kurtarn beni bu bunalmdan ne olur!

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve ssevilayy tarafından 11 Ekim 2009 başlatılmıştır.

11 Ekim 2009
    Konu Sahibi : ssevilayy
  1. ssevilayy

ssevilayy Guest

yaşama sevincimi kaybettim.kimseye katlanamaz oldum..ne aile yemekleri ne geip tozma hç birşeyden zevk alamıyorum.sürekli bunalım içerisindeyim.sürekli birilerini azarlıyorum.sebebi ise erkek arkadaşım.onu hayatımın öyle bi merkezi haline getirdim ki..artık kafayı yemek üzereyim..sürekli maillerine bakıyorum..telefonunu karıştırıyorum.en ufak bir açığını görsem kıyametleri kopartıyorum.6 yıldır birlikteyiz.ama bi kızl msnde konuştuğunu görsem kıyametleri kopartıyoruım.şizofrem gibi hissediyorum artık kendimi..kafamdan bir sürrü şeyler yazıyorum.kimbilir nede,acaba başka kızdan hoşlanıyormu,acaba başka msn adresleri varmı.yetmezmiş gibi bunlara inanıp ona da yansıtıyorum.onu suçlamaya başlıyorum.sabah kalkar kalkmaz gece uyanır uyanmaz aklıma bunlar geliyo.çok huzursuzum.sanki hep beni bırakıp gidicekmiş gibime geliyor.çıldırmak üzereyim.ders çalışmam lazım ama hayata dair herşeyi boşverdim adeta.çok mutsuzum hep ağlıyorum..delirme noktasına geldim..onu da artık bunalttım..artık bu şekilde olamayacağını söyledi geçenlerde çıldırdım resmen.ağlama krizlerine girdim.bu segferde başkası mı var hayatıdna diye üstüne gittim..iş arkadaşını arabasına almış geçenlerde aynı kursa gidiyolar..bunu bana söylemeye çekinmedi ama ben söylediğinde kıyametleri kopardım.ondan hoşlanıyorsun diye bağırıp çağırdım.yetmedi kursunun önüne gittim..allahım ben kafayı yemek üzereyim.ne olur ne yapmam gerek yardım edin

2. 11 Ekim 2009
  3. azelya55

azelya55 Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    Üzgünüm ama bu gidişle sevgilini kaybedeceksin...Az değil 6 yıllık bir birliktelikte güven problemi çoktan aşmış olman gerekirdi..Ayrıca sevgilini hayatının yörüngesi yapmışsın..
    Senin güvensizliğinin sebebi nedir? Bir açığını yakaladın mı hiç? Yoksa durduk yere mi başladı bu?

4. 11 Ekim 2009
  5. EU2

EU2 Guest

Anlattıklarınıza göre durum oldukça vahim
    Bir uzmandan yardım almanız daha sağlıklı olacaktır
    Yaşadığınız bazı şeyler sizi bu hale getirdi sanırım
    DEdiğim gibi;uzman bir psikolog sizi daha iyi anlayacak ve yardım edecektir
    .

6. 11 Ekim 2009
  7. hanne

hanne Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Daha önce güvensizlik yaratacak birşeyler olmuş olmalı ki,sen böyle şüpheci yaklaşıyorsun herşeye.yani 6 yıllık bir ilişkiyse 6 yıldır bu şekilde bir ilişkiyi yürütmek imkansız herhalde,sonuçta yıpranır insan.yani ben kendimden biliyorum.ben de böyle paranoyaklık yaparım,ama durduk yere değil,ve genelde haklı da çıkarım,allah sabır versin cnm yaa ama 6 yıl dile kolay..

8. 11 Ekim 2009
  9. HeartLess

HeartLess HUZUR MELEĞİMSİN SEN.. Pro Üye

Beğenildi:
    29
    Ödül Puanları:
    198
    Hayatta hiçkimseyi hayatınızın merkezine oturtmayın ve
    hiçkimseye kendinize verdiğiniz değerden fazla değer vermeyin...
    olumsuzlukları sadece kafanızda düşünüp,gerçek bile olmadan
    hem kendinizi,hem de sevdiklerinizi mutsuz etmeyin...
    eğer sizin yerinize başkasını tercih ederse bile,sizi
    istemeyeni siz hiç istemeyin...bakın hayat o kadar güzel ki,
    bu tip saçmalıkları düşünerek o güzel zamanınızı geçirmeyin derim...
    bir insanın üstüne ne kadar çok düşerseniz,o kadar çok üzülürsünüz...
    kıskanmak,elbette hepimiz sevdiğimizi kıskanırız ama bunu takıntı haline getirirseniz,işte
    en büyük zararı kendinize vermiş olursunuz...biraz rahat olun,sevdiğinize,kendinize güvenin,
    dediğim gibi hiçkimse vazgeçilmez değildir...bence şuan kendinizi derslerinize verin ve
    erkek arkadaşınızın üstne fazla düşmeyin,
    bakın tam tersi olacak ve o hep sizi düşünecek...
    biraz rahat olun sadece...

bu arad konunuzu içerik nedeniyle;
    Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz - Kadınlar Kulübü / KADIN KADINCA KADINLAR KULUBU
    bölümüne taşıyorum...
    sevgiler...

10. 11 Ekim 2009
  11. KiymiziAba

KiymiziAba Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    6 yıl olmuş

evlilik düşünmüyor musunuz?

12. 11 Ekim 2009
  13. aprilnis

aprilnis Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    113
    Ödül Puanları:
    113
    slm sevilayy.öncelikle 6 yıllık bir ilişki.az değil.bnde buna bnzer bişiy yaşadım.ben ayrı şehirdeydim ama.sen aynı şehirdemisin sevgilinle?..öncelikle kendin için şunu yapman lazım.derhal bir psikyatriste git..hastalıklı bir hal almış duurmun...önce biraz rahatla.sonra hayatındaki buinsan geçmişte birgün bir yerde bir hata yapmış.bu aldatmak değil illaki bir yalan söylemiş belki ufak bileolsa sen orda ipi koparmışın.bilinçaltın bunu böyle kabul etmiş. olan sana oluyor..farketmeden sevgilini havalaradaa sokmuşundur.yüzde bin ihtimal.önce kendinirahatlat.sonra hayatının merkezinden çıkart artık onu.bunu nasıl yapcan bilmiyorum ama başka insanların içine karış.bişiyler.yap.yoksa sonun tımarhane olcak.bunu bil.6 yıl onla sonrakı altı yılda hemde yalnız ben onu nasıl unutcam diye kıvranırsın.şu an o yanındayken sorununu çöz.

14. 11 Ekim 2009
  15. nur ummm

nur ummm Bayılıyorum o gözlere:) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Canım bi ablan olarak kendine gelmen lazım kendi hayatını okulunu alilene öncelik wer sonra sewdiğin yaşın küçük sanırım ewlenmek için daha neler görüceksin kim bilir bu hayttan çok fazla sewgiline kaptırma kendini derslerine idaallerine sorumluluklarına wer sewgilin olucak ama yaptıkların biraz fazla güwenmiyosan konuş onunla acıkca birşeylerden şüpheleniyosan bitir weya başka bişey yap böyle olmaz kendini yıpratma canım allah yardımcın olsun

16. 11 Ekim 2009
  17. ssevilayy

ssevilayy Guest

hepinize ayrı ayrı cevap yazamıyorum arkadaşlar teşekkür ederim
    sorularınıza kısaca açıklık getiricem
    ben 24 yaşındayım erkek arkadaşımla aynı yaştayız
    evlilik için askerliğini bekliyorduk hep
    6 yıldır bir şeyini görmedim beni bir başkasıyla aldatmadı
    zaten ben son bir yıldır bu derece bu hale geldim
    neden nasıl oldu anlamaıdm ama çok kötü durumdayım
    psikoloğa yada psikiyatriste hayatımda hiç gitmedim çünkü gitsemde değişemem gibime geliyor
    ilişkimiz bitmek üzere
    artık beni çok bunalttın diyor
    çok sıkıyosun artık diyor
    hak veriyorum ona
    ama elimde değil..
    her sn insan onu düşünürmü ya
    ne yapıyor nerde kiminle diye...
    ona ulaşamadığımda deli gibi arkadaşlarını filan arıyorum
    herkese rezil oldum artık...
    çok zor durumdayım

18. 11 Ekim 2009
  19. limor

limor Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    sorunun farkındasın ve birseyler yapman gerektigini biliosun o halde içindeki sese kulak verme dene bunu ciddi ciddi bende aynıı senin gibydim sonra işler cıgırından cıkmaya basladı bene kendimce oyalancak önemli işler bulmaya basladım inaatla direndim az arıcam az konuşcam dedim aklımı sürekli farklı seylerle mesgul ettim sonuc harika oldu insan oldugumu fark ettim ve ilişkim de kurtuldu siddetle tavsiye ediyorum... mesela ing kursuna gittim resim kursuna gittim ve bunlarda kendimi geliştirmek için arastırmalara falan koyuldum ilişkime az vakit ayırdım sonra bi baktım ki sevdigimi cok özlemişim ve aklıma kötü kurgular gelmiyor... bunları dene istersen ama bu sürec içinde sevdigine kimlesin ne yapıosun beni seviomusun die sacma sapan sorular da sakın sorma sakın!!!