Kurtajdan sonra dusuk

Konusu 'Aile Planlaması' forumundadır ve Cicek86 tarafından 21 Aralık 2009 başlatılmıştır.

21 Aralık 2009
    Konu Sahibi : Cicek86
  1. Cicek86

Cicek86 Varlığın öle bi sevinçki Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Merhaba arkadaslar
    yaklasik 4 hafta evvel kurtaj oldum bebek 7.5 haftalik iken
    3 gun evvel siddetli karin agrisi regl olacam sandim ki oldumda kanamada geldi ama kanama ilebirlitke et parcasio ve birbirine yapisik olarak kucuk insan beynine benzeyen bir parcada geldi bu dusukmu diye ilk korktum incelemedim sorna baktim iki siyah nokta goz gibi birde burun gibi bisey gozukuyordu bu dusukmu?? yasayan varmi boyle biseyi??

kurtajda bebek alindi dendi ve bitti olay ve 4 hafta sonra boyle bisey yasiyorum.

doktoru aradim icinde kan pihtilasmistir dedi o gelmistir dedi lafi azima tikadi randevu verdi ama
    o iki goze ve burna benzeyen kafa gibi gozuken ssey o halde ne idi diyemeden kapadi teli pazartesiye kadar bekleyemicem yasayan varsa boyle bisey lutfen biseyler yazdin

2. 4 Ocak 2010
  3. mazot

mazot Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kürtaj nasıl oldunuz yaa gözlerim yaşardı nasıl kıydınız o bebeğe.mafoldumben Allah böyle birşey yaşatmasın bana... bir komşumuzda kürtaj olmuştu bebeği aldırdığını zannediyodu evet aldırmış ama meğerse bebek ikizmiş tekini almışlar tekini almamışler ..... kürtajın yapılışıda bebeği parçalıyo kolunu ayrı alıyo bacağını ayrı alıyor ......

4. 4 Ocak 2010
  5. YAMAN

YAMAN * ben bir anneyim * Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    148
    Off yaaaaa ooooofffffffffffffffffffffff
    geÇmıŞ olsun dıyorum sadece

6. 6 Ocak 2010
  7. Cicek86

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    dogru parcalayaraktan ama benmki 5 haftalikti canim ve bisey henyz olusmamisti
    bebek filan yoktu yani
    nasil kiydim konusuna gelince insan mecbyr kalinc yapiyor malesef

8. 31 Ocak 2010
  9. Katze

Katze Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    393
    Ödül Puanları:
    163
    Edit: msj yazılalı çok olmuş zaten problem çözülmüştür.

Son düzenleme: 1 Şubat 2010
  10. 23 Şubat 2010
  11. hpt_honey

hpt_honey bebişim gıvış gıvış maşlh Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    rabbim isteyene versin istemeyene değil eminimki benim gibi 6 yıl beklemiş olsaydın sorun yokken bile daha ilk günden büyütürdün sevginle gözünün kolunun kulağının var olduğunu düşünürdün sende haklısın belki buna ençok erkekler sebeb oluyo onlara çok kızıyorum çok geçmişler olsun senin istemediğin bebekler benim gibilerin karnına konsun:KK43:(((((((((

12. 25 Şubat 2010
  13. Cicek86

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Allahim isteyen herkese anne olmayi nasip etsin.
    Kurtajdan sorna binpisman oldum ... simdide korkular ile yasiyorum ya birdaha olmazsa diye
    maddi durum dedim borcum cok dedim ve oldum
    ama yarindan itibaren issizim bilmiyorum yani iyimi yaptim kotumu allahim beni cezalandiriyormu bilmiyorum essimde issiz bende
    kirami gelecek ayin sonuna nasil odeyecegimden hic bir fikrim yok
    bu durumda birde bebegim olsa neyapardim aceba? veya onu aldirmamis olsa idim allahim daha hayirli kapilar acarmiydi esime ve bana bilmiyorum

sadece olmak isteyenlere tek tavsiyem cok iyi dusunsunler kararliyim diyen ben aradan bi sure gectikten sonra pismanliga donustu o kararim hicte okadar kolay birsey degilmis
    isin en fenasida kimseyle paylasamamak sadece esim ve sizler anlatabilecegm paylastigim tek insanalarsiniz

umarim en kisa zamanda bir bebegin olur canim saglikli bir bebegin Allah gonlune gore versin