Kurbanlık koyun gibiyim...

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve şekerpancarı tarafından 10 Ocak 2009 başlatılmıştır.

10 Ocak 2009
    Konu Sahibi : şekerpancarı
  1. merhabalar arkadaşlar.daha önceden bana çok destek olmuştunuz..olayımı bilmeyenler için özetleyeyım...4 yıldır beraber olduğum insan benı aldatmış ve aldattığı kızla evlenmişti.üstelik benle beraberken evlenmişti.ben onu beklerken yolunu gözlerken çeyizimi hazırlarken o evlenmıştı.yaklaşık 3 ay oldu .öfkem sinirim kızgınlığım geçtimi bilmiyorum belkide alıştım.onuda bilmiyorum..
    bugun benı istemeye biri gelecek.çocuk bir şirkette işçi .2 kere gördüm.
    ısınamadım .çünkü istemeden kıyasladım.kıyaslıyorum.ne konuşması ne tavrı o degıl.ona benzemesınıde beklemıyorum. ona ısınamadım.ama istecem dedı .anamı babamı halamı teyzemı aile buyuklerımı gönderecem istecem dedı.babası babama tel açmış.babam gelın demiş.bizim evde herkes bir mutlu telaşa girdi.bayram sevıncı sankı. ama ben . ben ağlıyorum.kurbanlık koyun gibiyim.
    artık bundan sonra aşık olmam kımseye artık. ne ona nede başkasına. kabul edecem.çünkü yaşım geldi çattı. bir şekılde bende artık yolumu çizmelıyım.
    sizce mutlu olurmuyum.yada sevebılırmıyım.böyle evlenıpte mutlu olan varmı.siz veya başkasını mutluyken duydunuzmu
    senağlamasenağlamasenağlama
    HAKKINIZI HELAL EDİN

2. 10 Ocak 2009
  3. Nadas

Nadas Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    148
    canım anladığım kadarıyla içinde hala ona karşı birşeyler var
    bize soruyorsan eğer demek ki sen de sürencamdasın
    aman kızgınlıkla istemediğin biriyle evlenme..
    öncelikle eski ilişkine ait herşeyi silip atmalısın kafandan
    eğer o öyle yaptı bende evlenirim ozman gibi bir düşünceye kapılırsan
    ilerde pişman oalbilirsin ayrılığınız eskisin biraz bence,3 ay kısa bir süre
    iyi tart meseleleri...allah karşına daha iyileri çıkarsın canım öpt..

4. 10 Ocak 2009
  5. mavi melek1907

mavi melek1907 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Canım inan çok üzüldüm keşke bişeler his edebilseydin ya illa evet diycem diyorsan nikahta keramet vardır diyorum bende

6. 10 Ocak 2009
  7. Duygu.C

Duygu.C CDarkness Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    Öncelikle kendine kurbanlık koyun gibiyim benzetmesini sil kafandan, senden değerli kimse olamaz bu hayatta kendine hakaret edecek birşey de yok.
    Seni yarı yolda bırakan birine de hiç üzülme kendi kaybetmiş düşünsene evlenip aldatılsaydın daha kötü olmaz mıydı? Adamın gerçek yüzünü görmüşsün erkenden şanslısın bence.
    İlişkin yeni bitmiş arkasından hemen evlenmeyi düşünürsen kıyaslaman çok normal çünkü yüreğinin acısı sönmemiş daha bu gibi şeyleri zamana bırak derim ben kader kısmet işi bunlar evlenip mutsuz olmaktansa biraz daha bekleyebilirsin. Evlensen aklın hala eski sevgilinde kaldığından için hep yanacak bırak yaraların soğusun biraz herşey çok yeni. Umarım mutlu olursun sevgiler...

8. 10 Ocak 2009
  9. why_be

why_be varken yok gibi Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    o evlendi diye senin de evlenmen çok doğru değil bence. sonradan çok pişman olabilirsin. belki hiç ısınamazsın o kişiye. bi yanda da nikahta keramet var derler ama ben buna pek inanmam..
    zor bi durum zor bi karar..

10. 10 Ocak 2009
  11. NiDaa

NiDaa Guest

illa her yası gelen evlenmesımı gerekıyor..tamam yasım geldı..artık benım olmem gerekıyor..der gıbı bırsey..olurmu canım ya olurmu..hayat senın hayatın neden ıstemedıgın bırıyle evlenıyorsun..senın gozunu ıntıkam burumus bence sen evlenıp aklın sıra ondan ıntıkam alacaksın..bence hıcte akıl karı degıl..

12. 10 Ocak 2009
  13. parlaa

parlaa SiL BaŞtAn BaŞLaMaK gErEk Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    canım gerçekten seven insanın ahı tutar derler..merak etme o elbet sana yaptığının cezasını çekecektir buna emin olabilirsin..
    seni çok iyi anlıyorum unutmak başkasını sevmek çok zor gerçekten hele ki sevmediğin bir insanla evlenmek çok daha acı birşey..ama anlayamadığım şu şuan neden sevmediğin insanla evleniyorsun..biraz zaman ver kendine ama ilk önce olaya ben başkasını asla sevemem başkasınla olamam gözüyle bakma..bak şöyle bi etrafına alıcı gözüyle belki gerçekten hoşlanacağın sevebileceğin birileri vardır..bundan bir sene önce bi arkadaşımda deliler gibi sevdiği birinen ayrıldı..ben başkasını sevemem başkasınla olamam onu unutamöam diyordu..bende hep öyle olmayacağını sevmeye çalışmasını birilerine şans vermesini o şekilde çok çabuk unutabileceğini söylemiştim..ve şuan kız bana dua ediyor beni dinlediği için..şuan okadar mutlu bir beraberliği var ki diğeri onun için çoktaaan tarih oldu..hakettiği gibi olması gereken de buydu zaten..sende sevmeye çalış canım ısınmaya çalış ama ille de bu kişiye demiyorum ne bilim bak etrafına oturup karalar bağlama yeter ki..

14. 10 Ocak 2009
  15. Ferza

Ferza Mevsimlerden Firar! Pro Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    86
    Senin eğitim durumunda yüksek lisans yazıyor canım. Bir işçiyle mi evleneceksin. Nasıl olur bu...
    Seviye olarak söylemiyorum, yanlış anlaşılmasın ama çok büyük kültür farkı olur.......
    Sırf "vaktim geldi" diye evlenmek çok yanlış olur ayrıca... Lütfen bunu kendine yapma.... Vaktinin gelip gelmediğini sen bilemezsin ki.... Bu işler kısmet işi....
    Vaktim geldi diye evlenirsen belki çok mutsuz olursun, ama üç beş sene sonra daha çok içine sinen biriyle evlenirsen çok mutlu olabilirsin....
    Söylemeden edemeyeceğim, birini unutmadan asla başka biriyle de evlenme derim ben. Yinede sen bilirsin.

16. 10 Ocak 2009
  17. essmeralda

essmeralda pamuklara sarsam seni... Pro Üye

Beğenildi:
    33
    Ödül Puanları:
    148
    sadece istemeye gelen insan için söylemiyorum ama
    eğer karşınıza çıkan insanları eski sevgilinizle kıyaslarsanız
    hiç haketmediği halde kafanızdaki insanı yüceltmiş olursunuz.
    o olsa böyle bakmazdı, o olsa öyle dokunmazdı vs...

ama her insan bir değil ki.
    herkesin sevgidini gösteme tarzı, ilişkilerde davranışları farklıdır.
    ve farklılıkla güzeldir kimi zaman.

istemediğiniz bir insanla yaşım geldi diye evlenmeyin bence.
    eminim ki üç otuzununzda değilsinizdir.
    hayat insana her zaman süprizler sunar unutmayın

18. 10 Ocak 2009
  19. EU3

EU3 Guest

ısınamadıysan ve istemiyorsan evlenme,sonuçta bir ömrü bir hayatı paylaşacaksın
    yaşım geldi diyede düşünme,kim ne zaman isterse o zaman evlenir
    yaşım geldi diye istemediğin,sevmediğin biriyle evlenme sakın