Kurban Bayramı - Pamfilya Turu

Konusu 'Tatil Öneri ve Paylaşım Alanı' forumundadır ve MasterTur tarafından 11 Kasım 2009 başlatılmıştır.

  11 Kasım 2009
  Konu Sahibi : MasterTur
 1. MasterTur

  MasterTur Popüler Üye Üye

  Katılım:
  2 Mart 2009
  Mesajlar:
  1.662
  Beğenildi:
  1
  Ödül Puanları:
  106
  [​IMG]

  Kurban Bayramı - Pamfilya Turu

  3 GECE KONAKLAMALI TUR PROGRAMIMIZDA ;Düden Şelalesi - Kurşunlu Şelalesi - Manavgat Şelalesi - Perge - Aspendos - Side - Antalya - Alanya - Alanya Kalesi - Damlataş Mağarası - Dim Çayı - Phaselis Antik Kenti - Ulupınar - Olympos - Chimera - Kemer bölgelerini geziyoruz.Kişi başı Yalnızca 259 TL.

  YAŞADIĞIN TOPRAKLARDA OLSA, GıDEMEDıĞıN HıÇBıR YER SENıN DEĞıLDıR

  Medeniyetin yeşermeye başladığı ilk günden itibaren, insanoğlu’nun benim toprağım demek için savaştığı ve şehirlerini kurduğu Pamfilyayı hafızalarınıza kazıyacak, kendinizi tarihin mistik havasına bırakırken, antik çağların görkemi ile tanışacaksınız.

  1.Gün PERŞEMBE: ıSTANBUL - SıDE
  Siz saygıdeğer konuklarımızı 21:00 Bakırköy Regata Otoparkı - 22:00 Beşiktaş Yıldız Camii Önü - 23:00 Eski Salı Pazarı - 00:00 ızmit Halk EviÖnü Petrol Ofisinden alarak lüks otobüsümüzle sınırsız Turon9 ikramlarıyla Bilecik-Kütahya-Afyon- güzergâhını takiben Antalya’ya hareket ediyoruz.

  2.Gün CUMA: SıDE - ASPENDOS - AQUADÜK
  (Doluluk nedeni ile otelimize öğleden sonra girebileceğimiz ihtimaline karşılık, programımızı öne alıp turumuza başlayacağımızı düşünerek hazırlıklı olmanızı tavsiye ederiz.) Yolda alınan serbest sabah kahvaltısının ardından, bizi bekleyen tarihi güzelliğe doğru yol alıyoruz. Antik çağdan günümüze gelen kalıntılara belki doydunuz ya da onlardan belkide hiç hoşlanmadınız. Ama Aspendosu görmediyseniz yeni bir rüya görmeye hazır olun. M.S. 2.Y.Y.’da mimar Zenon tarafından yapılan Aspendos Antik Tiyatrosu bugün hala konserlere ev sahipliği yapmaktadır. Bu eşsiz yapıyı gezdikten sonra, Aquadükleri görmek üzere hareket ediyoruz. Burada alacağımız öğle yemeğinin ardından (ekstra), eskiden Yanık Antalya olarak anılan ve asıl ismini Anadoluda bereketin sembollerinden biri olan Nar’dan alan Side Antik Kentine gidiyoruz. Kuretler Caddesi, Antik Tiyatro, Apollon Tapınağı, Hamamlar ve Bazilika burada gezeceğimiz yerler arasında bulunuyor. Gezimizi tamamladıktan sonra Side Çarşısında vereceğimiz serbest zamanın ardından oteliize dönüyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde (Antalya)

  3.Gün CUMARTESı: ALANYA - ALANYA KALESı - DAMLATAŞ MAĞARASI - DıM ÇAYI
  Otelde alacağımız açık büfe sabah kahvaltısının ardından hareketle Alanya ya gidiyoruz. Buradaki ilk durağımız Alanya Kalesi, Selçuklular zamanında yapılan bu büyüleyici yapıda(Denize taşı atabilene öğle yemeği bizden) gezimizi tamamladıktan sonra, astım hastalıklarına iyi gelen Damlataş Mağarasına gidiyoruz. Sarkıt ve Dikitlerden oluşan büyülü güzellikleri gördükten sonra, sizleri Alanyada bulunan Cennet bir mekâna, Dim Çayına götürüyoruz. Öğle yemeğimizi (ekstra) Dim Çayı üzerindeki sallarda yiyeceğiz. Akdenizin bunaltıcı sıcağından kaçış noktası olan Dim Çayında geçireceğimiz zamanın ardından, akşama doğru otelimize geri dönüyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde (Antalya)

  4.Gün PAZAR: OLYMPOS - CHIMERA - ULUPINAR - PHASELıS ANTıK KENTı - KEMER - ANTALYA
  Otelde alacağımız açık büfe sabah kahvaltısının ardından, erken saatte hareketle Phaselis Antik Kentine hareket ediyoruz. Burada Hadrian Kapısı, Agoralar, Hamam, Antik Tiyatro, Su Kemerleri, Askeri Liman ve Ticari Limanı gördükten sonra, Olympos’a hareket ediyoruz. Küçük bir tracking yaparak Yanartaş’a (Chimera) çıkıyoruz. Buradaki efsaneyi dinleyip, eşsiz doğa manzarasını resimledikten sonra, günün yorgunluğunu atacağınız ve ayrılayı hiç istemeyeceğiniz Ulupınar’a gidiyoruz. Olağan üstü bir doğal güzellik içinde öğle yemeğimizi (ekstra) aldıktan sonra, Kemere gidiyoruz. Kemerde vereceğimiz serbest zaman da, Moonlight Parkı ve Yörük Çadırlarını gezme fırsatı bulabilirsiniz. Serbest zaman sonrasında Antalya’ya hareket ediyoruz. Yivli Minareyi görüp Kale ıçinde yapacağımız yürüyüşün ardından, yorgunluk çaylarımızı yudumlayıp otelimize geri dönüyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde (Antalya)

  5.Gün PAZARTESı: KURŞUNLU VE DÜDEN ŞELALELERı ıSTANBUL
  Otelde alacağımız açık büfe sabah kahvaltısının ardından bir başka doğa harikası bizleri bekliyor, Önce Düden Şelalesinin eşsiz güzelliğini resimledikten sonra, Kurşunlu Şelalesine gidiyoruz.Gezimizin bu son noktasında, Botanik Yolda yapacağımız yürüyüşte hafızalarınızdan çıkmayacak güzellikler sizleri bekliyor olacak. Tur programımıza Kurşunlu Şelalesi ile nokta koyarak, ıstanbul’a hareket ediyoruz. Geç saatlerde ıstanbul’ a ulaşıyoruz. Sizleri aldığımız noktalara bırakarak başka bir Tur on9 organizasyonunda buluşmak üzere vedalaşıyoruz.

  TUR ÜCRETıNE DAHıL OLAN HıZMETLER
  *Bölgede 3 gece Y.P konaklama
  *Lüks otobüslerle ulaşım
  *Lunch-Box
  *Sınırsız Turon9 ikramları
  *Programda yer alan tüm çevre gezileri
  *Turizm Bakanlığından kokartlı rehber eşliğinde gezi
  *Türsab seyahat sigortası

  TUR ÜCRETıNE DAHıL OLMAYAN HıZMETLER
  *Tur programında ekstra olarak belirtilen tüm geziler ve eğlenceler
  *Tur programı boyunca yapılacak özel harcamalar
  *Tüm öğle yemekleri
  *Tüm öğle yemeklerinde alınacak içecekler
  *Tüm müze ve ören yerleri giriş ücretleri


  GENEL ŞARTLAR
  *Hizmet bedeli, Rehberlik ücretleri + otopark + müze ve ören yerleri giriş ücretlerini kapsar.
  *Tüm Müze ve Ören yeri giriş ücretleri + Rehberlik hizmeti + Otoparklar Toplam: 80TL olup misafirlerimize aittir. Müze kartı olanlar Toplam: 60TL öder.
  *17 Yaş altı, 65 Yaş üstü, Sarı Basın Kartı ve Gazi kimlik kartı yanında olanlar Toplam: 60 TL öder.
  *Hizmet bedelleri ücretleri ofislerimizde belgekarşılığında toplanır.
  *Tura iştirak eden her misafir bu ücreti ödemekle yükümlüdür Turumuz 1 gecesi yolda geçmek kaydı ile 4 gece 5 gündür. Otel konaklaması 3 gecedir.
  *Çocuk indirimleri iki yetişkin yanında uygulanır. Tek bir çocuk için kullanılır.
  *0–6 yaş çocuklarda otel konaklamasında yatak verilmeyebilir.
  *Rezervasyon esnasında kesinlikle Koltuk Numarası sözü ve garantisi verilemez.
  * Haftalık turlarda oturma düzeninde rotasyon uygulanır. En öndeki 4 koltuk 2’şer sıra arkaya kayar. En arka sıradaki 4 kişi en ön koltuklara oturur.
  *Rehber gerekli gördüğü takdirde, tüm programı gerçekleştirmek kaydı ile zamanlama ve program akışı konusunda değişiklik yapma hakkına sahiptir.
  * Rehberimizin tur sırasında verdiği saatlere misafirlerimiz tarafından uyulmaması sonucunda, tur programında yazdığı halde gezilemeyen yerlerden Turon9 sorumlu değildir.
  *Tur öncesi ve tur esnasında hava muhalefeti nedeniyle ve mücbir sebepler ile yapılamayan turlarda Turon9’un sorumluluğu yoktur.
  *Programda belirtilen oteller standartları ve mevkileri bakımından aynı olmak kaydı ile değiştirilebilir. Turumuzda rehberlik, ulaşım, konaklama ve çevre gezileri paket programdır. Ayrı düşünülemez.
  *Tur programına rezervasyon yaptıran misafirlerimizin sayısı, otobüs kaldırabilecek sayıya ulaşmadığı takdirde, tur programı, midibuslar ile yapılır. Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde tur iptal olur.
  *Böyle bir durumda Turon9 misafirlerine 1(bir) gün öncesinden bizzat haber vermekle yükümlüdür.
  * En son sirkü bir öncekini geçersiz kılar.

  * BÜTÜN FıYATLARIMIZA KDV DÂHıLDıR.


  Konaklama yapacağımız tesis ismi Grida City Otel dir.

  Detaylı Bilgi ve Rezervasyon Tatil Hattı: 0216 550 19 19
  Turon9.com

  Saygılarımızla
  Tur on9 Ailesi
   
  Son düzenleme: 11 Ocak 2010