Kürtaj dan sonra regle ne zaman oldunuz benimle paylaşirmisiniz lütfen

Konusu 'Arşiv' forumundadır ve E.L.XIX.F.T.G. tarafından 21 Temmuz 2008 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    21 Temmuz 2008
    Konu Sahibi : E.L.XIX.F.T.G.
  1. E.L.XIX.F.T.G.

E.L.XIX.F.T.G. Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Selam arkadaşlar
    ben 09.07.2008 de boş gebelik den dolayi kürtaj oldum bugün 13.gün leke şeklindeki kanamalarim 10 gün sürdü ilişkiye şuan dr tavsiyesi ile korunmali olarak giriyoruz ama ne zaman regle olurum bilmem
    regle olup biran önce çalişmalara başlamak istiyorum
    sizden ricam kürtajdan ne kadar zaman sonra regle oldunuz ve ne kadar süre sonra hamile kaldiniz paylaşip da yazarsaniz çok sevinirim

Son düzenleme: 22 Temmuz 2008
  2. 21 Temmuz 2008
  3. NurDer

NurDer Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    18
    Ödül Puanları:
    108
    :KK43:((((((((((((( elifimmmm inanmıyorum yaaa :KK43:(( ay çok üzüldüm bitanem yaaa ne diyeceğimi bilmiyorum kusura bakma nolur sonra yine yazarım :KK43:(((((((

4. 21 Temmuz 2008
  5. afakat

afakat Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    elif geçmiş olsun canım.bende 19 nısanda bebeğimin kalp atışlarının alınamaması nedeniyle kürtaj oldum.benımde yaklasık 1 hafta 10 falan surmuştu kanamalarım.tam 28 gun sonra adet gordum.doktorum banada 2 aylık korunma suresı vermıştı bııtı sure ama ılk ay kalamadım ben.inşallah bızım gıbılere hayırlı saglıklı evlatlar verır en kısa zamanda.sabır edeceğiz canım,baska çaremiz yokk.

6. 21 Temmuz 2008
  7. _Melin_

_Melin_ meleğim benimle:) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    elif öncelikle geçmiş olsun arkadaşım..
    Ben 2 defa düşük sebebiyle kürtaj oldum...
    Birincisinde 15 gün sürdü kanamam hattta biraz korkmuştum 15 günü geçtiğince kanama devam ediyorsa bi problem var demek demişlerdi ama dr a gittiğimde önemli olmadığını söledi çünkü çok az kanama oluyordu vajina yeni toparlanıyor dedi ama yinede bir kaç ilaç kullandım...sonra hemen geçti zaten ve kürtaj sonrası 4 hafta kadar sonra adet oldum .Zaten normali 4_5 hafta kadar sonra görülen adettir.
    2. düşükte ise tam tersi kanamam 4_5 gün kadar ve az az devam etti ve 1 ay sonrasında adet oldum.Biraz düzensizlik oldu sonrasında ama toparlandım şkr...
    hepsi birer tecrübe oluyor insana ...İNş senin içinde herşey yoluna girer biran önce...

8. 21 Temmuz 2008
  9. E.L.XIX.F.T.G.

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    kürtajdan sonra hamile kalan olmadı mı arkadaşlar

10. 21 Temmuz 2008
  11. cimbomlu

cimbomlu Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    elifcim merhaba beni hatırladın mı bilmiyorum ama boş gebelik sayfasında görüşmüştük seninle bak yine o sayfa iklimsu diye bi arkadaş daha var ikimizde kürtajdan sonrası ilk adetlerimizi 80 küsürüncü günde olduk ve şimdi çok şükür ki iklimsu hamile daha çok yeni teyzesi yani iklimsu ikinci adetini görmedi yine o sayfada sabırsızım diye bi arkadaş var o da 30 nisanda kürtaj olmuştu ve sanırım yalnış hatırlamıyorsam sadece 1 kere adet oldu şimdi o da hamile yani sanırım kürtajdan sonra daha kolay hamile kalınır tezi doğru gerçi bende öyle olmadı ama olucaktır buna çok inanıyorum bence sende ilk adetten sonra korunma canım ama tabi ki en doğrusunu sen bilirsin ne bileyim ben herkesin hemencik anne olmasını istiyorum özellikle de böyle boş gebelik yaşayanların
    ama her ne olursa olsun sabrını ve umudunu sakın kaybetme tamam mı güzel kız:1hug:

12. 21 Temmuz 2008
  13. E.L.XIX.F.T.G.

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    selam canım sağol yazdığın için evet diger formda görüşmüştük ama orada herkez çok iyi arkadaş olmuş ve diğerlerinden pek fazla yardım alamadım o yüzden burda sormak istedim belkim yazarlar diye inşallah bizde hemencecik hamiş kalırız dualarımızı esirgemeyelim.

14. 22 Temmuz 2008
  15. PembePanter

PembePanter Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    106
    elifimm canımm benimm yaa çok geçmiş olsun arkadaşım.allah bi daha aynı acıyı yaşatmasın hayatım.inşallah en kısa zamanda allah sana sağlıklı hayırlı evlat nasip eder hayatım.dualarım seninle canım...

16. 22 Temmuz 2008
  17. zeytohnm

zeytohnm saglıkla gellll erkegimmm Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    canım çok geçmiş olsun bende 4 nisanda düşük yaptım çok kötüydü ALLAH SABIRLIKLAR VERSİN kanamam hafif hahif 8 gün sürdü doktorum 10 günü geçerse gel demişti bana 28 gün sonra adet oldum ikinci aysa 30 gün sonra üçüncü ay 29 gün yani zamanında oldum hepsini ama 50 ila 60 gün arası normalmiş yani gecikirse internetten çok aaraştırtım bu konu hakkında çok güzel siteler varr alık vermiş gibi olmıyım ama google da arat çok güzel bilgiler var abırlıklar diliyorum benim gibi tüm bebegini kaybetmiş arkadaşlara mama RABBİM HAYIRLISINI BİLİR veren ALLAH ALAN ALLAH bize sabır ve dua etmek ldüşüyo ALLAH BÜTÜN İSTEYENLERİN GÖNLÜNE GÖRE SAGLIKLI HAYIRLI EVLATLAR NASİP ETSİN inşallahh en kısa zamnda hepimiz müjdelerle buluşuruz burda

18. 22 Temmuz 2008
  19. E.L.XIX.F.T.G.

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşlar ben kürtaj tarihimi önce yanlış yazmışım şimdi düzelttim hepinize teşşekür ederim rabbim herşeyin hayırlısını nasip eder inşallah

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.