Kürtaj sonrası yasanan ve yaşanması muhtemel olaylar

Konusu 'Aile Planlaması' forumundadır ve xsxeker pembe tarafından 13 Şubat 2008 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    13 Şubat 2008
    Konu Sahibi : xsxeker pembe
  1. xsxeker pembe

xsxeker pembe kzımı sen koru rabbim... Üye

Beğenildi:
    31
    Ödül Puanları:
    108
    kürtajla son verilen bir hayatın sonrasında yaşananlar

1-kürtaj basit bir işlem olmasına rağmen ardında bıraktığı izler sizi çok fazla etkileyebilir...
    2-hastahaneye giderken yaşadığınız karmasık duygular uzun bir süre sizi ikileme düşürecektir son ana dek eğer bu bebeği istemiyorum derseniz derimki iki kez düşünün faydası var
    3-karnınız dolu gittiğiniz hastahaneden çok kısa bir süre sonra hem eliniz hemde karnınız boş çıkınca yaşadığınız pişmanlık anlatılamaz
    4-dünyadaki hiç birşey onun yokluğu kadar canınızı yakamaz çünkü onun hayatına siz karar vermişsinizdir
    5-geceler boyunca rüyalarınızdan hiç çıkmaz hep gözünüzün önündedir ağlamaları hiç dinmez ne kadar olduğu önemsizdir küçük bir bebek yada büyük
    6-buna sizi mecbur eden herşeyden nefret edersiniz her ay yeniden gebe kalmayı ümitle beklersiniz ama bu hemen olmayıp zamana ihtiyaç duyabilir
    7-eger adetinizi göz yaşalrı eşliğinde karşlarsınız birdaha hamile kalamama korkusu sizi yer bitirir hamile elbisesi satan biyerin önünden geçemezsiniz diğer hamilelere özenirsiniz her hamile kadın gördüğünüzde göz yaşlarınızı tutamazsınız....
    8-heleki doğumunun yaklaştığı tarihi heapladıysanız ve yakınlarınızda o tarihlerde doğum yapan bir başka kadın varsa elinizde olmaadan kıskanırsınız
    9-hayatınızın daha yolunda gitmesi için belki zamanı olmadığı için belki siz yada eşiniz hazır olmadığı için verdiğiniz bu karar hayatınızı yoluna diil tersine çıkmaza sokar
    10-asla bebeğinizden vazgeçmemeniz gerektiğini geçte olsa anlar şartlardan hatta bunu yapan doktordan bile nefret edersiniz
    11-unutmayınki bu asla bir doğum kontrol şekli diil ve yapılması gereken en son şeydir

2. 13 Şubat 2008
  3. yesimexpo

yesimexpo facebook/nsnbaby Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    108
    yazdıkların o kadar doğru ki hemen hemen aynı şeyleri yaşadığımı söyleyebilirim

4. 13 Şubat 2008
  5. xsxeker pembe

Beğenildi:
    31
    Ödül Puanları:
    108
    DAHA FAZLASIDA VAR AMA YAPILCAK BİŞİ YOK İNSANLAR ANLASINLAR DİE SADECE YASEMİN YASDIM BUNLARI
    BELKİ BİRAZ ANLARLAR BENİ BİZİ BİZİM GİBİLERİ SEN NİÇİN KÜRTAJ OLDUN

6. 14 Şubat 2008
  7. Saruboceq

Saruboceq İki Kız Annesi :) Pro Üye

Beğenildi:
    102
    Ödül Puanları:
    198
    benim bebeğimin de kalbi durdu 12 haftalıkken.
    önce doğum yaptırıldım suni sancıyla sonrada kalan parçaları kürtajla aldılar..
    evet psikolojim kötü ama bunları yaşamamk için sürekli pozitif düşünüyorum.gerçekten de hissetmeyeceğimi ümit ediyorum..

8. 14 Şubat 2008
  9. xsxeker pembe

Beğenildi:
    31
    Ödül Puanları:
    108
    ben senin gibilerden ziyade benim gibiler için yazdım yada bebeği sağlıklı olupta istemeyen ve kürtajı seçenleri belki biraz geri tutar die yazdım geçmiş olsun bende daha pozitif oldum zamanla daha önce desen bu maddelerin 10 katını daha yazabilirdim emin ol

10. 14 Şubat 2008
  11. EU1

EU1 Guest

Kurtaj hic olmadim Rabbime sukur ama adini duymam ble urkmeme korkmama yetiyo.Allahim kimseyi boyle bir duruma dusurmesin :KK43:(

12. 17 Şubat 2008
  13. xsxeker pembe

Beğenildi:
    31
    Ödül Puanları:
    108
    dilerim dünyadaki hiç bir anne bunu yapmaz yada yapmak zorunda bırakılmaz dilerim kürtaj hayati sebepler olmadığı sürece ortada yapılması bir gün yasaklanır bu bir korunma yöntemi diil hem kendinizi hem vücudunuzu boşuna yorup hırpalıyorsunuz hemde daha doğmamış bir isanın yaşam hakkını elinden alıyorsunuz dilerim bu olay bir gün ortadan kalkar ve kimseler benim durumuma düşmez daha önemlisi meleğimin yaşadığı o acıyı hiç yaşamaz çünki eğer doğsaydı tırnağı taşa değse onu tesselli edecek yarasını saracak belkide onunla ağlayacak bi insan annesi olacaktı yanında ama o bu kürtaj denen yöntem dolayısıyla çok büyük bir acıyı yalnız başına yaşamak zorunda kaldı her neyse anlatmakal bitmezz bunlar dilerim rabbin affede ve bir daha aynı cehalete düşürüp şeytana uydurmaz

14. 17 Şubat 2008
  15. suuuuuuuuuu

suuuuuuuuuu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım uzulme artık senı anlayabılıyorumm bende yasadımm

16. 27 Şubat 2008
  17. xsxeker pembe

Beğenildi:
    31
    Ödül Puanları:
    108
    bitanem yavaş yavaş gerçekten geçiyor kimse hemen unutmuş olamaz bu acıyı yawaş zamanla

18. 27 Şubat 2008
  19. Elif26

Elif26 @şkısın@ @şık Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Rabbine annelik duygusunu bir kere bile olsa tatmak için hergün yalvaran,her ay bir ümitle bekleyenler varken,bile bile kendi istekleri için o meleklerin hayatlarını çalanlara onları öldürenlere yazıklar olsun.........

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.