kürtajdan sonra gösümden süt geliyor normalmi?

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve dorukk tarafından 12 Nisan 2009 başlatılmıştır.

    12 Nisan 2009
    Konu Sahibi : dorukk
  1. dorukk

    dorukk S ♥ A ♥ B ♥ İ Üye

    Katılım:
    6 Mayıs 2008
    Mesajlar:
    2.255
    Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    148
    merhaba arkadaşlar konuyu nereye açacağımıda şaşırdım ama en uygun yer burası galiba.
    5 gün önce kürtaj oldum. 2 gündür inanılmaz göğüslerim ağrıyor ve davul gibi şişti.sıktığımda resmen süt akıyor. normalmi sizce ne yapmalıyım şaşırdım..başına gelen biri varsa yardım etsin lütfen ayrıca belirtiyorum bebeğim tüp bebekti.. acaba ilaçlardanmı oldu...
     
  2. 12 Nisan 2009
    Konu Sahibi : dorukk
  3. prettybaby

    prettybaby 04.12.2009 / 11.35 Üye

    Katılım:
    23 Ağustos 2008
    Mesajlar:
    757
    Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    canım benım gecmıs olsun oncelıkle
    allah bır daaha gostermesın bende yasadım senı ıyı anlıyorum
    ama hemen doktorunla gorus ve soyle
    cunku benım kurtajtan sonra doktorumun ılk dedıgı sut gelırse hemen ara benı demıstı
    onun ıcın ılac kullanılıyor
    ıhmal etme olurmu hemen ara doktorunu bu hormonlarla ılgılı bır olay
    ve ılac tedavısı gerekıyor
     
  4. 1 Nisan 2012
    Konu Sahibi : dorukk
  5. melegimveben

    melegimveben Aktif Üye Üye

    Katılım:
    14 Aralık 2011
    Mesajlar:
    397
    Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    41
    bende kürtaj olalı hemen hemen 2 ay olacak yani kürtajtan sonra iki defa adet oldum ama kürtajdan beri göğüslerimden irin ve süt karışımı bişey geliyo hangi doktora gidicemi de bilmiyorum böyle bişey başına gelen oldumu
     
  6. 1 Nisan 2012
    Konu Sahibi : dorukk
  7. beyazz_35

    beyazz_35 Aktif Üye Üye

    Katılım:
    5 Ocak 2011
    Mesajlar:
    1.246
    Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    61
    büyük ihtimalle prolaktin hormonun yükselmistir. doktor ilac verir. kadin doktoruna gitmelisin tekrardan
     
  8. 3 Nisan 2012
    Konu Sahibi : dorukk
  9. idilga

    idilga Popüler Üye Üye

    Katılım:
    7 Şubat 2012
    Mesajlar:
    3.027
    Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    103


    cnmmm aldigin hormonlardan dolayi vucut kendini hamlileige hazirladigi icin prolaktin hormonun yukselerek sut olusumna baslamis muhtemelen .
    doktorunla gorusup progesteronu dusurecek ilac kullanman gerekebilir adetin 3. gunu hormon testini yaptir ordaki sonuclara gore takip et derim ben
    optum hayirlisi olsun