Küllümango dan yardım istiyorum çıldırıcam yakında

Konusu 'Saç Rengi ve Saç Boyama' forumundadır ve ddmerhan tarafından 13 Ocak 2009 başlatılmıştır.

13 Ocak 2009
    Konu Sahibi : ddmerhan
  1. ddmerhan

ddmerhan Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    selam küllümango forumdaki görüşlerinin çoğunu okudum ve bana yardım edebilceğine inanadm şimdi şaçlarım o kadar karma karışık oldu ki anlatamam ben elegan kahve kullanydm sonra lorealin havana açık ambresini boyadım kutudakiyle alakasız bi renk çıkti eleganla aynı fakat islatark boyamamstm birde elegan kahve de o da 6.35 numara belkide ondan sonra lorealin ultra açıcı dore kahvesini boyadm berbat oldu sonra tekrar elegan boyadm aktı koyu boyuym dedm 4.xxx kusuratli bi renge boyadm suan sacım tek renk kızılmsı yansımali fakat ben çok tatli bi açik kahve istiyorum ne yapmalym resimlerimi eklicem birde istdgm renkleri fakat senden de oneriler beklyrm yardım edersn cok sevnrm

Ekli Dosyalar:

Son düzenleme: 13 Ocak 2009
  2. 13 Ocak 2009
  3. OLACAKLARDANSORUMLUOLMAM

OLACAKLARDANSORUMLUOLMAM Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    ay saçların çok güzel neyine çıldırcaksın
    alakasız ama sormadan edemem,doğal dalga mı?

4. 13 Ocak 2009
  5. ddmerhan

ddmerhan Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    yok degil ama normaldede dalgalı onleri gzl durmyo saryrm bende

6. 13 Ocak 2009
  7. ddmerhan

ddmerhan Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    resimde tabi tenim brz daha acık duruyo makyajdan benm istdgm renkler bunlar kahve sari renklere de bayılyrm sari gibi durmuyo kahve gibi ama sarımsı bi yansıma var dore gibide degil onu bulamdm sadece bunları koyabldm ozellikle son fotograftaki renge bayıldm ama kaldırır mı tenim suphelym ne esmer tenm ne beyaz buğday tenlym deneblr sarımsı tenim brz

Ekli Dosyalar:

Son düzenleme: 13 Ocak 2009