Kürtajdan sora hiiç kanama olmadı normalmi ya böle olupta tekrardan hamile kalanvarmı

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve iremNaz tarafından 31 Mart 2009 başlatılmıştır.

31 Mart 2009
    Konu Sahibi : iremNaz
  1. iremNaz

iremNaz Annesinin bitanesi Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    Kızlar ya ben kürtaj masasından kalkarken sadece ağrım vardı ve pedim çok az kan oldu ondan sorada hiiiiç kanamam olmadı sadece kahve küçük küçük ama çok az pütürler oldu ama kanama olmasımı lazımdı hiç bilmiom ve çok korkuyom yani hani bu işlemden sora rahim yapışıklığı komplikasyonları falan olyomuş ya ben ondan çok korktum acaba dedim kanamammı olması gerekiyodu kafam karıştı yaa...... adam beni çok mu kazıdı falan sora ya hamile kalamazsam kısır olursam ya çok korkuyom böle benim gibi kanaması olmayıpta tekrardan hamile kalan oldumu ya sorunsuz olarak

ACİİİİİİL CEVAPLANINIZI BEKLİYORUM NE OLUR

2. 31 Mart 2009
  3. EU2

EU2 Guest

canım zaten kürtajdan sonra kanama olmuyor 5 6 gün sonra adet gibi biraz gelebilir, onun haricinde masadan kalkınca öle kanama olmazz sen içini ferah tut. bebeğin kaç haftalıktı??

4. 31 Mart 2009
  5. iremNaz

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    canım 4 haftalıktı .... ya bu gün 4. gün ve 4 gündür hiiiç kanamam olmadı bi arkadaşımda kürtaj oldu onun 10 gün boyunca kanaması olmuşmuş öle diyince korktum

6. 31 Mart 2009
  7. Sera96

Sera96 benimdemeleğimvar Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    doktorun iyi bir doktormuş hiç parça bırakmamış ve temizligi tam yapmış eger parça kalırsa yada rahimi kazırken ona zarar verirse kanaman olur rahim kalan parçaları dışarı atar o yüzden takma kafanı korkulacak bir şey yok geçmiş olsun

8. 31 Mart 2009
  9. iremNaz

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    CANIM BENİM ÇOK SAĞOLASIN İÇİMİ FERAHLATTIN TEŞEKKÜRLERa.s.

10. 24 Ocak 2012
  11. bnmmm

bnmmm Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    cnm bnm bnmde aynı oldu dün kürtaj oldum sadece kahve rengi akıntım oldu çok az ama arkadaşın verdiği cvp içimi rahatlattı çok teşekkür ederim.

12. 24 Ocak 2012
  13. gozdemmmmmm

gozdemmmmmm Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    19
    Ödül Puanları:
    148
    Benim de hiç kanamam olmadı..25-30 gün sonra daet gördüm....Sonra da doğal yoldan hamile kalmışım..Bi mucize de seni bulur umarım