Kuru Kayısı Yiyenler ve Deneyimlerimiz

Konusu 'Diyet Yöntemleri ve Deneyimlerimiz' forumundadır ve EU2 tarafından 6 Temmuz 2009 başlatılmıştır.

6 Temmuz 2009
    Konu Sahibi : EU2
  1. EU2

EU2 Guest

MERHABALAR uzun bi aradan sonra yeniden aranızdayımhihoyyytsabahları ac karnına 3_4 adet kuru kayısı yiyip üstüne ılık su icince hazımsızlık problemi cozuluyormus yalnız benim bunyem biraz ters muz yiyince ishal olurum gece 5 te uyuyup 12 de kalkarım uyku tutmuyor geceleri bi turlu senağlamasanırım diyet yapanlar icin erken yatıp erken kalkmak daha saglıklı ama 5ten asagı uyuyamıyorum bana ne tavsiye edersiniz kuru kayısı yiyenler kac adet ve ne zaman yiyor paylasırsanız sevinirima.s.

2. 7 Temmuz 2009
  3. cannet

cannet u/mutlu (: Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ben diyetisyene gidiyorum..bana ara öğünlerde 4 tane yiyebileceğimi ve üstüne ılık su içmemi söyledi..bende ara öğünlerimin birinde öyle yapıyorum..benim hazımsızlığımı gideriyor :-)

4. 7 Temmuz 2009
  5. EU2

EU2 Guest

coook tesekkur ederim

6. 7 Temmuz 2009
  7. _Mustang_

_Mustang_ BiLMeM Pro Üye

Beğenildi:
    54
    Ödül Puanları:
    153
    yıllardır kabızlık çekerim bu gerçekten büyük sıkıntıdır. ancak son bir yıldır sabahları kalkar kalmaz 2 kayısı sora gün içindede 1-2 tane daha yerim ve çok şükür sorunum kalmadı

8. 7 Temmuz 2009
  9. butterflys73

butterflys73 Tek Bayrak Tek Millet Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    ben günkurusu olan kaysıdan 2 adedini geceden ılık su ile ( 1 su bardağı ) ıslatıyorum, sabah kalkınca suyunu içip kaysısını da yiyorum ve çok memnunum .... ama kesinlikle günkurusu dedikleri ( hani şu kahverengi olandan )

10. 7 Temmuz 2009
  11. sportie

sportie Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    bende günkurusu kayısıdan çok memnun kaldım, günde 1-2 tane bana hiç fayda etmiyor, gün boyunca 10-15 adet kadar yiyorum her yediğimi küçük küçük lokmalarla iyice çiğneyerek ve hemen her lokmanın ardından su içerek sorunumu çözdüm.

12. 7 Temmuz 2009
  13. gulcenilkksemsed_55

gulcenilkksemsed_55 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    bendede aynı sorun var.karpuz deneyin kızlar çok güzel çalıştırıyo bağırsakları.ben çay hap filan içiyodum.şimdi her akşam karpuz yiyorum karın ağrısı bile olmadan çok rahat oluyo deneyin.

14. 7 Temmuz 2009
  15. Gxuxldemir

Gxuxldemir İnci küpeli kız Üye

Beğenildi:
    49
    Ödül Puanları:
    88
    ben de ara öğünlerimde günkurusu 4 adet kayısıyı ceviz, yoğurt yada diyet bisküviyle tüketiyorum. Bazen ılık su bazen yeşil çay içiyorum yanında. Kabızlık için çok faydalı olduğu kesin ama bende acayip gaz da yapıyor. Ondan çok tercih ettiğim söylenemez.

16. 11 Temmuz 2009
  17. sheker_cadi

sheker_cadi Guest

babam denedi.. oda rahat bi şekilde çözdü promlemini.. ama kızlar bendeki bir türlü geçmiyor.. oof napmalıymkii .. x( ne kayısı nede başka bi meyve..

18. 7 Eylül 2009
  19. 26lilyum35

26lilyum35 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    gün kurusu kayısılardan her sabah 3-4 tane ye arkasından sıcağa yakın kocaman bir bardak su iç.kahvaltıdan yarım saat önce.hemen bişeyler yeme.öyle bir günde düzene girmez ama inan mükemmel bir yöntem.sıcak su olması işlemi hızlandırıyor bilgine:)