kürtaj sonrası düzensiz adet

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve h2o tarafından 8 Nisan 2010 başlatılmıştır.

8 Nisan 2010
    Konu Sahibi : h2o
  1. h2o

h2o All Izz Well :) Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    108
    selam melek anneleri bende bir melek annesiyim.neden niçin keşkeleri bırakıp böyle düşünüyorum artık ahirette şefaatçilerimiz var çok şükür.rabbim daha hayırlılarını nasip etsin cümlemize inş.
    benim 23 ocakta kalp atışları durmuş olan 2 aylık bebeğimi kürtajla aldılar.kürtajdan sonra ilk 1 hafta kanamam olmadı ancak sonrasında devamlı 1 ay boyunca kanamam oldu doktora gittiğimde doğum kontrl hapı verdi hapı kullandığım sürece kanama olmadı bitirdikten sonra adet oldum ve artık 15 günde bir adet oluyorum.hormon tahlili yaptırdım herşey normal çıktı dr.doğum kontrl hapını öneriyor ben içmek istemiyorum tekrar hamile kalmak umuduyla.bu düşükten sonraki 3. ayım ve bende polikistikover var.Allahtan hiç bi zaman umudumu kesmiyorum.
    benim gibi olan varmıdır ? yada fikirlerinizi ve görüşlerinizi almak isterim.sevgiler.

2. 8 Nisan 2010
  3. glnk

glnk Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    148
    çok geçmiş olsun.ben de 2 kere kürtaj oldum.ilki 8 haftalık boş gebelikti,ikincisi 21 haftalıktı problem vardı yaşayamayacaktı.allah sabırlar sevrin tüm melek annelerine.
    kürtajdan sonra adet düzeni değişiyo.ilk kürtajımda kürtajdan sonra 10 gün süren kanamam oldu.sonra 52 gün sonra adet olmuştum.ikinicide tam 40 gün sonra adet oldum.şu an 30-31 günde bir adet oluyorum.eskiden 28 günde birdi.aralarda hiç kanamam olmadı ama normal diye biliyorum ki zaten doktor da bişey dememiş.bence doktorunun tavsiyesini dinle.en azından bi süre kullan adetlerin düzene girsin.bu düzensizlikle hamile kalman zaten zor.
    en kısa zamanda kavuşursun inşallah sağlıkla bebeğine.

4. 13 Nisan 2010
  5. yasakhayal

yasakhayal mein kleiner Engel(M&E) Pro Üye

Beğenildi:
    33.419
    Ödül Puanları:
    463
    Ben kürtaj olduktan sonra 10 gün boyunca kanama ve kahverengi lekeler oldu ve bitti.Daha sonra hic ara lekelenmelerim olmadi ve kürtajdan 33 gün sonra adetim basladi.