Küllü renk nasıl bir renk?

Konusu 'Saç Rengi ve Saç Boyama' forumundadır ve EU1 tarafından 27 Mayıs 2008 başlatılmıştır.

27 Mayıs 2008
    Konu Sahibi : EU1
  1. EU1

EU1 Guest

arkadaşlar ben saçımı kolestonun küllü sarısıyla boyamak istiyorum ama nasıl bir renk olduğunu bilmiyorum yardım edebilirmisini??lütfen aranızda belki bu rengi daha önce yapan vardır çokmu mat duruyor?

2. 27 Mayıs 2008
  3. gxoxzdey_85

gxoxzdey_85 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    cnm şu an saçın ne renk sanırım ona göre değişiyor
    küllü tabi böyle mat bir renk :)

4. 27 Mayıs 2008
  5. gxoxzdey_85

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    ama açıcı olarak kullanacaksan küllü kızıllığı önler sanırım

6. 27 Mayıs 2008
  7. EU1

EU1 Guest

evet saçıımı daha önce açıcıyla açtım soonra sarı boya ama şimdi çok açık platin rengine yakın yüzüm beyaz olduğu için hayalet gibi duruyor bende küllümü yapsam dedim

8. 27 Mayıs 2008
  9. kxuxllxuxmango

kxuxllxuxmango Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    arkadaşım.küllü tam sarı değilde hafif girimsi sarı oluyor ama mat bır renk değil kesinlikle.aksine kuaforler saçın parlaması için saç kızıl tonlarında bıle olsa küllü ile cila atıyolar saça.çünkü saça ayrı bır ışıltı ve doğallık verıyor. hani almanlar gelir ulkemize hepsinin saçı kumraldır ama boyle bebek kumralı derler ipek gibi yumuşak durur o saç.işte ona o görunumu veren küllüdür.
    ancak çoğu boyada küllüyu kızılı ortmek için kullanırlar. bu yuzdende boyanın içine fazlaca yeşil koyarlar.yeşil boya evet saçtakı kızıllığı alır ama kullu tonda yapmaz.kolestonda boyle bır boyadır.saçın yeşilimsi bır ton alır kullu bır ton almaz.o yuzden sanada lorealın kullulerini dene derim. ve şuandaki saç rengin nedir buda önemli.
    fashıon tv nız varsa bı ara aç ordaki modellerin 10 tanesinden 9 unun saçı kullu tondadır ve ışıl ışıl parlar o ışıkların altında. kullu hakkında ne varsa sormak istediğin bana sor canım.benim kullu saç takıntım olduğundan çok ıyı bılrım bu konuyu

10. 27 Mayıs 2008
  11. gxoxzdey_85

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    o zaman o 12 numara da çok açık olmaz mı küllü saçını koyulaştırmaz ki onda da solgun görünülebilinirdaha koyu bir boyayla boya o zaman 9no ya da 8 no olabilir

12. 27 Mayıs 2008
  13. EU1

EU1 Guest

ay canım benim nekadar sevindim anlatmam sana gerçekten ş
    mdi ben kolestonun açık külli sarısını aldım şu yeni kolaeton boyalarından olanı hani ama yok olmaz diosan gider hemen değiştiririm canım...saçlarım platin sarısı renginde hatta bi kaç gez günışıgı sarısı yaptım ama nebiliyim çok yapay duruyor ben sarı istiorum ama böle değil...simli simli parlasın istiorum ve doğal dursun istiyorum sen anlarsın benim ddediğimden ...bide bana tam numara ve marka verirsen gider değiştiririm boyayı...dediğim renk için bana mat ve yaşlı saçı dediler korktum önce ama bölede çok çiyak duruyor ben hem sarı ama çiğ durmasın istiyorum yardımların için çok teşşekür ederim saolsına.s.a.s.

14. 27 Mayıs 2008
  15. kxuxllxuxmango

kxuxllxuxmango Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    foto koymayı başarabıldıysem sana bırkaç tane foto koyucam. bu koyduğum mesela küllü sarı en onde bıkaç röfle var gerçi.

16. 27 Mayıs 2008
  17. EU1

EU1 Guest

benim istediğim tam bu değilde.bak böle bişi [​IMG]

18. 27 Mayıs 2008
  19. sxuxtlxux gayfe

sxuxtlxux gayfe prenslerim Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    106

küllü kumral buda eğer tenin soluksa hiiç tavsiye etmem yaşından oldukça büyük gösteriyor