Kürtaj sonrası hamilelik

Konusu 'Jinekoloji / Kadın Hastalıkları' forumundadır ve gulsun37 tarafından 1 Şubat 2009 başlatılmıştır.

Konu Takipcileri:
Bu konu 1 kullanıcı tarafından takip ediliyor.
    1 Şubat 2009
    Konu Sahibi : gulsun37
  1. gulsun37

gulsun37 Guest

slm kızlar nasılsınız ben aralık 12 kurtaj oldum bebegımın kalbı durması sonucu ocak 2 tekrar adet oldum tekrar adet tarıhım ocak 29 olması gerektı hesabıma göre çunku düzenliydı adetım kurtaj öncesine kadar ayın 1 hala adet olmadım 5 gün gecmıs olacak gunum hamile olma olasıgım olabılırımı sızce hafıf bel agrısıda var gıbı bekliyorum adet olurum dıye test falan yapmadım tsk ettim sevgiler......bu türbirşey yasayan varmı.

2. 2 Şubat 2009
  3. minik kelebek

minik kelebek evli,mutlu,çocuklu:) Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba gülsün,bende senin gibi kürtaj oldum,temmuzda 11 haftalıktı,kalbi durdu.benim adetlerim çok düzenliydi ama kürtajdan sonra tamamen bozuldu düzenim.doktorlar kürtajdan sonra 40güne kadar adet olmanın normal olduğunu söylüyolar.
    sen bi kaç gün daha bekle istersen sonra doktorunla görüş.iiçini ferah tut.bu arada doktıorun korunma süresi vermedimi canım sana?

4. 4 Şubat 2009
  5. gulsun37

gulsun37 Guest

canım çok tsk ettim oldum adet hemde çok siddetli 2.3 ay korunabılırısn dedı dr. ama ben zaten hemen ısteyınce hamıle kalamıyorum zor hamıle kalmsıtım inş.simdi ısteyınce hemen kalırım hoşçakal...

6. 5 Şubat 2009
  7. filizim

filizim Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    38
    Kızlar bende 25 aralıkta kürtaj oldum bebeğimin kalp atışları yoktu ve ilk adetimi olamadım rahimde yapışıklık olmuş kan içeriye birikmiş çok ağrım vardı sonra orayı açtı doktor ve 2.adetimi bekliyorum hala olmadım eğer düzensiz veya azsa kanamalarınız böle bir durum olmuş olabilir.Biz bir de emin olabilmek için rahim filmi çektireceğiz..

8. 5 Şubat 2009
  9. Ayrose

Ayrose Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    meraba arkadaşlar ben iki defa kürtaj oldum çok aşırı derecede ağrıyla başladı vedaha sonra kanama başladı ama sabaha kadar kürtaja almadılar çektiğim ağrıyı hiç unutamam

10. 5 Şubat 2009
  11. filizim

filizim Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    38
    Düşükmü oldu canım o mu başladı ağrıyla???

12. 5 Şubat 2009
  13. sefamolsun

sefamolsun radyoda yine sezen çalıyo Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Kürtaj sonrası ilk birkaç ay adet düzensizliği olabilir kızlar

14. 17 Haziran 2009
  15. hiramerve

hiramerve Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bnde 12 haziran cumartesi günü düşük yaptım şimdiden bakıyorumm acım herşeyden büyük oldu bn karnımda 3 hafta ölü taşıdım kontrole gittim medıcal parka doktorum bana kalbinin durduğunu söyledi çok az bi kanamam oldu şimdi ne yapacam ne zaman kendim isteyerek hamile kalıcam bilmioyrum tek bildiğim bebişimi çok seviyodum alışamadım bi daha olursa ölür korkusu bunun hakkında bilgisi olan varsa eğer lütfen aynısını yaşayan tekrar hamile kalan varsa ne olur içime soğuk su serpin bi daha çocuğum olur mu

16. 18 Haziran 2009
  17. tpol

tpol Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaslar benim 4 kürtajım var şimdi bebek istiorum, sizce mümkün mü

18. 18 Haziran 2009
  19. seda55

seda55 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    slm kızlar ben aranıza yeni katıldım.ben 25 nisanda iki aylık hamileyken bebegim karnımda öldü ve kürtaj olmak zorunda kaldım..10 aylık ewliyim.araştırdık ama sonuç alamadık.ve hiç ara vermedim tekrar anne olmak istiyorum.çalışmalara dewam:) bu ayın sonunu bekliyorum işte..inş benimde anne olmak isteyen herkesinde en kısa zamanda dileği kabul olur:CüvCüv: