Kurban Bayramı Batı Karadeniz Turu

Konusu 'Tatil Öneri ve Paylaşım Alanı' forumundadır ve MasterTur tarafından 12 Kasım 2009 başlatılmıştır.

  12 Kasım 2009
  Konu Sahibi : MasterTur
 1. MasterTur

  MasterTur Popüler Üye Üye

  Katılım:
  2 Mart 2009
  Mesajlar:
  1.662
  Beğenildi:
  1
  Ödül Puanları:
  106
  [​IMG]

  Kurban Bayramı Batı Karadeniz Turu


  1 GECE KONAKLAMALI turumuzda Karabük - Safranbolu - Kaim Makam Evi - Hıdırlık Tepesi - Cinci Han - Arastalar - Hükümet Konağı - Yörük Köyü - Köprülü Mehmet Paşa Camii - Güneş Saati - Sipahiler Konağı - Amasra - Roma Yol Anıtı - Tavşan Adası - Ahşapçılar Çarşısı ve Devrek bölgelerini geziyoruz.Yalnızca Kişi Başı 169,00 Tl den başlayan fiyatlarla.

  YAŞADIĞIN TOPRAKLAR DAHİ OLSA, GİDEMEDİĞİN HİÇBİR YER SENİN DEĞİLDİR
  Unutulmaya yüz tutmuş,geleneksel Türk toplum yaşamının tüm özelliklerini,pastoral bir senfoni eşliğinde izleyeceksiniz Safranbolu da ve ardından,Karadeniz’in sanki ben yetiştirdim diyerek, ana karadan koparıp almak istediği üzüm salkımına benzeyen ve kara ile denizin tutkulu sarmaş dolaş oluşundan ortaya çıkmış bir çocuk olan Amasra ile tanışacaksınız.Ve o Amasra ki anılarınızda hiç büyümeyen asi bir çocuk olarak yer alacak daima.

  1.Gün CUMA: İSTANBUL – KARABÜK – SAFRANBOLU
  Saat 07:00 Regata Otoparkı, 07:30 Beşiktaş Yıldız Camii Önü, 08:00 Kadıköy Evlendirme Dairesi Önü hareketle, sınırsız Turon9 ikramları eşliğinde gündüz yolculuğu ile ilk olarak, Karabük’ e ulaşıyoruz. Otobüs ile yolumuz üzerindeki Demir Çelik Madenleri hakkında bilgi aldıktan sonra, unesco tarafindan dünya mirasi listesinde koruma altina alinmiş olan tarihi şehir Safranbolu ya varıyoruz. Alacağımız öğle yemeğinin ardindan (ekstra) şehir merkezini gezmeye başliyoruz. Kaim Makam Evi, Hidirlik Tepesi, Saat Kulesi,Eski Hapishane, Arastalar, Cinci Hani ,Yörük Köyü,Hükümet Konaği,Köprülü Mehmet Paşa Camii,Güneş Saati,Izzet Mehmet Paşa Camii’ ni gezerek , meşhur safranbolu lokumlarinin tadina bakip alişveriş yapmak için kisa bir mola verip,sonrasinda otelimize gidiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

  2.Gün CUMARTESİ: SAFRANBOLU – AMASRA - DEVREK
  Sabah otelde alacağimiz kahvaltinin ardindan hareketle,bir dönem safranboluda ki göçebe yörüklerin ve bektaşi lerin yaşadiklari Yörük Köyü ne giderek burada ki, Çamaşirhane,Sipahiler Konaği, ve Köy Pazarini gezdikten sonra amasraya hareket ediyoruz.ve kisa bir yolculuktan sonra Fatih Sultan Mehmet’in Çeşmi-Cihan (dünyanin gözleri) olarak adlandirdiği Amasra’ya variyoruz. burada Roma Yol Aniti, Kale, Ahşap Yapim Atölyelerini geziyoruz. Alacağımız öğle yemeğinin ardindan (ekstra),adayi karaya bağlayan tarihi köprüden kayaliklara ulaşiyoruz burada çay molasi verip Tavşan Adasini seyrettikten sonra baston yapimi ile ünlü Devrek’e hareket ediyoruz. burada ki Baston Yapim Atölyeleri gezisi sonrasi istanbul’a hareket saat 22.00 sularinda siz değerli misafirlerimizi iniş noktalarina birakarak başka bir on9organizasyonunda buluşmak ümidi ile vedalaşiyor

  TUR HİZMETİNE DAHİL OLAN HİZMETLER *Bölgede 1 gece Y.P konaklama
  *Lüks otobüslerle ulaşım
  *Lunch-Box
  *Sınırsız Tur on9 ikramları
  *Programda yer alan tüm çevre gezileri
  *Turizm Bakanlığından kokartlı rehber eşliğinde gezi
  *Türsab seyahat sigortası

  TUR ÜCRETİNE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER *Tur programında ekstra olarak belirtilen tüm geziler ve eğlenceler
  *Tur programı boyunca yapılacak özel harcamalar
  *Tüm öğle yemekleri
  *Tüm öğle yemeklerinde alınacak içecekler
  *Tüm müze ve ören yerleri giriş ücretleri

  GENEL ŞARTLAR
  *Hizmet bedeli, Rehberlik ücretleri + otopark + müze ve ören yerleri giriş ücretlerini kapsar.
  *Tüm Müze ve Ören yeri giriş ücretleri + Rehberlik hizmeti + Otoparklar Toplam: 50 TL olup misafirlerimize aittir. Müze kartı olanlar Toplam: 45 TL öder.
  *17 Yaş altı, 65 Yaş üstü, Sarı Basın Kartı ve Gazi kimlik kartı yanında olanlar Toplam: 45 TL öder.
  *Hizmet bedelleri ücretleri ofislerimizde belgekarşılığında toplanır.
  *Tura iştirak eden her misafir bu ücreti ödemekle yükümlüdür Turumuz 1 gece 2 gündür. Otel konaklaması 1 gecedir.
  *Çocuk indirimleri iki yetişkin yanında uygulanır. Tek bir çocuk için kullanılır.
  *0–6 yaş çocuklarda otel konaklamasında yatak verilmeyebilir.
  *Rezervasyon esnasında kesinlikle Koltuk Numarası sözü ve garantisi verilemez.
  * Haftalık turlarda oturma düzeninde rotasyon uygulanır. En öndeki 4 koltuk 2’şer sıra arkaya kayar. En arka sıradaki 4 kişi en ön koltuklara oturur.
  *Rehber gerekli gördüğü takdirde, tüm programı gerçekleştirmek kaydı ile zamanlama ve program akışı konusunda değişiklik yapma hakkına sahiptir.
  *Rehberimizin tur sırasında verdiği saatlere misafirlerimiz tarafından uyulmaması sonucunda, tur programında yazdığı halde gezilemeyen yerlerden Turon9 sorumlu değildir.
  *Tur öncesi ve tur esnasında hava muhalefeti nedeniyle ve mücbir sebepler ile yapılamayan turlarda Turon9’un sorumluluğu yoktur.
  *Programda belirtilen oteller standartları ve mevkileri bakımından aynı olmak kaydı ile değiştirilebilir. Turumuzda rehberlik, ulaşım, konaklama ve çevre gezileri paket programdır. Ayrı düşünülemez.
  *Tur programına rezervasyon yaptıran misafirlerimizin sayısı, otobüs kaldırabilecek sayıya ulaşmadığı takdirde, tur programı, midibuslar ile yapılır. Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde tur iptal olur.
  *Böyle bir durumda Turon9 misafirlerine 1(bir) gün öncesinden bizzat haber vermekle yükümlüdür.
  *En son sirkü bir öncekini geçersiz kılar.

  *BÜTÜN FİYATLARIMIZA KDV DÂHİLDİR.


  Konaklama yapacağımız tesis Çelik Palas Oteldir.  Detaylı Bilgi ve Rezervasyon Tatil Hattı: 0216 550 19 19
  Turon9.com

  Saygılarımızla
  Tur on9 Ailesi