Kurtarın beni:((((

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve EU1 tarafından 29 Eylül 2008 başlatılmıştır.

29 Eylül 2008
    Konu Sahibi : EU1
  1. EU1

EU1 Guest

uyuyamadım bir oyana bir bu yana döndüm durdum
    allahım sen benim aklıma mukayet ol dedim dualar ettim ama kafamdan o düşünceyi atamadım ÖLÜM KORKUSU
    nerden geldi neden geldi anlamadım ama bir an ölümü çok derin düşündüm
    korktum tüm tanıdıklarımı sevdıklerımı dusundum olunce ne olcak onlara diye
    acı çekcekler mi? ve daha bir sürü şey
    akılımı kaçırıyorum heralde
    bir gün bittiğinde bugunde bitti ömrümüzden bir gun daha eksıldı dıyorum ölüme dahada yaklaştık diyorum tövbe tövbe tabii ki bir gün ölcez ama
    işte offf kelımlere bıle sıgdıramadım duygularımı kafamda bın bır turlu sey donuyor
    inanın neden yaşıyoruz ki diyorum nasıl olsa ölcez neden cocuk getiriyoruz dünyaya
    allahım sen benı affet dıyorum sonra bu dusuncelerım ıcın sen benı affet
    kızlar ben ne yapıcam nasıl kurtulcam bu dusuncelerden ve daha fazlasından
    uyuyamadım gecenın bu saattine kadaryatakda döndüm durdum
    ltf sizin fikirlerinize ve size ihtiyacım var kendımı cok yanlız hissediyorum offf offfff valaha offsenağlamasenağlamasenağlama

2. 29 Eylül 2008
  3. ilknuuur_55

ilknuuur_55 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım benım aynı sorun bendedee var..kendımle basbasa kaldıgımda hep aklıma ölüm gelıyoo..ama cok dusunursek ınankı kafayı yerızz bu olucak elbet bıgun bunun onune gecemeyız ama sunuda dusunuyorum sevdıklerımn aılemın olumunu gormek ıstemıorumm onlardan onc ben ölürüm ısallah dıorum..düsünmek bılee ıstemıorumm ama elımde deıl ıstee..kafanı bunlarla yormaa yoksaa delırırsınn ınan banaa aynı seylerı bende yasadım cunkuu..yalnız deılsınn yanii

4. 29 Eylül 2008
  5. EU1

EU1 Guest

ahh canım gece gece beni gördün bana cvp verdin çok tşk ederim rabbim kurarsın beni
    bu düşünceden aynen bende babamın annemın ölümünü düşünüyorum ablamın off elimde olmadan

6. 29 Eylül 2008
  7. ilknuuur_55

ilknuuur_55 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    nedemek canım tabıkı cvp verıcem derdıne derman olmaya calısıorum elımden geldıgınce..ama bu dusunceyı kafandan at guzel seyler dusun arkadasların aılenı sevdıklerını dusun..nekadar sanslı oldgunu hayatta ne guzel seyler oldgunu dusun...

8. 29 Eylül 2008
  9. Gxuxlsxuxm Sultan

Gxuxlsxuxm Sultan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    146
    Her canli ölümü tadacaktir!!!:kahve:

Dogdugmuza inandigmiz gibi ölecegimizede inanmamiz ve kabullenmemiz lazim.a.s

Sevdiklerimizi kaybetme korkusunu hepimiz yasiyoruz, hatta ben yasadim Annemi kaybettim:çok üzgünüm:
    Cok zor cok aci ama elden ne gelir!!:çok üzgünüm:
    Tek tesellim rabbimiz kismet ederse bizi cennetinde bulusturmasi insallah...Şeniz

Ölüm herseyin bittigi demek degil sadece farkli bir boyuta girmesidir...:teselli:

10. 29 Eylül 2008
  11. pikolata

pikolata taze evli Üye

Beğenildi:
    32
    Ödül Puanları:
    148
    cnm hepimiz bir gün öleceğiz ama aslında bu ölüm değil yeniden doğuş olucak bizim için. sevdiklerini gene görebileceksin tamamen ayrılmayacaksın ki...bence ölüme hazır olursan korkmazsın. Her canlı ölümü tadacak önemli olan ona hazır olmak.bizim burada çok dindar bir teyze var o kadar iyi biriki,sanki melek. herkesin yardımına koşar, güler yüzlü, kalp kırmayan biridir. oğlu ölmüş yıllar önce kadın duyduğunda gülümseyerek tepki vermiş."Allah a kavuştu" demiş. Ölüm korkusunu yenmek için dine yönelmemizi söylerdi, onda herşeyin cevabı var derdi. Ben de daha duyarlı olmaya başladım. yolda yaşlı ve yük taşıyan birini görünce eşyasını taşıyorum, apartmandaki yaşlılara bazen yemek götürüyorum....iyilik yapınca inan içim kuş gibi hafifliyo korku falan kalmıyo.

12. 29 Eylül 2008
  13. kedicik81

kedicik81 işte yanlızlık ben buyum Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    bende sureklı senın gıbı dusuncelere kapılıyorum fakat artık kendımı alıstırdım sanırım bu duruma sende alısmaya calıs yoksa ınsan kafayı yıyor bu dusuncelerle beynını yorma cunku bu dusuncelerın sonu yok alıstır kendını herseye

14. 29 Eylül 2008
  15. temmuziki

temmuziki Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    153
    panik atak mı var yoksa sende :uhm:
    herkes ölücek günün birinde düşünsek de düşünmesek de

16. 29 Eylül 2008
  17. beachbunny

beachbunny Guest

bencede arkadaşın panik atağı olabilir,katılıyorum..herkes ölümü düşünür ama gece uyutmucak kadar düşünmek falan bana biraz anormal geldi.bu durum devam ederse psikoloğa git derim ben:teselli:

18. 29 Eylül 2008
  19. EU1

EU1 Guest

ya ölsen nolcak onu düşün kendın öldün gıttın ?????????????????????????????????????????????????????

sonra? kafamçokkarıştı

yanı cehennem yada cennete gıtcen o mu derdın

burda olmıcan ınsanlar aglıcak falan evet, ama okadar senlik bi durum degıl yani bu
    bırak onlar düşünsün,:1ninca:
    hem ölcegın zaman ecelın gelmıs olcak önüne geçemessin
    gıttın mı gıdıyosun ötesı yok, senın düşüncegın bısey degıl bu bunu düşünüp hasta etme kendını dert edınme. bıttı mı bıter bu bu kadar. kolay degıl acısı derdı kötüsü olan gerıye bıraktıkların tabı.
    allah korusun de. düşünme böle.ne yani bu mu acil yardım seebebin bide, sakin ol kendine gel Çok üzgünüm çoook