kumar

Konusu 'Arşiv' forumundadır ve karsu_06 tarafından 10 Eylül 2008 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    10 Eylül 2008
    Konu Sahibi : karsu_06
  1. karsu_06

karsu_06 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    merhaba arkadaşlar sizden yardımınızı önerilerinizi rica ediyorum çünkü kafayı yemek üzereyim
    ben 26 yaşındayım bir buçuk yıl önce boşandım boşanma sebebimiz eşimin beni aldatmasıydı çocuğumuz yok. Aldatılmayı unutamadım en sonunda onada kendime de hayatı zindan ettiğim için boşandık. Boşanmadan önce hep hayaller kurardım baba evine dönünce rahat edicem en azından nerde ne yapıyo diye düşünmeyeceğim diyodum. baba evine döndüm ama hiç düşündüğüm gibi olmadı evet kötü günümde annem de babam da yanımdaydı en büyük desteği verdiler. Ama bir süre sonra babamın borç batağında olduğunu öğrendim borçları kapattım (kredi çekerek) sonra tekrar borç tekrar borçlar çıktı sesimi çıkartmadım ödedim. artık ödeyecek gücüm kalmadı çünkü kendim borç batağının içine düştüm. Bu borçlar ne borcu derseniz babamın kumar borcu. ödemekten bıktım babam vazgeçmiyo her seferinde söz veriyo ama yine oynuyo.ne yapacağımı şaşırdım arkadaşlar evliyken ne para derdim vardı ne borç derdim eski eşimde barışalım hatalarımı anladım diyo ama nasıl bırakıp gideyim anne mi baba mı
    onlar en kötü anımda yanımdalardı. ama böyle nasıl yaşayım sürekli borç borç.ayrı eve çık diyenler var benim borcum öyle çoğaldıkı ben gezmeye bile gidemezken ayrı eve çıkmam mümkün değil zaten izin de vermezler söyleyin arkadaşlar babamı kumar sevdasından nasıl vazgeçireyim hergün korkuyla uyanıyorum bugün borç duyarmıyım diye kafayı yiycem arkadaşlar akıl verin bana lütfen..
    şimdiden teşekkürler

2. 10 Eylül 2008
  3. Eftelya6122

Eftelya6122 YaŞıYoRsAm AşK sEbEbİm Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım bu kumar batağından çıkış yok benim etrafımdada var böyle kişiler :kızgın: yalnız baban kumar oynayacak parayı nerden buluyor ona belli bir mevladan çok para vermeyin borç aldığı kişiler varsa gidin konuşun ödemem diyin borç vermememelerini söyleyin ne bilim başka türlü önünü keseceğinizi sanmıyorum hayatınızı babanızın borçlarını ödemek için feda etmeyin kendi hayatınızı yaşayın... geçen gün ömürden unutmayın ... sevgiler

4. 10 Eylül 2008
  5. karsu_06

karsu_06 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    parayı nasıl buluyor bilmiyoruz yani kendi maaşı var zaten birle başlıyosa yüzle kaybederek bitiriyor

6. 10 Eylül 2008
  7. GxoxkyxuxzxuxndeDans

GxoxkyxuxzxuxndeDans GÖZLERİMDE GECE OLDU Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    İlk önce kişinin kendisi istemesi lazım baksana akıllanmamış sürekli borç yapmış nasıl bir illetse bu Bundan sonra eğer olursa tekrar böyle bir olay kesinlikle ödeme zaten sen görevini yapmışsın hata 1 olur 2 olur ama sürekli yapılan şeyler hata değildir alışkanlık ve nasıl olsa birileri benım hatamı telafi eder mantığıdır

8. 10 Eylül 2008
  9. Lady34

Lady34 ♥Kocasının Bebek'i♥ Pro Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    196
    siz ne kadar yardım ederseniz o kadar kumar oynar..
    baban olabilir bırak ne hali varsa görsün alsın dersini
    genç yasınızda hayatınızı mı zindan edeceksiniz..eğer gercekten seviyorsanız birbirinizi neden barışmayasınız?

10. 10 Eylül 2008
  11. EU1

EU1 Guest

Sen borçlarini ödersen o da oynar tabi....
    Babadir tamam ama kumar borcu ödenecek kadar değil kusura bakma..

12. 10 Eylül 2008
  13. karsu_06

karsu_06 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bende ödemeyim diyorum ama eve haciz gelecek veya faizleri artacak diye ödüyorum napıyım yine ben ödeyecem sonuçta öldürüp kendimi kultulmak istiyorum bu hayattan

14. 10 Eylül 2008
  15. EU1

EU1 Guest

Allah korusun, burasi artik sözün bittiği yer.bi yandan haklisin

16. 10 Eylül 2008
  17. irem naz

irem naz Canım OĞLUM Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    148
    baban çocuk değil ki...
    onun borçlarını ödemeye devam edersen sen boğulacaksın bu borcun içinde ..
    bence sana güvenerekten yapıyo...
    bırak kendisi nasıl hallediyosa halletsin...
    kendini bu kadar yıpratmaya değermi arkadaşım...
    gençliğinin tadını çıkarmaya bak...
    eşin değişmişsede ona bi şans ver...
    sevgiler...

18. 10 Eylül 2008
  19. SuRqRiSe

SuRqRiSe Guest

sen sürekli böle ödemeye devam edersen oda sana güvenerek oynar tabee boşver ödemee tamam baban ama bi yere kadar sanada yassık gençliğine yassık bence kendine daha fasla yasık etmee eşini hala seviyorsan onada son bi kes şans ver derim

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.