kürtaj

Konusu 'Aile, Evlilik ve Çocuklar' forumundadır ve mavia tarafından 13 Eylül 2007 başlatılmıştır.

13 Eylül 2007
    Konu Sahibi : mavia
  1. mavia

mavia Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    kürtaj hakkında ne düşünüyorsunuz???????*:kızgın:

2. 13 Eylül 2007
  3. GxoxkyxuxzxuxndeDans

GxoxkyxuxzxuxndeDans GÖZLERİMDE GECE OLDU Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    ilk yorum benden gelsin ben istemediğim bir bebeği bakamıyacağım bir çocuğu doğarmama fikrine sahiptim takii kürtajla ilgili bir video izleyene kadar şimdi kürtaja karşıyım bir bebeğin bir eve bereket ve mutluluk getireceğini düşünenler tarafına geçtim bence resmen cinayet

4. 13 Eylül 2007
  5. scorpi

scorpi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
  6. 13 Eylül 2007
  7. mavia

mavia Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
  8. 13 Eylül 2007
  9. befour

befour Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bir insanin kendi cocugunu öldürmesi .ben aynen böyle düsünüyorum.
    doktora gidip ben bu bebegimi istemiyorum alin parcalayin demek oluyor.

10. 13 Eylül 2007
  11. ilktuxgx

ilktuxgx HAYATIM DAHA GÜZEL OLACAK Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Bende kürtaj karşıtı olanlardanım 2 aylık hamile iken bebeğimin ölüğünü öğrendim ve kürtaj olmak zorunda kaldım bayılmak ta istemedim herşeyi hissettim ve duygusal olarak çok acı çektim kürtaja ihtiyaç kalmadan bir çok koruma yöntemleri var bence de tam anlamıyla bir cinayet bunun yanısıra çok farklı durumlarda olabilir onlar tamamen istisna

12. 14 Eylül 2007
  13. emrecemre

emrecemre Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    dinen de mantık olarakta bakarsanız ha kürtaj olup bebek aldırmışınız ha cinayet işlemişsiniz...bence arada hiç fark yok...ya önlemini alıp yapmıycaksın yaptıysanda doğuracaksın......doktorların anne karnındayen sakat doğacak dediği nice bebek sağsağlim doğuyor allahın izniyle....o yüzden ne doktor dedi diye nede başka birşey uğruna bir cana kıyılmaz..........herşeyden önce o artık bir can.............

14. 14 Eylül 2007
  15. Claries

Claries O bir anne:) Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    kürtaj bencede cinayet ama bakamayacağımız bir bebeği dünyaya getirmek onun ihtiyaçlarını karşılayamamak hatta büyüdüğünde madem bana bakamayacaktınız neden yaptınız gibi isyanlar dahada insanın canını yakar yada ne bileyim ben örneğin çocuğumun gözleri vitrinde kalsa istediğini alıp giydiremesem yada yediremesem daha çok kahrolurdum kızlar

16. 14 Eylül 2007
  17. scorpi

scorpi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    veren cani kendi rizkiyla verir yuce ALLAH siz hiic merak etmeyin, Allah yaratmiski anne rahmine koymiski demekki bu dunyada gorecegi gunler varmis demekki bi rizki varmis... elbette kurtaj yapanlarinda kendine gore bi sebebi vardir ama bi taraftanda o minicik can'in elinden yasama sansini aliyorlar :KK43:

18. 18 Eylül 2007
  19. yorgun savaxsxçxix

yorgun savaxsxçxix Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    18
    Ödül Puanları:
    148
    bu konu beni de çok düşündürüyor. Sağlık açısından çocuk dünyaya getirmemem gerekiyor. Ama her türlü korunma yönteminin riski de var. Sırf bu yüzden evlenme konusunu gündeme getirtmiyorum erkek arkadaşıma. Genç yaşta bir evlilik geçirmiştim. Ama o zamanlar bu kadar hastalığım yoktu ve de biraz cahildim sanırım. Ayrıca evleneceğiniz kişinin sağlığı da önemli. Bilmiyorum zaman zaman kafama takıp uzun süre meşgul ediyor bu konu beni de. Ve hiç evlenmeden ömür boyu sevgili olarak kalmak istiyorum o zamanlar...