Kürtaj olduktan sonra

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve fantastika tarafından 16 Şubat 2009 başlatılmıştır.

16 Şubat 2009
    Konu Sahibi : fantastika
  1. fantastika

fantastika Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    a.s. günaydın arkadaşlar önceden kürtaj yaşamış arkadaşların deneyimlerine ihtiyacım var.5 şubatta kürtaj oldum bozulmuş gebelik sebebiyle kesem büyümüyodu çünkü ilk gittiğim dr kürtajdan sonraki ilk adtten sonra korunma dedi diğer dr yani kürtajımı yapan 3 ay hamile kalma dedi ama merak işte tekrar hamile kalabilirmiyim onu merak ediyorum senağlama sizler ne kadar süre beklediniz yeni bi hamilelik için fisfisfis

2. 16 Şubat 2009
  3. Saruboceq

Saruboceq İki Kız Annesi :) Pro Üye

Beğenildi:
    101
    Ödül Puanları:
    198
    canım benim ilk bebeğimin kalbi 4 aylıkken durmuştu.önce suni sancıyla doğum yaptım ben.donra kalan parçalar için kürtaj oldum..
    kürtaj olduktan sonra 2 adet geçirmen yeterli dedi doktorum.
    2.adeti geçirdikten sonra korunmayı bıraktım 2.ay da hamile kaldım tekrar..
    doktorunun önerisini dinle derim ben.
    her rahim aynı anda toparlanmıyor çünkü..

4. 16 Şubat 2009
  5. fantastika

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    teşekkür ederim canım aslında evet tekrar aynı şeyi yaşamamk için biraz sabretsem iyi olur ama işte merak ediyorum ve birazda korkuyoyorum :sm_confused:

6. 16 Şubat 2009
  7. paradises

paradises Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    benkürtajdan 5 ay sonra hamile kaldım.şuan 4 aylık hamileyim rahmimde amniyotik bant şüpphesi çıktı.kürtajdan kalan yada yapışıklık olabilir dedi doktor.araştırfması yapılıyor.haftaya belli olacak.okadar çok üzülüyorumki. rahmin iyice toparlanmadan kalma.acele etme canım.doktorunu dinle derim.

8. 16 Şubat 2009
  9. fantastika

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    canım benim lütfen sende üzülme olumlu düşünmeye çalış dicem ama kolay sanki :çok üzgünüm: sen hamilelik öncesinde dra gitmişmiydin kontrol için bu durumun belirtileri varmıydı hiç

10. 16 Şubat 2009
  11. siribron48

siribron48 ACIBADEM SEKERİM:) Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    canım ben kurtaj oldum dr umuz bana 6 ay korunun dedi...bizde korunduk 6 ay...dediin gibi tekrara aynı şeyı yasamaktansa korunmak daha ii diye dusunduk..ve korunmayı 6.ayda bıraktık..ve bıraktıgımız ay hamıle kaldım:)))))ve suan 7 aylık hamıleyım nerdeyse...dr unu dınle sen canım..baska dr a gıtmıştım gebe kaldıktan sonra oda 6 ay cok uzun 3 ay yeter demişti...en az bi 3 ay korunun derim ben rahimin hendını toparlaması için tatlım..sewgıler

12. 16 Şubat 2009
  13. fantastika

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    senin adına çok sevindim canım allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin.peki sen kürtajdan nekadar süre sonra adet görmüştün

14. 16 Şubat 2009
  15. cancer

cancer Maşallah Barekallah:) Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    canım banada doktorum 2ay korun sonra bırak demişti ilk ayda tutmadı bu denememin 2.ayı umuyorum buay tutar sanada mutlu haberi veririm..

16. 16 Şubat 2009
  17. fantastika

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    :Saruboceq: dua edicem senin için canım umarım tutar ve bende mutluluğunu paylaşırım delikafadulden

18. 16 Şubat 2009
  19. mssangel

mssangel Kısmetse anne olacak Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    selam arkadaşlar...
    ben kasım 29 da 2 aylık bebeğimin gelişememsinden sebep kürtaj oldum doktorum ilk 1 ay istesende hamile kalamazsın ama sonrasında kalabilirsin dedi,ilk adetimi 42 günde oldum şimdi 2.adetimi bekliyorum ama 37 gün oldu daha olmadım lekelenmelerim oluyor,ama adet değil,bu normal bir durummu bilgisi olan paylaşırsa sevinirim...