Kumaş yapışan ütü tabanını,ütüye zarar vermeden nasıl temizleyebilirim ?

Konusu 'Püf Noktaları' forumundadır ve eliz117 tarafından 2 Mayıs 2011 başlatılmıştır.

2 Mayıs 2011
    Konu Sahibi : eliz117
  1. eliz117

eliz117 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    Kızlar Tefalden yeni ütü almıştım buhar jeneratörlü olanlarından :KK43: dün akşam ütü yaparken tabanına kumaş yapıştı. Daha doğrusu ütü masam iyi olmadığı için üzerine küçük battaniye koymuştum onun kenar yapıştı :84: hiç olmayan şey başıma iş açtı :KK43: nolur kızlar yardım edin. Bu ütülerin tabanları da hassas. Zararsız şekilde nasıl temizlenir, leke nasıl çıkar :KK43: çok üzgünüm yaaa:KK14: Sevgiyle kalın:80:
  2. 2 Mayıs 2011
  3. able210

able210 düşmez kalkmaz bir allah. Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    bende yeni aldığım eşarbı yapıştırdım off yaaa halbuki çok dikkatli ütülüyodum pek değdirmemeye çalışıodum hatta yapışır diye bikere değdi kaptı hemen eşarbı lanet olsun ya bunu nasıl engellicem bende bilmiom
  4. 2 Mayıs 2011
  5. yolcu35

yolcu35 Geçici Olarak Hesap Pasiftir !

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    benimde ütümün alt tabanına t-shirtün üzerindeki baskılar yapışmıştı,ütü sıcakken bi toz bezine yağlı krem sürüp ütüyü toz bezinin üzerinde tabanındaki lekeler çıkana kadar gezdirdim,zararsız lekelerden kurtuldum inş seninkide zararsız çıkar..
  6. 2 Mayıs 2011
  7. sevcan62

sevcan62 Aktif Üye Üye

Beğenileri:
    137
    Ödül Puanları:
    43
    Özel Mesaj At
    Çiğ patatesi ortadan kes ütüyü ısıt patatesle ov.Kendini yakmamaya dikkat et.sert bir bezle sıcakkende silebilirsin
  8. 2 Mayıs 2011
  9. nurcan3368

nurcan3368 Üye Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    Özel Mesaj At
    bence en kolay ve en etkili yöntem ütü masasının üstüne tuz u dök ve ütüle gözlerine inanamıyacaksın
  10. 2 Mayıs 2011
  11. kardelen5750

kardelen5750 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    Mum sürünce cıkıyormus bi yerde okumustum ama denemedim:KK19:
  12. 2 Mayıs 2011
  13. eliz117

eliz117 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    Sayın uzmanımız, öncelikle beni uyarıp konu başlığını değiştirdiğiniz için teşekkür ederim. Ben sadece paniğe kapıldığım için buradaki arkadaşlardan yardım istedim ve başlığı o şekilde açtım. Sizin için önemsiz gibi görünebilir ama ben asgari ücretle çalışan bir insanım ve malıma zarar gelsin istemem. Maalesef harcadığımız parayı kolay kazanamıyoruz. Binbir emek gerekiyor. 5 puanlık bir ceza vermişsiniz anlayamadım doğrusu. Bence haksızlık ediyorsunuz. Ceza verene kadar bir mesajla uyarılabilirdim diye düşünüyorum. Forumun bazı bölümlerine de erişimim kısıtlanabilrmiş. Bu da ne demek? Evet bazı kuralları unutarak yazdıysam mesajımı değerlendirilir ya da mail gönderilir. Uzun zamandır bu siteden faydalanıyorum ve üye olmaya karar veriyorum. Ayrıca hiçbir şekilde forumu küçük düşürücü bir haraket ya da hakaret içeren mesajlar yollamadığım gibi her yerde mükemmel bir site olduğunu, üye olunması gerektiğini söyleyip size üyeler kazandırıyorum ama sizin şu yaptığınız uygun olmamış diye düşünüyorum. Ben sizi her yerde her zaman överken....Böyle kaliteli bir forumdan bunu beklemezdim. Büyük hayal kırıklığına uğrattınız. Yetkili diğer arkadaşlar sesimi duyarlarsa sevinirim. Lütfen ceza puanını geri alınız. Saygılarımla.
  14. 2 Mayıs 2011
  15. eliz117

eliz117 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    Cevap veren arkadaşlarıma çok teşekkür ederim:KK3:İçimi rahatlattınız sağolun kızlar.
  16. 5 Mayıs 2011
  17. eliz117

eliz117 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    Sayın UzmaN konu başlığım için bana geri dönüş yapmadınız. Siteye bakıyorum da acil, yardım gibi kelimeleri kullanıp konu açan çok arkadaş var. Bu ne menem bir şey anlamadım. Keyfiyete göre iş yapıyorsunuz. Cezayı geri alınız lütfen. İyi günler.