kürtajdan sonra kanama

Konusu 'Duyuru : Maalesef bebeğimi kaybettim : (' forumundadır ve zeynoom tarafından 21 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

21 Ağustos 2009
    Konu Sahibi : zeynoom
  1. zeynoom

zeynoom Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    slmmm herkese,hayırlı ramazanlar diliyorummm...ben 3 ağustosta kesenin bozulması nedeniyle kürtaj oldum,kanamam bir hafta sürdü,doktora gittiğimde herşey yolunda demişti,15 ağustosta yine kanamam oldu adet oldum,doktora tekrar gittim sorun yok erken adet olmuşsun dedi,dün tam bitti dedim bugün pembemsi akıntı geliyor,başına böyle olay gelen varmı?mirmirmirmirmirmirmirmirmirmirmirmir

2. 21 Ağustos 2009
  3. winx perisi

winx perisi acıımakkkkk yokkkkk Üye

Beğenildi:
    31
    Ödül Puanları:
    153
    Bende bebegımı kaybedelı 1 ay oldu ama kurtajdan 1 hafta sonra kanamam bıtmıstı.ve halen adet olmadımmmm

4. 21 Ağustos 2009
  5. zeynoom

zeynoom Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    canım benim erken oldu,doktorda olabilir dedi...ama akıntı gelince şaşırdım..Allah kimseye bizede bir daha bunları yaşatmasın inşallah....

6. 21 Ağustos 2009
  7. ozlem80

ozlem80 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    106
    yaklasik bir ay once ben de kurtaj oldum ne yazikki! ardindan u bes gun lekenmem oldu sonra bitti ama ara ara bir hafta yine oldu simdi regle olmayi bekliyorum.doktorum asiri kanaman veya atesin olmadigi surece bunlar normal demisti, regleni gec de olabilirsin demisti. kontrolun yapildi mi? en onemlisi bu, haftaya ben de gidecegim icerde parca var mi enfeskion riski var mi bunlar icin kontrol olmaliyiz. gecmis olsun, hepimize.

8. 21 Ağustos 2009
  9. zeynoom

zeynoom Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    bir hafta sonra gittimbirşey yok dedi,kontrol oldum yani,adet olunca yine gittim adet mi yoksa tekrar kanamamı diye yine baktı sorun yok dedi...

10. 21 Ağustos 2009
  11. winx perisi

winx perisi acıımakkkkk yokkkkk Üye

Beğenildi:
    31
    Ödül Puanları:
    153
    Evt bende kontrol olmustum kÜrtajdan 2 hafta sonra banada bısey yok demıstı

12. 24 Ağustos 2009
  13. zeynoom

zeynoom Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    peki kürtaj olanlar ne zaman hamile kalmayı planlıyorsunuz??bana doktorum iki adet geçir demişti,ben erkende olsa bir adet oldum ve tekrar hamile kalmayı çok istiyorum,acaba çalışmalara başlasakmı:kedi::kedi:hiç korunmadan hamile kalan arkadaşlar varmı aramızda,bizede umut olur belkivereliniortak

14. 24 Ağustos 2009
  15. aycan77

aycan77 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    bende 11gün önce kürtaj oldum 8haftalıkken kese 5 haftalık görünüyodu bebekte görünmüyodu gelişemiyomuş onun için kürtaj olmak zorunda kaldım doktorum bana 3 ay dedi ama ben en az 6 planlamıyorum o zaman rahim daha iyi yerlesir çünkü kürtajdan sonra rahim eski haline hemen dönemediği için düşük tehlikesi olma ihtimali var bence bebeği tehlikeye atma benim tanıdığımda düşükten 1 ay sonra hamile kaldı sonra 9 ay boyunca yatmış bence sen doktorun dediğini yap

16. 24 Ağustos 2009
  17. gundogmadan

gundogmadan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    bana iki doktor da kurtaji yapan da kendi doktorum da bir ay yeter dedi bekleme suresine ama belki ben zor hamile kaliyorum diye demislerdir, uc ayi cok duyuyorum hatta sormustum uc ay beklesem mi diey hayir dediler, ben de huylandim cunku benim 10. haftanin icindeydi bebegim beni biraktiginda:KK43:( oldukca ileri bir hafta yine de bir ay dediler

18. 25 Ağustos 2009
  19. zeynoom

zeynoom Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    bende doktoruma sormuştum hani hiç beklemediğimiz anda hamile kaldım diyelim bu süre içinde olabilir dedi ama tabi anne çok zorlanır dedi,bilmiyorum ben üç a filan beklemem herhalde gibi geliyor çünkü iki adet geçir dedi,ondan sonra Allah ne zaman kısmet ederse artık:ecrin_bebek:
    gündoğmadan sen nezaman kürtaj oldun?Allah kimseye bir daha yaşatmasın bu acıları,aminnnnn:Saruboceq: