yıkandı.
    Benim pek acımadı.Galiba sonunda duymaya başlayacağımın sevincinden olsa gerek.Su kaçırmamak gerekiyor.
    Birde bazı kulak yapılarındanda oluyormuş.Bazı kulaklar kendi kendini temizleyemiyormuş.
    Dilerim tekrarlanmaz.
    Sanada geçmiş olsun canım.Bir daha böyle birşey yaşamaman dileğiylea.s.

18. 7 Haziran 2008
  19. EflatunSu

EflatunSu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Geçmiş olsun dileğin için teşekkür ederim canım.
    Bu ikinci yıkatmam,umarım tekrarlamaz.Bu sefer bir tanesi yıkandı.
    Allah başka dertler vermesin.Şeniz