Kürtaj sonrası adet düzeni

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve dilemma_ tarafından 27 Aralık 2009 başlatılmıştır.

27 Aralık 2009
    Konu Sahibi : dilemma_
  1. dilemma_

dilemma_ Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Başka topikte yazdım bunu ama konu olarak açmanın zamanı geldi...Benim kürtajdan sonra ilk adet 37 gün sonra oldu.Sonraki 2 adet eskisi gibi 28 günde bir..
    Ardından 25 gün, 27 gün, 27 gün ve son olarak bu ay 31 günü buldu Bu ay da deneyip,önümüzdeki ay doktora gideceğim.
    Normalde 28 günde bir hiç şaşmazdı.Hamilelik hariç:çok üzgünüm: Hatta bu ay gecikince ümitlendim yani.Ama olmadı tabi:tomato:.Kürtaj sonrası sizin adet süreleriniz ne halde kızlar.Benim kürtaj olalı 7 ay oldu ama durum bu:uhm:

2. 27 Aralık 2009
  3. EU3

EU3 Guest

canım nerdeyse3 yıl olack adetlerım düzene girmedı ama 31gund eoluyorsan yone ıyı bence panık yapmak zaten 35gunden oncesıne ilaç vermıyolar benım doktorum vermemişti

4. 27 Aralık 2009
  5. dilemma_

dilemma_ Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    3 yıl çok uzun bir süreymiş yaaaaa:uhm: Umarım benimki düzene girer.Bu ay da gitti böyle ...

6. 27 Aralık 2009
  7. ALeNaM

ALeNaM Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    gogus agrilarim basladi:KK43:(( bu ay cok calismistim bebek icin...adetime bir hafta kaldi ve goguslerimde agri var.....her ay oldugu gibi:KK43:((( offf

8. 27 Aralık 2009
  9. pembehera

pembehera Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    106
    ben de boş gebelik nedeniyle kürtaj olduğumdan beri 3 ay geçti ve adet gördüğüm ilk günden beri 28 gün olan siklusum ne yazık ki 26-29 ve ilk kürtaj ayı 33 güne kadar değişkenlik gösterdi. bu bi sorunun habercisi mi diye ben de çok düşünüyorum ama inşaallah bir sorun yoktur, hepinize sağlık diliyorum...

10. 27 Aralık 2009
  11. lolam

lolam Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    merhaba dilemma öncelikle geçmiş olsun kürtajını kaçıncı haftanda oldun ve ameliyet sonrası nasıldın bende kürtaj olmak zorundayımda bide özelde mi devlette mi yaptırdın sorabilir miyim ??

12. 27 Aralık 2009
  13. dilemma_

dilemma_ Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    6. haftada oldum.Özel hastenede tabiki. Devlet hastenelerinin durumu belli..Ama sen yanılmıyorsam istemediğin için mi olacaksın kürtajı?

14. 27 Aralık 2009
  15. lolam

lolam Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    evli değilim malesef bununla ilgili bi konu açtım ama çok yargılandım bikaç kişi yardımcı oldu hatamın farkındayım..yarın doktora gidicem ama sanırım 8.haftamda kürtaj olabilirm bi sakıncaı olur mu? bide bunun ücreti nedir ben öğrenciyimde..

16. 27 Aralık 2009
  17. MeleGim

MeleGim Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    kızlar bende 9eylülde kürtaj olmak zorunda kaldm bebegm karnımda ölmüştü:gitme: ilk adetimi 10ekimde 2.12kasımda 3.7aralıkta oldm:bbo: cok bozuldu düzenim cok.....:gitme: şimdi tedaviye baslıcam inş olur:Saruboceq:

18. 27 Aralık 2009
  19. dilemma_

dilemma_ Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    8. Haftaya kadar kürtaj yasal diye biliyorum.Geç kalmış olmayasın:uhm:.Valla seninki sağlık açısından ,zorunlu bir kürtaj olmadığı için ücreti daha farklıdır sanırım.Bu hastaneye göre değişiyor.Ben bile özelde 150-200 gibi bişey verdim sanırım. Ama acele etmelisin.Off kardeşim offf.Biz bebek için uğraşıyoruz,sense onu aldırmanın peşindesin.Bundan sonra daha dikkatli ol.