Kuru ciltlere st

Konusu 'Evde Yapılabilen Doğal Cilt Bakımları' forumundadır ve janet tarafından 6 Haziran 2008 başlatılmıştır.

6 Haziran 2008
    Konu Sahibi : janet
  1. janet

janet Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    günlük gece yatmadan önce bir pamuga sütle ıslatıp her gece silerseniz hem bebek gibi bir ciltde hemde cok uygun fiyata kırısık giderici nemlendirici ve temizleyeciye bir arada sahip olursunuz bu gercektende denenmis bir sey arkadaslara benim arkadasım bebek gibi otuzlu yaslarda olmasına ragmen kızımdan güzel bir cildi var kızım daha bir yasında teyzeleri anlayın yani bence bir hafta deneyin sonucunu görürüsünüz hemen o uzun vadede kullanıyor ve bırakmayıda hic düsünmüyor

2. 7 Haziran 2008
  3. Çxoxpçxux

Çxoxpçxux Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    148
    göz çevresi kırışıklıklarına da iyi geliyor mu göz çevresine sürmekte zarar var mı
    birde bunu cevaplayıversen be bacım

4. 7 Haziran 2008
  5. FeArLeS_gRiL

FeArLeS_gRiL Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    108
    evet gözcevresini kırıştırırmı süt ben daha önce yüzüme ve gözcevreme uyguluyo idim ama gözcevremde kırsma oldu sütdenmi oldu acaba :KK43:(((((

6. 8 Haziran 2008
  7. janet

janet Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    sanmam arkadas otuz yasındaydı ozaman kırısıgı bos ver cildi pırıl pırıldı bence bir cok kozmetik ürününden daha faydalı hem ana maddesini biliyorsun en azından hem ucuz hem güvenli