Küllü Kumral Boyayan arkadaşlar yardımcı olabilirler mi acaba ?

Konusu 'Saç Rengi ve Saç Boyama' forumundadır ve RABARBA tarafından 24 Aralık 2009 başlatılmıştır.

24 Aralık 2009
    Konu Sahibi : RABARBA
  1. RABARBA

RABARBA Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    148
    Kızlar kendi saç rengime dönmek istiyorum ama bu bakırlıktanda kurtulmam lazım. En iyi ve kalıcı küllü kumral hangi marka deneyen varsa söyleyebilir mi acaba ???

2. 24 Aralık 2009
  3. gulmisal

gulmisal Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    küllü kumralla bakırdan kurtulman imkansız canım 2 gün sonra bakırlıklar çıkıyor.bu sefer daha berbat bi renk oluyor.akmış kızıl gibi

4. 24 Aralık 2009
  5. RABARBA

RABARBA Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    148
    napcamki ben ozaman :bbo:

6. 24 Aralık 2009
  7. banueralp

banueralp Aktif Üye Pro Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    canım bende 1 sene bakır kullandım saçlarımı. açtıgım konulara bakarsan bende 2 aydır dönmeye çalısıyorum. ama sonunda halloldu. ben saçımı ilk olarak düz küllü kumrala boyadım 15 gün sonra tekrar küllü kumrala boyadım. ama açık küllü değil düz küllü kumral boya. koleston kullanma berbat yıpratıyor. loreal exsalence kullan. o boyanın alttaki boyayı silme özelliği var ve uçlara sürülen bakım kremi var. 2 kere loreal exselance küllü kumraldan sonra tam 1 ay sonra yani diplerin çok çıkmadan ben sarı tonlarına dönmek istediğim için küllü sarı ile devam edyorum. şu an saçımda kızıllık yok. ama kumral istiyosan dediğim şekilde devam et arkadaşım. küllü kumral 3 boyamada kapatıyor. ilk boyamada da fark ediyo ama 3. de tam oluyor. dediğim gibi loreal exselaance kullan dediğim gib i alttaki rengi silme özelliği var.

8. 24 Aralık 2009
  9. RABARBA

RABARBA Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    148
    Teşekkür ederim hayatım ya içimi rahatlattın gerçekten. Akıtabildiğim kadar akıtıcam kafamdaki boyayı sonra küllü kumrala boyıcam inşallah olur. Ya bide benim saçlarım çok dökülüyo boyama sırasında. Kendiniz nasıl boyuyosunuz ?

10. 24 Aralık 2009
  11. banueralp

banueralp Aktif Üye Pro Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşım bence akıtmayı bekletmene gerek yok senelrdir bakır kullanan biri olarak yarın bile boyayabilirsin. dökülme için garanti verebilecegim ve inan gerçekten çok güvendiğim tek şey çamterebentin. 250ml lik şampunana yarım şişe koy. sıvılaştırıyor şampuanı ama dökülmeyi 1. yıkamadan itibaren kesiyor. zaten sana söylediğim boyanın içindede bi serum çıkıyor boyamadan önce uçlara bunu sürüp üstüne boya yapıyorsun. ve saçlarının uçları yıpranmıyor. ama bence boyamaya başla. daha çabuk kurtulursun bu kızıldan.

12. 24 Aralık 2009
  13. RABARBA

RABARBA Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    148
    Anladım canım çamterebentin saç derisini tahriş ediyo diye duymuştum egzama varda benim saçımda kötü bişey yapmasın

14. 24 Aralık 2009
  15. Zeyn_a

Zeyn_a Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    255
    Ödül Puanları:
    123
    canım küllü kumrallarla (kesinlikle açık olanıyla diil) bikaç kez boyayarak kızıllıktan kurtulabilirsin banueralp'in dediği gibi..ve tabi ki marka olaral loreal..ben bioxcin kullanarak saç dökülmemi inanılmaz derece azalttım...yeni saç çıkıp çıkmadığını bilmiyorum ama dökülmem % 70-80 durdu diyebilirim..

16. 24 Aralık 2009
  17. RABARBA

RABARBA Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    148
    Canım saçlarım kuruyken bi sorun yok dökülme olarakda boya uyguladığım zaman bi tomar saç dökülüyo moralim bozuluyo canım sıkılıyo resmen akannehir onun için kendi rengime dönüp bırakmak istiyorum. Bidahada boya istemiyorum :sinifsinif:

18. 24 Aralık 2009
  19. athom

athom Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    sarı saçlarından sıkılıp değiştrimek isteyen biri olarak ben de senin bakır kızılına bayılmıştım canım:) biliyorum dönüşü zor olan bir renk ,alttan sürekli çıkıp duruyor...ama sen böyle olumsuz konuşunca kafam karıştı ,şu aralar saçımda çok değişiklik istiyorum çooookkkkk..
    kızıllıktan kurtulma konusunda ise arkadaşlara katılıyorum küllü koyu kumrallarla 15 gün arayla 2 kez boyarsan sanırım kızıllıktan kurtulabilirsin....
    nedir bu saçlarımızın bizden çektiğiii kaydirigubbakcemile2