kurtajdan sonra hangi gunlerde iliskiye girerek kac ayda bebegi yakaladiniz!!!!yardim

Konusu 'Arşiv' forumundadır ve EU1 tarafından 12 Şubat 2008 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    12 Şubat 2008
    Konu Sahibi : EU1
  1. EU1

EU1 Guest

kizlar kurtaj olupta kac ay sonra yani korunduktan kac ay sonra ve hangi gunlerde bebegi yakaladiniz
    yardimci olun lutfen

2. 13 Şubat 2008
  3. WiSSh

WiSSh Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Merhaba, Aralık ayında ben de kürtaj olmak zorunda kaldım. Adetlerim henüz düzene girmedi. Sana tavsiyem eğer kürtaj sırasında gebelik haftan 8 haftadan düşükse 2 adet dönemi beklemen. Daha sonra şayet adetlerin düzenliyse adetten 1 hafta sonra başla çalışmalara, gün aşırı ilişkiye gir. Özellikle 12, 14, 16, 18. günler. Stresde yapma sakın...

4. 13 Şubat 2008
  5. EU1

EU1 Guest

cook tesekkur ederim bebegim 7 haftalikken kaybettim ama kurtaja 1 ay sonra aldilar
    nedenini hic sorma bende cook sinirlenmistiim kivrandirdilar resmen

6. 13 Şubat 2008
  7. EU3

EU3 Guest

Canım bunları atlattın artık allahın izniyle.Canım inşallah en kısa zamanda hamile kalıcaksın yeterki hep pozitif düşün gerisini yaradan rabbime bırakıp bekleyelim.Kendine iy bak a.s.

8. 13 Şubat 2008
  9. EU1

EU1 Guest

canimsin balimmdualarini eksik etme ikinci bebegim saglikla gelsin hem icime hem dunyaya
    allah benim gibi olanlarin yardimcisi olsun

10. 14 Şubat 2008
  11. Kancicegim

Kancicegim Aysima´nin Annesi:) Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    106
    ben de 7 haftalikken kurtaj oldum.1.ayda.dr um 3 ay korun dedi sonra olur bir sorun yok dedi.sen de bence 3 ay bekle rahmin toparlansin

12. 14 Şubat 2008
  13. bebeklik

bebeklik Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Evet 3 Ay Dinllenmesi Gerekdiğini Söylüyor Dr Lar...

14. 14 Şubat 2008
  15. EU1

EU1 Guest

yaa zaten martta uc ay bitmis olucak yani basliyayimmi ve basladiktan ne kadar sonra hamile kaldiniz merak ediyoruum cook ugrastirirmi bu bebek yapma olayi beni bazi planlarim var da ondan dedim

16. 15 Şubat 2008
  17. Kancicegim

Kancicegim Aysima´nin Annesi:) Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    106
    o zaman basla canim ama stres yapma sakin cunku cok etkili oldugunu soyluyor dr lar..ve kendini sartlandirma illaki olacak diye herseyi oluruna birak bak ozaman bebegin sana hic unmadigin bir anda catkapi gelecek

18. 15 Şubat 2008
  19. candan.burcu

candan.burcu Guest

Orkidem Geçmiş Olsun Ben Iki Tane Kürtaj Oldum Ikisinin Arasi 3 Ay Canim Düşük Sonrasi Hemen Bebek Oluyor Ama Ben şimdiki Aklim Olsaydi Daha Uzun Süre Beklerdim üst üste Olmasi Beni çok üzdü Inşallah Senin Başina Tekrar Gelmez Düşük Sebebin Bellimi Canim

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.