kürtaj sonrası sağ kasık ağrısı

Konusu 'Tüp Bebek Yöntemi ile Çocuk Sahibi Olmak.' forumundadır ve batuli tarafından 5 Nisan 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    5 Nisan 2010
    Konu Sahibi : batuli
  1. batuli

batuli Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Merhaba,yaşım 21...
    Yaklaşık beş ay önce 7 haftalıkken özel bir hastahanede kürtaj oldum. kürtajdan bir hafta sonra gitmem gereken kontrole gitmedim. kürtaj sonrası aşırı sancı ya da aşırı kanama gibi sorunlar yaşamadım.Tam 1 hafta sonra cinsel perhizi bozdum(doktor bir hafta demişti...) Ve daha sonra orgazm esnasında sadece sağ kasığımda beliren küçük çapta ağrılar hissetmeye başladım.Ve yaklaşık beş aydır devam etmekte ...Normal gün içerisinde hiç birşey olmuyor ama sadece orgazm esnasında bunu hissediyorum...
    Şimdiden teşekkürler....

2. 5 Nisan 2010
  3. batuli

batuli Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    nedenini öğrenmek istemiştim ama ....sanırım anlaşılmadı.

4. 6 Nisan 2010
  5. Bahceci

Bahceci Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba geçmiş olsun öncelikle. malüm ben gün içerisinde muayene ve ameliyatlarda olduğumdan her dakika internette olamıyorum. beş aydır süren şikayetinizle ilgili sorduğunuz sorunuza 5 saatten uzun süre cevap gelmediğinizdeki endişenizin yanlış olduğunu söylemeliyim. çünkü ben günlük olarak sorulan sorulara birebir dönerim. bu şikayetinizin bir enfeksiyondan ziyade anatomik bir sıkıntı olabileceğini düşünüyorum. yani belki içeride gelişen bir yapşıklık bu ağrıyı uyandırıyor olabilir. muayene ve ultrason bu tarz atipik şikayetlere herzaman neden orataya koyamasa da öncelikli olarak muayeneneiz gerekir. sevgiler.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.