kürtajdan sonra ne kadar zaman içnde hamile kaldınız ?

Konusu 'Duyuru : Maalesef bebeğimi kaybettim : (' forumundadır ve izmitliii tarafından 19 Eylül 2010 başlatılmıştır.

19 Eylül 2010
    Konu Sahibi : izmitliii
  1. izmitliii

izmitliii Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    konumuzda birbirimize bilgilerimizi yaşadıklarımız acılarımıza dert ortağı olcak arkdaşlarıma şimdiden çok tşkr ediorumm... benim hikayem geçen ayın 16 sında meleğimi düşük yaparak kaybettim doktorum ilk adetinden sonra hamile kalabilirsin dedi. ve şimdi ilk adetimi görüyorumm ve ne yapcağımı şaşırmış durumdayım... eşimle çok istioruz birbirimize ait bişiler...olsun kimiside bekleyin ilk adtten sonra hemen kalma yine düşürürsün diolar... biz bu heycanı tekrar yaşamak için sabırsızlanıoruz bu yüzden duygularımımı mantığımımı neyi dinlemem gerektiğini şaşırmış durumdayım lütfen yardım edin kızlarr....!!! eyvahedigeldismile

2. 19 Eylül 2010
  3. siyasiya

siyasiya Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    slm cnm,demek konu açtın en doğrusunu yapmışsın,hepimizin başına gelebilcek birşey ben bişey söyleyemiyorum ama eminim çok vardır sana yardımcı olabilecek,,,grüşürüz cnmm

4. 19 Eylül 2010
  5. izmitliii

izmitliii Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    slm tatlım evet açıyımda bilgileniyim dedim desteğin için çok sağ ol hayatımm..

6. 19 Eylül 2010
  7. izmitliii

izmitliii Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    haydi kızlar yok mu bana yardım edicek aranızda lütfen bilgilerinizi paylaşın.. ne kadar zman içnde hamile kalanlar desteklerinizi bekliorum...

8. 19 Eylül 2010
  9. bulut83

bulut83 YaHalıkYabariYaMusavvir Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    merhaba arkadaşım..öncelikle sana geçmiş olsun diyorum..inşallah tez vakitte tekrar kalırsın...canım bende 5 yıllık evliyim..bizde sebepsiz infertilite var..ne yaptıysak bir problem çıkmadı hamilelikte olmadı takiiiiiiiiii geçtiğimiz ocak ayına kadar.....

canım 2009 aralık ayında doktora gittim ocak ayında tüp bebeğe karar verdik...ben ocak ayı adetimi bekliyorum...amaaaaa günüm geçti 5 gün...gittim inançsız bir şekilde şimdiye kadar olmadı şimdi..hiç ümidim yoktukiiiiiiii sonuç 1247 çıktı 5 haftalık hamileyimmmmmm..

ne yazıkki mutluluğum kısa sürdü ..rabbim hem verdi hem aldı...2 aylıkken düşük yaptım..kalbi durdu.... meleğimi bebeğimi benden aldılar....

bana o zaman artık korkma senin çocuğun olur bundan sonra..bir kere hamile kaldın bundan sonra kalırsın...düşüğün eli içerdedir hemen hamile kalırsın....

amaaaaaaaaa ben halen hamile kalamadım....bazen o söylenenlere inanmak istiyorum sabır diyorum bazen içime korkular sarıyor..rabbime sığınıyorum....içimdeki korkularımı alsın..yarım kalan mutluluğumu tamamına erdirir inşallahhhhhhhhhh..tekrar hamile kalmayı nasip eder..meleğim tekrar bir süpriz yapar ..rabbim tekrar mucizesini yaşatır..inşallahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh

hepimizeeeeeeeeee....aminnnnnnnnnnnnnnnnnnn

10. 19 Eylül 2010
  11. bulut83

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    izmitlii canım isterdimki sana ümit olayım...güzel şeyler söyleyeyim..ama benim hikayemde böyle..inşallah sonu güzel olurrrrrrr....

12. 19 Eylül 2010
  13. izmitliii

izmitliii Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    DİLERİM RABBİM BİR AN ÖNCE YENİDEN MELEK VERİR SANA çok zor şeyler yaşıoruz anne olmak yolunda ilerlerken dilerim hepimiz için herşeyin hayırlısı OLUr... ben 50 adet msjı aşınca özelden yazabiliniyormuş özelden msj atma hakkım gelsin seninle orda bişiler paylaşıcam canım sana yardım amaçlı ok.. tekrar çoook çok geçmiş olsun derdi veren Rabbim dermanınıda verir..dilerim hikayen!! dediğin gibi hepimiz hikayesi mutlu sonla biter...

14. 19 Eylül 2010
  15. izmitliii

izmitliii Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    desteğiniz bide yeter canımm dilerimm artık RABBİM ağlatmaz ve anne olmayı bizden esirgemez...

16. 20 Eylül 2010
  17. bulut83

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    amin canım aminnnnnnnnnnnnn...bekliyorum tavsiyelerini.....

18. 20 Eylül 2010
  19. izmitliii

izmitliii Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    bende pazratesi günü işte kürtaj olduğum dosyalarımı alıp tekrar özelde bir doktora gitcem kendi doktorum söyledikleriyle beni pek tatmin etmedi bkalım ne olcak iştee... atcam sana özelden msj 14 tane daha msj attıktan sonra 50 yi dolduruom