Kuru Eller icin Koton Eldiven

Konusu 'Güzel ve Bakımlı Eller İçin Öneriler' forumundadır ve ccerence tarafından 17 Ekim 2007 başlatılmıştır.

17 Ekim 2007
    Konu Sahibi : ccerence
  1. ccerence

ccerence Guest

koton eldiven diye bir şey varmış nerden bulabilir miyim bileniniz var mı?gece elleri kremleyip onu giyiyormuşsun....

eşimin elleri çok kuru avuçları soyuluyor işi ağır baya...tavsiyelerinizi alabililir miyim efeeenimm a.s.

:kahve:

2. 17 Ekim 2007
  3. ccerence

ccerence Guest

derya baykalın programında duymuştum bunu...tavsiye etmişti ama bulamadım...

4. 17 Ekim 2007
  5. gulsehri

gulsehri Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Bolca Vazelin Surup Herhangi Bir Eldivende Giydirerek Cozebilirsin Bu Sorununu?ben Denedim Ise Yariyor?geceden Bol Vazelin Iyice Yedir Ellerine Daha Sonra Ince Bir Eldiven Giydir,sabah Kalktiginda Pamuk Gibi Oluyor Eller,ayni Sey Ayaklar Icinde Gecerli Tabii,bol Vazelin Ve Corap Hallediyor Problemi.

6. 18 Ekim 2007
  7. baytar

baytar Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    gliserinde işe yarıyor eczanelerden bulabilirsiniz denedim ben çok güzel yapıyor elleri...

8. 18 Ekim 2007
  9. ccerence

ccerence Guest

kızlar çok teşekkür ederim yaaa...hemen gidip alıyorum eczaneden..evde şu ameliyat eldivenlerinden var onları giyeriz inşallah biz de faydasını görürürüz.tekrar teşekkürler...

10. 19 Ekim 2007
  11. Hxuxlya50

Hxuxlya50 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    merhabalar ben yenı uye sayılırım benım ellerım cok kuru vazelın dısında ne yapabılırım

12. 19 Ekim 2007
  13. bezgincik

bezgincik Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Neutrogena el kremini tavsiye ederim.Ben gündüz için hızlı emilen el kremini (yeni çıktı bu ürünü) kullanıyorum.Eğer ellerim çok nemsizse ki genelde öyledir çünkü sudan çıkmıyorlar,gece yatmadan önce yoğun olan kremini kullanıyorum.Eldiven içinse kışın kullandığınız eldiveni bile takabilirsiniz.Eldiven ellerin kremi iyice emmesini sağlıyor.

14. 23 Ekim 2007
  15. ccerence

ccerence Guest

kızlar aldım vazelini...kullanıyoruz bakalım inşallah fayda görürüz...bi de yatarken şu ameliyat eldivenini taktırıyorum ama...bu da terlettip ters tepmesin?? kullanan va rmı

16. 25 Ekim 2007
  17. gizzem

gizzem Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    959
    Ödül Puanları:
    188
    kızlar arkonun şu tüpte klasik yaglı kremi var ya ben ondan kullanıorum ve çok güzel yapıor elleri günde iki defa sürüorum.yetior gayet

18. 25 Ekim 2007
  19. sny

sny kronik duygusal Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    katılıyorum neutrogena kullandım ben de çok faydası var bende tavsiye ederim