Kürtaj Sonrası yeni Bir Tüp Bebek Tedavisi Ne Zaman Başlar

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve simge_wxyz tarafından 26 Temmuz 2009 başlatılmıştır.

26 Temmuz 2009
    Konu Sahibi : simge_wxyz
  1. simge_wxyz

simge_wxyz Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    arkadaşlar ben ilk denememde pozitif sonuç aldım ama maalesef bu yetmiyor. asıl süreç ondan sonra başlıyor. ve biz bu süreçte ne yazıkki olumlu sonuç alamadık ve bebeğimi kaybettim. yarın ben kürtaj olucam bundan yana bir sorun yok çünkü kendimi adapte ettim.

benim sorunum hemen tekrar tedaviye başlamak ve olumlu sonuç almak. bunun süresi ne kadar oluyor acaba? yaşayanlar varsa paylaşırsa sevinirim. zaten başka hastane ve doktor tercih edicem bunun içinde araştırmalara başladım.

2. 26 Temmuz 2009
  3. simge_wxyz

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    mafoldumben kimseden yorum yokmu

4. 26 Temmuz 2009
  5. rokoko

rokoko Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    merhaba simgecim
    bende 2 hafta önce kürtaj oldum 10 gün sonra kontrole gittiğimde doktorumla konuştuk
    benim dondurulmuşlarım var ilk adeti olduktan sonra istediğin zaman başlaya biliriz dedi

6. 26 Temmuz 2009
  7. simge_wxyz

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    anladım canım teşekkür ederim inşallah bizde en yakın zamanda başlarız

8. 26 Temmuz 2009
  9. ARTVINLI9876

ARTVINLI9876 Evlatlarim sana emanet allahim Üye

Beğenildi:
    2.324
    Ödül Puanları:
    163
    canım çok geçmiş olsun,son acı olsun inşallah.bende 5.5 haftalık ikizlerime kürtaj oldum.tam 7 ay oldu tedaviye yeniden ekim gibi başlamayı düşümnüyorum.bence doğru olan kendini toparlaman ve hazır hissetmen.ben tecrübe ettim.ikinci düşüğümde dr.1 adetin geçsin gel dedi.dondurulmuşlarlaydı tedavim ama malesef düşük oldu.sonrada çok acele ettin rahmin kendini toparlamadı denildi.şimdi akıllandım kendimi i,yice toaprlayacağım sonra üzülmek dahada yoruyor ve yıpratıyor.beklemekte zor ama inan sonra sonuç düşük olunca dahada zor.kötükedihüso