Kullanmadığımız makyaj malzemleri

Konusu 'Makyaj Ürünleri İçin Öneriler' forumundadır ve Yuhanna tarafından 21 Eylül 2007 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    21 Eylül 2007
    Konu Sahibi : Yuhanna
  1. Yuhanna

Yuhanna ♥ Shimmer Gold ♥ Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Ya kızlar bi sorum olacak,hani makyaj malzemelerini düşünmeden bi anlık hevesle ya da gaza geliriz alırız sora da kullanmayız işimize yaramaz ya da memnun kalmayız falan,öle aldığınız ve kullanmadığınız malzemeleri ne yapıosunuz öğrenebilir miyim??? öle makyaj çantanızda kalıo mu,çöpe falan mı atıosunuz?:uhm:

2. 21 Eylül 2007
  3. çisil_85

çisil_85 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    :sm_confused: hiç düşünmedim daha yeniler kullanmıyorum ama işe yaramayınca resim yapılır mı bunlarlaşakkıdı

4. 22 Eylül 2007
  5. kainat gxuxzeli

kainat gxuxzeli Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    evet her taraf köşe bucak kullanmadığım ıvır zıvırla doldu taşıyo.ben genelde hangisini hangi arkadaşım kullanır diye düşünüyorum sonra da onlara hediye ediyorum.hem benden çıkmış oluyo hem de karşımdakini sewindiriyorum.eğer kullanmıcaksa da artık bu sorun onun sorunu olmuş oluyo :sm_cool:

6. 22 Eylül 2007
  7. <sermin>

<sermin> Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşlar eğer memnun kalmazsanız,bozuksa falan atın çöpe gitsin.zaten makyaj malzemelerini çok uzun süre elde tutmamak lazım.çok israf olur diye düşünmeyin çünkü cildimiz çok özemli.özellikle göz için olan ürünleri yenilemek gerekiyormuş.aynı ürünü uzun süre kullanamyın.ya da çok uzun süre geçmemişse ihtiyacı olan birine verinCADIARZU

8. 22 Eylül 2007
  9. Yuhanna

Yuhanna &#9829; Shimmer Gold &#9829; Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Ben önceden gördüğüm herşeye atlardım ihtiyacım var mı yok mu düşünmezdim,sora çoğunu kullanmazdım ve dağıtırdım millete,ama dağıt dağıt nereye kadar baktım olmuyo böle,şimdi hiç bişi almıyorum :)

10. 22 Eylül 2007
  11. emine26

emine26 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    bende makyaj malzemesi tutkunlarındanım makyaj pek yapmam ama malzemelerim tam takım olmak zorunda.....
    kullanmadıklarımı bende ihtiyacı olana vermeye çalışıyorum ama genelde ufak kızlar ister , bende kıyamam veririm
    şimdinin küçükleri çok süslü:))

12. 22 Eylül 2007
  13. Laale

Laale Aşikârdır Zat-ı Hak Pro Üye

Beğenildi:
    21.352
    Ödül Puanları:
    363
    Benim pek makyajla aram yok. Ama görümcemin hediye ettiği rujlar var. Hele ki ruj hiç süremem. Ruj sanırım en son düğünümde sürülmüştü.naniknanik

Neyse; görümcemden gelen hediyeleri hiç kullanmadan hemen canım kızkardeşime veriririm.:1hug:

14. 22 Eylül 2007
  15. Yuhanna

Yuhanna &#9829; Shimmer Gold &#9829; Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Kız evliymişsin bak ne güzel boyan boyan otur,ben evlensem 24 saat makyajla gezerim sanırım :) ama ewet ruj ben de hiç kullanmam,rujun modası geçti bence,parlatıcı çok kullanırım ama abartıp 20-30 parlatıcı almışım zamanında maymun iştahlıyım ben,elimden gelse daha alcam da tutuyorum kendimi

16. 26 Eylül 2007
  17. Calma

Calma Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    bende öyleydim eskiden alırdım sonra bikaç ay geçmişse hiç kullanmamışsam çöpe atardım şimdi ihtiyacıma göre alıyorum her şeyi hatta kendimi tutiyim diye mutlaka liste yapıp öyle çıkarım alışverişe

18. 26 Eylül 2007
  19. sirin melek

sirin melek Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    canım ya bende alırım alırım sonra beğenmem yada biraz kullanırım sonra arkadaşlarıma,görünceme filan veririmmm

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.