Kurbanlık Koyunun Dişleri ALTIN Kaplama Çıktı !

Konusu 'Komik ve İlginç Fotoğraflar !' forumundadır ve italim tarafından 13 Nisan 2009 başlatılmıştır.

13 Nisan 2009
    Konu Sahibi : italim
  1. italim

italim Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    196
    Sahibini şaşkına çeviren kurbanlık

Osmaniye´de kestiği kurbanlık koyunun dişlerini gören sahibi gözlerine inanmakta güçlük çekti.
    Osmaniye´de bir kişinin kestiği kurbanlık koyunun dişleri altın kaplama çıktı. Koyunu kesen Mustafa Güler´in eşi Gülay Güler (37), kurbanlığın kellesini pişirirken ilginç bir şeyle karşılaştı. Kurbanlığın dişlerinin parladığını fark eden Güler´in olayı kocasına haber vermesiyle kurbanlık koyunun dişlerinin altın kaplama olduğu ortaya çıktı. Kurban sahibi, dişlerin altın olduğunu altıcıların da onayladığını kaydetti.
    Osmaniye Cumhuriyet Mahallesi 17. Sokak´ta ikamet eden emekli Mustafa Güler (45) ile eşi Gülay Güler (37), ender rastlanacak bir olay yaşadı.

Kurban Bayramı öncesi kurban kesmeye niyet ederek, kasaptan bir kurbanlık ayırtan 2 çocuk babası Mustafa Güler (45), arife günü trafik kazası geçirerek ölümden döndü. Aracıyla 8 takla atarak başında çatlaklar oluşan ve kaburgaları kırılan Güler, kazadan kurtuldu. Kaza nedeniyle maddi kaybının çok olduğunu ve kendisine kurban düşmeyeceğini söyleyen yakınları Güler´i kurban kesmekten vazgeçirmeye çalıştı. Fakat kurban kesmeye niyet ettiğini belirten Güler, ne olursa olsun ayırttırdığı kurbanlığı keseceğini belirterek, kasaptan kurbanlığını aldı.
    Yaşadığı talihsizliklere rağmen niyet ettiği kurbanı kestiğini ve başına bu inanılmaz olayın geldiğini belirten Güler, "Öldürmeyen Allah öldürmüyor. Ben bu kazadan kurtuldum. Yaşadığım sıkıntılara rağmen kazadan önce niyet ettiğim kurbanımı kestim. Bu olayda Rabbim de senin kestiğin kurbanın dişlerini altın yaparım mesajı verdi bana." diye konuştu.

Dişleri, altın işiyle uğraşan tanıdıklarına da gösteren Güler, onlardan da dişlerin kesinlikle altın kaplama olduğu yanıtını aldı. Olay karşısında şaşkınlığını gizleyemeyen Güler, "Bunun ilahi bir mucize olduğuna inanıyorum. Çünkü ben o sıkıntımda bu kurbanı kesmeye karar verdim. Herhalde Allah´ın bir lütfu." dedi. Güler, bu durumun en iyi açıklamasını bilimsel olarak bilim adamlarının yapabileceğini; gerektiğinde bu konuyla ilgili kendisiyle irtibat kurulabileceğini söyledi.
    Kurbanın dişlerinin altın olduğunu ilk fark eden Gülay Güler (36) ise, hala olayın şaşkınlığını ve şokunu yaşadığını ifade ediyor. Böyle bir olaya ilk kez tanık olduğunu belirten Güler, "Kelleyi kaynatmak için ocağa koydum. Baktım, bir şeyler parlıyor. Hemen kocama gösterdim ve böyle inanılmaz bir olayla karşılaştık." diyerek başından geçenleri anlattı.
    Öte yandan, olayı ilk duyanlardan Şahin Altay, olaya inanamadığını; ancak görünce hayretler içerisinde kaldığını ifade ediyor.
    Güler ailesi, koyunun altın kaplama dişlerinin bilimsel olarak incelenmesi için yetkililerin ilgisini bekliyor.

2. 13 Nisan 2009
  3. fatolina

fatolina 2 MAYISTA 68 OLİİİCİMMM:) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    way beeeeeeeeeee kurbanlık alırken önce dişlerine bakıcaz artık delikafadulden

4. 13 Nisan 2009
  5. italim

italim Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    196

evet canım bundan sonra ne yapcez? dişlere bakcezzzzzz

6. 13 Nisan 2009
  7. cloudy