küllü kumral istiyorum fikrinizi alabilirmiym ?

Konusu 'Saç Rengi ve Saç Boyama' forumundadır ve nrcn_x tarafından 6 Eylül 2010 başlatılmıştır.

6 Eylül 2010
    Konu Sahibi : nrcn_x
  1. nrcn_x

nrcn_x Cuté ßaßy Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    arkadaşlar ben 2 hafta önce saç rengimi açtırdım sonra küllü kumrala boyadı ama kumral değilde sanki bakır gibi oldu.. benim istediğim rengin içinde bakır yok :KK43: boya aktı baya .. 1 hafta sonra küllü kumrala boyasam olurmu ? bakırlığı gidermi ?? ve küllü kumralın koyu mu açıkmı hangi markasını tavsiye edersiniz ?? (koLeston hariç-kolestondan nefrt ediyorum).. fikirleriniz önemli :) aman bana kuaföre git demeyin.. hep saçlarım kuaför yüzünden mahfoldu zaten :)

2. 6 Eylül 2010
  3. innaa

innaa Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    61
    canım bende ilk kolestonla boyamıştım kızıl gibi olmuştu lanet bi boya.Sonra saçımı açıp loreale boyadım o güzeldi ama yeşil yaptı sonra nevacolor boyadım oda kopkoyu siyah gibi oldu hepsi 7.1 di.Bi türlü tutturamadım koleston perfect deniycem .ama loreal casting 7.1 güzel onu dene derim.

4. 6 Eylül 2010
  5. nrcn_x

nrcn_x Cuté ßaßy Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    loreal küllü kumral (7.1) düşünüyorum bakalım görcez

6. 6 Eylül 2010
  7. AttaQue

AttaQue Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    0
  8. 6 Eylül 2010
  9. misslove

misslove Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    benim saçlarım tam küllü kumral. kuaförler tutturamıyo dorelik oluyo. ben hep koleston 7.1+8.1 karıştırıyorum. kuaför arkadaşımdan da özel karışım boyalarından yeşil renk alıyorum. içine sıkıyorum biraz. sonuç mükemmel.