Kürtaj sonrası KANAMA..

Konusu 'Duyuru : Maalesef bebeğimi kaybettim : (' forumundadır ve badedilek tarafından 23 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

23 Ağustos 2010
    Konu Sahibi : badedilek
  1. badedilek

badedilek Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    31
    Merhaba arkadaşlar 30 temmuz bebeğimi kaybettim 10 haftalık kürtaj oldum ..Şuan halen bazen cok bazen az kanamam sürüyor dr kontrol sonucu temiz ve gayet normal hersey dedi ama benim aklıma takılan bu kanama neden cok uzadı dr sordum 40 lı sayılabılecegımı söyledı bu sekıl uzun süren kanaması olan arkadaşlarımdan cevap beklıyorum sevgiler...

2. 24 Ağustos 2010
  3. animeE

animeE Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canım geçmiş olsun ben de 12 ağustosta 6 aylık bebeğimi kaybettim.normal doğum artı kalan parçalar için kürtaj oldum ben..benim de o günden beri kanamam devam ediyor...rahminde parça kalmadıysa doktor temiz dediyse endişelenme.cumartesi kontrole gittim ben doktor daha 20 gün hatta 1 aya kadar kanaman olabilir normal dedi.yalnız takip et kanamalrını aşırı gelir ayrıca kötü koku ve değişik renk olursa görüşelim dedi..endişelenme yani...

4. 25 Ağustos 2010
  5. Soru ilgeci

Soru ilgeci Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    55
    Ödül Puanları:
    153
    ben de sekiz haftalık gebeyken kürtsj oldum, bebeğimin kalbi atmıyordu.20 ağustosta aldılar yani beş gün önce. sadece ilk gün bir tanecik ped batıracak kadar kanamam geldi. ama iki gündür kahverengimsi pembemsi akıntım var yalnızca tuvalete oturunca tuvalet kağıdının üzerinde görüyorum. umarım kötü bir şey yoktur.çok korkuyorum. rahim yapışması falan...keşke okumasaydım o riskleri. dr da 4-6 hafta sonra adet göreceksin, gör öyle gel kontrole dedi. bazı siteler 1 hafta sonra kontrol edilmeli yazmış. kafam karıştı.

6. 25 Ağustos 2010
  7. animeE

animeE Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    sedase ben kürtajdan 10 gün sonra gittim doktora vajinal ultrasonla baktı rahimde birşey kalmış mı diye.bence adetini görmeden bir görün derim.20 agustosta olmussun kürtaj yani ayın 30 u 1 i gibi git derim.ne olacak ki...bir zararı olmaz 2 dk da bakıyolar hem için de rahat olur...geçmiş olsun...

8. 25 Ağustos 2010
  9. SUTASAYRAN

SUTASAYRAN Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    geçmiş olsun kızlar çok üzüldüm durumuza allah sağlık versin size

10. 25 Ağustos 2010
  11. hpt_honey

hpt_honey bebişim gıvış gıvış maşlh Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    canım seninle aynı tarihte aynı şeyleri yaşamışız ben bi hafta önce regli oldum dr biraz erken olmuşsun dedi sen oldunmu?

12. 25 Ağustos 2010
  13. Soru ilgeci

Beğenildi:
    55
    Ödül Puanları:
    153
    hayır canım daha 5 gün oldu kürtaj olalı.ilk gün az kanamam oldu, iki gün bir şey olmadı. dün ve bugün de kahverengi pembe arası akıntım var. birkç gün rahmim hafif hafif sızladı.fiziksel acı geçiyor da, içim yanıyor bebeğime,o geçecek gibi değil.

14. 25 Ağustos 2010
  15. Soru ilgeci

Beğenildi:
    55
    Ödül Puanları:
    153
    evet, haklısın. aslında kürtajdan bir saat sonra karından ultrasonla baktı ama vajinal daha net sonuç verir. artık kadın doğumcu göresim gelmiyor :KK43: 1no2: yine de gitmem lazım, yoksa içim rahat etmeyecek.

16. 25 Ağustos 2010
  17. Soru ilgeci

Beğenildi:
    55
    Ödül Puanları:
    153
    amin canım. allah gönlüne göre versin.çok sağ ol.

18. 26 Ağustos 2010
  19. hpt_honey

hpt_honey bebişim gıvış gıvış maşlh Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    doğruya ben temmuzda sen ağustos kendini sıcak tut arada karın şişlği olur biraz üşütrsen allh gönlündeki yarayı tez sarsın canım