Kürtajdan 1 ay sonra beta hcg ??

Konusu 'Duyuru : Maalesef bebeğimi kaybettim : (' forumundadır ve EU2 tarafından 12 Mart 2009 başlatılmıştır.

12 Mart 2009
    Konu Sahibi : EU2
  1. EU2

EU2 Guest

Merhaba arkadaşlar,çoğu arkadaşımın bildiği üzere 14 şubat günü 18 haftalıkken ikizlerimi erken doğum neticesi kaybetmiştim...2 gün sonra bu olayın üzerinden 4 hafta yani 1 ay geçmiş olacak...Kanamalarım lekelenmelerim 15 gün kadar sürdü geçti...

Dün gece ve bu sabah öylesine meraktan internetten aldığım gebelik kitleri ile idrar testi yaptım ve sanki hala hamileymişim gibi silik ikinci çizgiyi gördüm...:1shok: Hem dün gece hem de bu sabah...Hamile olmadığımı biliyorum,daha adet bile olmadım...İnternetten yaptığım araştırmalarda kandaki hamilelik hormonlarının 2 hafta içinde kandan tamamen kaybolacağı yazıyordu....

Ama 4 hafta geçti benim...Ne zaman kaybolur tamamen...Bir an evvel adet olmayı bekliyorum tedaviye başlamak için..:sm_confused: fisfisfis

2. 12 Mart 2009
  3. çedene

çedene papatya yüreğim Pro Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    148
    düşük yaptıktan 20gun sonra hamıle kaldım.............

hiç belli olmaz ya..
    4 kasımdadusuk yapmıstım..su an satım 4 kasım alınıyor..

acıyla mutluluk bır arada ani.......

4. 12 Mart 2009
  5. siribron48

siribron48 ACIBADEM SEKERİM:) Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    canım benım basın sagolsun...Allah bu acının tekrarını yasatmasın ...en kısa zamanda saglıklı bı gebelık ve kucaklayabıleceın melekler nasıp etsın Rabbım sana:Saruboceq:
    once bı adaet olmayı bekle canım,test yanıltıcı olabılır suan senın için.yenı kurtaj olmus sayılırsın...hamiş olman imkansız,bana 6 ay demişti dr umuz kurtaj sonrası korunmak için.rahmın kendını toparlaması gerekıomus tekrar etmemesı için.ama bı baska dr da 6 ay cok uzun 3ay yeter demıştı.bencede ole.rahmın toplaması gerekıo bencede.en azından sen ıkıncı adetını falanda bekle fıkrımce.tabı en ıı dr un bılır canım.bı dr una danıssan ıı olur bu konuyu...sewgılera.s.:nazar:

6. 12 Mart 2009
  7. ozge_844

ozge_844 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    badem arkadaşım çok ama çok geçmişler olsun...
    Rabbim sabır versin, takma dicem ama takılıyo biliyorum
    bende 9 şubatta düşük yaptım 5 haftalıktı
    şuan ilk adetimi oldum bende çok üzülmüştüm ama toparlanmaya çalışıyorum ..
    benim beta falan hiç bakmadı doktor belkide gerek mi duymadı anlamadım...
    sen bence ara doktorunu sor hemen

8. 12 Mart 2009
  9. siribron48

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106

gercektenmiii:1shok:bunye meselesımı acaba..ama su var sen dusuk yapmışsıın kendılıınden dusuklerde dr lar hemen hamiş kalabılıosun dıolar ama kurtaj ole deıl işte,mutlaka bıkac ay korunmayı onerıolar bıldıım kadarıyla....senın yasadııında gercekten garıp bişi olmuş sevınc ve huzun bı arada gercekten.Rabbım kucklamayı nasıp etsın canım.:nazar:

10. 12 Mart 2009
  11. ozge_844

ozge_844 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşım çok erken değilmi gebelik...
    kürtajda verilen narkoz ve ağrı kesici antibiyotik bunların zararı yokmuymuş gebeliğe...
    en az 3 ay diyolar genelde???

12. 12 Mart 2009
  13. EU2

EU2 Guest

Benim bebeklerimin ikisi de sağlıklıydı ve doğduklarında kalpleri falan atıyordu..Çok çok erken doğdukları için yaşama şansları yoktu...

Kürtaj bebeklerin kordonları ve eşleri içimde kaldığı için yapıldı..

Yani bebekleri doğurdum ama eşleri içimdeydi...Doktor 2 ay sonra gelin görüşelim dedi ama...Ben de hamile kalabilmemin imkansız olduğunu düşünüyorum şu an ama neden hala düşmedi şu gebelik hormonlarım....fisfisfis

14. 12 Mart 2009
  15. bulut

bulut Allah büyüktür.. Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106

16. 12 Mart 2009
  17. EU2

EU2 Guest

Bir kaç gündür belim ağrıyor...Adet olucam diye bekliyorum ama ne gelen var ne giden..Olurum inşallah yakında...

Bu arada tebrik ederim..Allah sağlıkla kucağınıza almayı nasib eder inşallah...

18. 12 Mart 2009
  19. siribron48

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    badem cım canım sorması ayıp tüp bebek falan mıydı?yada tedavıylemı olmustu ıkızlerın....nıe okadar erken dogdu 18 hafta efet cok erkenmiş canım ya.5 aylık bıle deıllermiş...beterın beterı vardır derler badem...buna sukur dıyelım.Rabbım daha beterınden korusun daha buyuk acılar yasatmasın..suan için zor hamışlık ama duser canım ya bhcg degerın sen adetı bekle.ben kurtajdan 1,5 ay sonra hamış kalabılmıstım.....