Kuru ve çok hassas cilt için nemlendirici tavsiyeleriniz?

Konusu 'Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri' forumundadır ve emrecemre tarafından 21 Kasım 2008 başlatılmıştır.

21 Kasım 2008
    Konu Sahibi : emrecemre
  1. emrecemre

emrecemre Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    arkadaşlar benim cildim çook kuru ve çok hassas...en ufak rüzgaeda bile ufak ufak kızarıklıklar oluşan bir cilt malesef...kullanmadığım nemlendirici kalmadı desem yeridir...clınıq,lancome,nivea,arnauld,loreal,avon ve hatta arko...ama kalıcı bir sonuç hiçbirinden alamadım...kullanıp faydasını gördüğünüz bunların haricinde neler var..paylaşırmısınız...çok sinirimi bozmaya başladı bu durum....hergün makyaj yapan ve bir okadarda cildine ii bakan biriyim ama yinede olmuyor...hassas olduğu için makyaj yapıncada sorun oluyor....fikirlerinizi bekliyorum....
  2. 21 Kasım 2008
  3. maviada

maviada Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    benim de cildim acayip hassas,en ufak şeyde kıpkırmızı oluyo canm,kalıcı bi çözüm değil ama nemlendirici olarak la roche posayın toleriane kremini kullanıyorum,yatıştırıyo,aklında bulunsun
  4. 21 Kasım 2008
  5. armoni

armoni Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    hiçbir şey çare değil hele ki kozmetiklerin hiçbirisi.sadece bepanthene ve bebak iyi geliyo ama yüzüne su değdiği an,rüzgar estiği an vb.yeniden kuruma devam.
  6. 22 Kasım 2008
  7. kxixvxixlcxixm

kxixvxixlcxixm Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    bende rzgara çıktıpım zaman anında kıpkırmızı oluyorum ve yüzüm geriliyor resmen..ama en çok da bı kızarıklık sinir ediyor beni..bunun bir çözümü olduğunu sanmıyorum..benim cildimde oldukça kuru ve cildime zarar vermeye tek nemlendirici olarak rosensenin nemlendiricsini önerebilirim sana canım..gün boyu nemli tutuyor cildi gerçekten..
  8. 22 Kasım 2008
  9. jewel

jewel Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    ben de toleriane kullanıyorum, eğer kuruma çoksa lipikar kullanıyorum.saydığın markaların hiç bir işe yaramaması normal çünkü bizim gibi hassas cildi olanlar için kozmetikler bir işe yaramıyor.benimkini genelde daha beter yapıyor.mutlaka dermokozmetik kullan canım farkı görüceksin:1hug:
  10. 24 Kasım 2008
  11. emrecemre

emrecemre Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    teşekkür ederim kızlar....bitkisel bişeyler kullanan varmı aramızda....hani yağ karışımları falan....
  12. 24 Kasım 2008
  13. Selenais

Selenais Kelepceliyim ben sana Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    Özel Mesaj At
    Decleor Nutri Delice, veya Decleor Harmoni kremlerini øneririm ben..
  14. 24 Kasım 2008
  15. emesel

emesel OĞLUM KIZIM CANLARIM Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    Sevgili emrecemre benim kardeşimin cildide aynı seninki gibiydi.Bu sitede dolaşırken bebakla ilgili bir topik dikkatimizi çekti.Baştan sona okuduk aklımıza yattı. Bebakın sütünü ve nemlendiricisini aldık.Epeydir kullanıyor.Ve çok memnun. Daha önce ünlü pek çok markanın ürününü kullanmasına rağmen hiç memnun kalmamıştı.Bebak oldukça ekonomik bir ürün ve pek çok cilt bakım ürününden daha doğal.Bir dene derim memnun kalmasanda çok para harcamamış olursun.Ayrıca bebakla ilgili o topiğe birde sen göz at. Sevgiler.
  16. 24 Kasım 2008
  17. jewel

jewel Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    ben arada cildim çok kuruduğunda ve nemlendiriciler bi işe yaramadığında buğday yağı kullanıyorum.cildim çoook hassas ve alerjik olmasına rağmen bi şey yapmıyo, kuruluğunu alıyor.mesela diğer yağlar dokunuyor cildime, yarardan çok zararı dokunuyo.ama en fazla 3-4 kere kullanıyorum sonra normal nemlendiricime dönüyorum.
  18. 26 Ağustos 2010
  19. angelina34

angelina34 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    benim yüz ve diğer cildim de kuru su değincegeriliyo pek yıkamıyorum bu yüzden.

bu yüzden sütlü aloe veralı kremler filan kullanmamız lazım cilde iyi bakmak lazım geç kırışması için ama ben daha iyi bi ürün bulamadım :S

ahmert marabnkinin bitkisel maskeleri var baktınızmı onlara?