kürtaj sonrasıııı

Konusu 'Arşiv' forumundadır ve eyif tarafından 13 Ekim 2007 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    13 Ekim 2007
    Konu Sahibi : eyif
  1. eyif

eyif Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    merhaba arkadaşlar ramazan bayramınız mübarek olsun.benim kafama takılan bişey var sizinle paylaşmak istedim.ben geçtiğimiz mayıs ayında bebeğim anne karnında gelişmediği için (7 haftalık olması gerekirken 5 haftalık görünüyodu ve kalp atışı yoktu) kürtaj olmak zorunda kaldım.benim merak ettiğim kürtaj sonrası adet düzensizliği yoğunluğunda azalma normal mi yoksa bi anormallik sözkonusumu kürtaj olanlar neler yaşadığını yazarsa sevinirim.benim bi kaç gün erken geç olma şeklinde bi oynama oluyo ama yine hep olduğum gibi 7 gün oluyorum ama yoğunluğu daha az sizde de oldumuuu kürtajla bağlantısı varmı bu konuda bilgisi olanlar yazsıııın lütfennnnn tekrar anne olmak istiyorum hayırlısıyla sağlıklı sıhhatli güzel bebeğim olur isteyen herkese versin ALLAH'IM kucaklarımız dolsun

2. 15 Ekim 2007
  3. tebessum77

tebessum77 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    28
    Ödül Puanları:
    148
    CANIM BENDE İLK BEBEĞİMİ SENİNLE AYNI NEDENDEN KAYBETTİM KÜRTAJ OLDUM İLK AY ADETİM GEÇ VE AZ GELDİ BİRSONRAKİ AY İSE HERZAMANKİNDEN ÇOK FAZLA GELDİ VE UZUN SÜRDÜ. SONRAKİ AY DENEDİK VE ŞİMDİ KIZIM GELECEK İNŞALLAH

İNŞALLAH ALLAHIM TÜM İSTEYENLERİN KUCAĞINI BOŞ BIRAKMASIN

4. 15 Ekim 2007
  5. eyif

eyif Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    canım paylaşımın için çok teşekkür ederim beni nasıl mutlu ettin anlatamam inşallah hayırlısıyla benimde sağlıklı sıhhatli bi bebeğim daha olur.ALLAH IM isteyenlere sağlıklı sıhhatli güzel bebekler nasip etsin.

6. 15 Ekim 2007
  7. misty

misty Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    canım ben üç kez aynı senin gibi bebeklerimi kaybettim ve kürtaj olmak zorunda kaldım evet adet düzensizliği oluyor ama bence doktora git daha iyi olur

8. 15 Ekim 2007
  9. genciza

genciza annesinin sosisi o :) Üye

Beğenildi:
    36
    Ödül Puanları:
    148
    geçmiş olsun misty senin düşüklerin sebebi neydi araştırma yaptırdınmı?

10. 15 Ekim 2007
  11. misty

misty Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    kanımda pıhtılaşma oluyormuş aslında yine bebek istiyorum ama korkuyorum da

12. 15 Ekim 2007
  13. genciza

genciza annesinin sosisi o :) Üye

Beğenildi:
    36
    Ödül Puanları:
    148
    canım kan pıhtılaşması ile ilgili yazılar var burda okumuşsundur belki.bi çok kişi bundan dertli ama bebe aspirini yada iğne ile sağlıklı gebelik sağlanabiliyor.zaten üç kere yaşamışsın bu kötü tecrübeyi canım.korkma bence önlemini alarak devam et.şüko var biliyosundur oda bu nedenle 3 düşük yapmış.ama şimdi yine hamile üstelik sonlarına yaklaşıyor.

14. 16 Ekim 2007
  15. misty

misty Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    teşekkür ederim genciza bana umut verdin aslında bende tekrar denemek istiyorum ama hamile kalmadan gidicem doktora gerçi doktorlardan korkuyorum ama....:eek:

16. 18 Ekim 2007
  17. EU3

EU3 Guest

arkadaşlar ben 11 eylülde bebeğimi aldırmak zorunda kaldım ve hala regl olmadım 4 gün önce birkaç damla çok açık kahve leke geldi ve hala bişe yok bu durum normalmidir?ne zaman regl olabilirim 10 gündür belirtiler var ama bişe yok.

18. 19 Ekim 2007
  19. eyif

eyif Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    trend dr a sor istersen normalmiymiş.bu arada bende çok korkuyorum jinekolojik muayeneden kadınlık ne zor yaaa ama anne olmak çokk güzel bize verilmiş büyük hediyeee

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.