kurdela nakışı

Konusu 'Soru ve İstekleriniz' forumundadır ve amway tarafından 29 Şubat 2008 başlatılmıştır.

29 Şubat 2008
    Konu Sahibi : amway
  1. amway

amway Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaşlar lütfen ben kurdela nakışına yenibaşlıyacağım bana bikitap önerirmisini<z:uhm::a015:

2. 1 Eylül 2008
  3. nazi

nazi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    selam arkadasim google kurdele nakisi yazip baksan o kadar cok bilgi varki hemen ogrenirsin cook kolay
    kitaba gerek yok

4. 19 Eylül 2008
  5. lostsun

lostsun Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    nette çok şey var ama sana kaplan sanat evinin kitabını önerebilirim çok güzel anlatımlı şablonlu bi bak istersen hobi evlerinde vardır...

6. 12 Şubat 2009
  7. tijeen

tijeen www.tijeence.blogspot.com Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    ben şu ana kadar kitap almadım ve interneteki araştırmalarım ile çok şey öğrendim ,istersen "kendi
    el emeklerimiz" bölümünde yayınladıklarımı bir incele soruların olursa yardımcı olmaya çalışırım :)

8. 21 Mart 2009
  9. ceylangozlum

ceylangozlum Guest

Merhaba arkadaslar, bende kurdelal nakisi ile yapilan seylerden satin almak istiyorum:nazar: ama gunlerdir sitenin neresinde oldugunu bulamadiiimÇok üzgünüm çoook Bana biri tarif edebilirmikaydirigubbakcemile Tesekkurlerkaydirigubbakcemile5

10. 22 Mart 2009
  11. tijeen

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    sorunuzda ne demek istediğinizi anlayamadım ,size tavsiyem sitede arama yaptırabilirsin

12. 22 Mart 2009
  13. ceylangozlum

ceylangozlum Guest

tijeen cim KK'da satis yapilan bolumun hangisi oldugunu bulamiyorumfisfisfis Basliklarin hepsine baktim hemen hemen:roflol: Ya gozumden kacti, yada hic bulamadim bilmiyom.. Nasil ve nerden giris yapiyoruz bilmiyorum:sm_confused: Yardimin icin, ve siteye eklediklerin icinde tesekkur ediyorum canim, senin forumlari takip ediyorum.. Kurdela nakisi deyince , aklima sen geliyonkaydirigubbakcemile5 ogrenecem ins.. Malzemeler bi aydir dolapta daha baslamadim:bbo: yeni modeller ekliycenmi siteye?:1hug:
    a.s.

14. 26 Mart 2009
  15. tijeen

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148