Kürtajdan sonra ilk adet,lütfen bir cevap !

Konusu 'Duyuru : Maalesef bebeğimi kaybettim : (' forumundadır ve deniz42 tarafından 8 Haziran 2009 başlatılmıştır.

8 Haziran 2009
    Konu Sahibi : deniz42
  1. deniz42

deniz42 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Herkese merhaba.Ben 3 hafta önce kürtaj oldum. Kürtajdan sonra çok kanama olmadı.2 gün önce adet oldum.Ama o kadar çok kanamam varki.Evden dışarı bile çıkamıyorum o derece yani.Acaba kürtajdan sonra ilk adet olduğu için mi böyle olmuştur.Bu durumda olan var mı?Tecrübelerinizi paylaşırsanız çok sevinirim.

2. 8 Haziran 2009
  3. fsahin

fsahin Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    canım geçmiş olsun benim ilk kürtajımdan sonra 9 kanamam oldu ilk iki üç gün fazla oldu sonra azaldi leke gibi geldi doktora gittim bir hafta sonrra kntrole küçük bir kist oluşmuş dedi ilaç verdi adet olunca tekrar gel dedi yaklaşık üç sonra adet gördüm kntrole gittim kistde kalmamıştı ikinci kürtajımdada kanam baya oldu bir hafta sonra geçti yine üç haftaya yakın adet oldum ama benim ikinci kürtajdan sonra cok fazla agrım oldu yürüyemiyecek kadar hemde hep sıcak uyguladım öyle geçti eger için rahat değilse bir kürtaj yaptırdığın hastanede kadın doktoruna sorabilirsin veya başka bir doktora için rahatlar en azından

4. 8 Haziran 2009
  5. fsahin

fsahin Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    pardon dokuz kanamam derken dokuz gün demek istedim eksik olmuş yazım

6. 8 Haziran 2009
  7. xxxxxangel

xxxxxangel GÖBÜŞÜ BEBİŞLİ:) Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    öncelıkle gecmıs olsun ben kurtaj olmadım ama bıldıgım kadarıyla kurtajdan sonra 35 yada 40 gun kanama gorursunuz ama eger cok sıddetlıyse bı dr a gıdın cunku parca kalmıs olabılır

8. 9 Haziran 2009
  9. fsahin

fsahin Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    slm o en geç kırk gün oluyo bildiğim kadarıyla kırk günü geçerse sorun olabiliyo tabi yinede doktora danışmakta yarar var

10. 9 Haziran 2009
  11. DrGunay

DrGunay Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar ben de 12 gün önce kürtaj oldum ama hiç bir kanama yaşamadım.Sadece 2 gün kahve rengi lekelenme oldu o kadar..

12. 9 Haziran 2009
  13. xxxxxangel

xxxxxangel GÖBÜŞÜ BEBİŞLİ:) Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    gecmıs olsun dr hanm bu durumu sız daha ıyı bılırsınız tabıkı belkı branşınız deıldır ama yınede jınekolog meslektaslarınıza bı muayene olun

14. 9 Haziran 2009
  15. Dinamiss

Dinamiss Aktif Üye Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    36
    Merhabalar, geçmiş olsun DrGulay, allahım bir daha yaşatmasın.
    Kürtajdan sonra benimde sadece 3-4 gün lekelenmem olmuştu.
    Doktorum rahim tamamen temizlendi, kanaman olmayabilir demişti.
    Ardından 39. gün adet gördüm, sonra da eski düzenine döndü adetim allaha şükür.
    Bir problem olmayabilir, ama doktorundan bir görüş al gene de istersen DrGunay.

16. 9 Haziran 2009
  17. deniz42

deniz42 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap yazan arkadaşlar hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum.

18. 10 Haziran 2009
  19. iremNaz

iremNaz Annesinin bitanesi Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kürtajdan sora sadece lekelenme olur arkadaşlar kanama olmaz çünkü zaten rahim temizlenyooo kanayan bölge kürtajla alınyo o yüzden sadce lakalanma olur bi kaç gün kanaması olnalar içinizde parçamı kaldı acabaaa......beni kürtajdan sora çok az kan vardı eve geldim bişi yok bi kaç gün sora lekelenmeye dönüştü sora o da geçti veeeeee 31. gün adet oldum amaa şarıl şarıl gayet normalmiş doktorum öle dedi