Kuru salarn sorular ve nerileri

Konusu 'Sağlıklı Saç ve Saç Derisi' forumundadır ve canxixsxix888 tarafından 4 Ekim 2007 başlatılmıştır.

4 Ekim 2007
    Konu Sahibi : canxixsxix888
  1. canxixsxix888

canxixsxix888 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    hepinize merhabalr.benim saçlarım kıvırcık ve çok gür. ve çok kuru.ne yaptıysam kuruluğğuna bi çözüm bulamıyorum.önerilerinizi bekliyorum hepinizin.

2. 4 Ekim 2007
  3. FeArLeS_gRiL

FeArLeS_gRiL Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    108
    s.@ cnm benimde saclarım kuru ama ben dove kulanıyorum bide saclarımı elma sirkesi ile yıkıyorum oda sacları yumuşacık yapıyo iştersen denelaelaelaelaelae

4. 5 Ekim 2007
  5. canxixsxix888

canxixsxix888 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canım dovenin hangi ürünmünü kullanıyorun.bide sirkeyi nasıl kullanıyorun açıklarmısın.

6. 8 Ekim 2007
  7. FeArLeS_gRiL

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    108
    s.@,canısı888 dove,nin boyalı saclar için olanı var ben onu kullanıyorum saclarım boyalı olduğu için,saclarımı dove ile yıkadıktan sonra banyodan cıkmadan,bonyo tastının içine yarım cay bardağı elma sirkesini koy üzerinede sıcak su bu karışımı sacına iyice yedir,5 dk kadar beklet sonra ılık su ile yıka sacını,ve sonra sacına soguk su friksiyonu yap fiskiye ile bide sacını kurutma bırak kendi kendine kurusun çünki sacı cok makine ile kurutunca kırılamsına biarzdaha yol acıyor.cnm ins yazdıklarımın birfaydasını görürsünŞeniz.

8. 8 Ekim 2007
  9. CHİDOTUKA

CHİDOTUKA Guest

.. ya evtt benımde kuru saclarım ve dove bana kepek yapıooo.. ayrıcaa ipekin sac kremını kullandım oda cok dökuoo napm bılmıorumm :KK43:

10. 8 Ekim 2007
  11. butterfly

butterfly Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    148
    badem yagının içine E vitamini içeren evigen ampullerden kırın ve saclarınıza sürün düzenli kullanırsanız düzelir. benimde kuru ve 1 haftadır bakım yapıyorum.

12. 11 Ekim 2007
  13. FeArLeS_gRiL

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    108
    evet herkezin sacına iyi gelmediği dogru ama benim sacıma kepek yada benzeri seyler yapmadı gerci şuan ben dove kullanmıyorum 750ml kremsiz hacısahir aldım içine badem,susam.çam,ve menekşe yağlarınından kattım bu karışımla sacımı hafta 2 kez yıkıyorum.bu karşımı kullanalı 2.5 hafta olcak saclarımda 2 cm uzama oldu bide kepek ve kasıntıyada iyi geldi saclarım gürlesti saclarından sikayetci olanlar deneyeblirler bu karsımı saclarınaŞeniz neyse hepiniz ALLAHA emanetsiniz şimdiden herekzin bayramını kutlarım:teytey:

14. 14 Ekim 2007
  15. Sweet November

Sweet November Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    slm arkadaşlar bende dove un kuru ve yıpranmış salar için kremini kullanıorum ama bana da hiçbir faydası yok.saçlarım hala çok kuru.süpürge gibi:KK43:özge 2012ciim şu kolay saç nemlendirme yolunu bizede sölermisn peki?

16. 14 Şubat 2014
  17. bayanstar

bayanstar Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    6
    Paylaşım için teşekkürler