kuru ve hassas ciltlerin paylasim alani

Konusu 'Genç Ciltler ve Sorunları' forumundadır ve asigimkralime tarafından 10 Temmuz 2010 başlatılmıştır.

10 Temmuz 2010
    Konu Sahibi : asigimkralime
  1. asigimkralime

asigimkralime anlam veremiyorum ...... Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    61
    Merhaba arkadaslar kaydirigubbakcemile5
    Benim cildim hem kuru hem hassas.Benim gibi hem kuru hem hassas cilde sahip kizlar eminim ki vardir. Burada kullandigimiz urunleri, problemlerimizi, cozumlerimizi, tavsiyelerimizi yani cildimizle ilgili herseyi paylasalim diyorum.:eek:. Ne dersiniz :uhm: Hem kaynasmis oluruz hem de birbirimize yardimci olmus oluruz hihoyyyt

ilk once ben baslayayim. Bu aralar evde yapilmis zeytinyaglibeyaz sabun ile cildimi yikiyorum. Gayet memnun kaldim. Cildimi kurutmadi, yumusacik yapti. Ve sanki burnumdaki siyah noktalar birazcik gecmis gibi.

a.s.

2. 10 Temmuz 2010
  3. fairytale

fairytale Müzisyen♪♫ Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    O benim işte mafoldumbenmafoldumben Hem de en kötü şekilde yaşayanlardanım..7 gün 24 saat toprak gibi bir suratla geziyorum öyle ki artık insanlarla görüşürken öpmekten kaçınıyorlar kuruluk yüzünden:gitme:
    Ne denedimse boş çıktı kullanmadığım ilaç,nemlendirici gitmediğim doktor kalmadı.Artık para biriktiriyorum Clinique ürünlerinden denicem karar verdim.O da olmazsa artık kaderim dicem oturucam aşağı:sinifsinif:

4. 10 Temmuz 2010
  5. cifmatik

cifmatik Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    415
    Ödül Puanları:
    163
    bnmde yanaklarım çok kuru t bölgem de yağlıya dönük. givenchy ürünlerini kullanıorum. çok memnunum.

6. 10 Temmuz 2010
  7. asigimkralime

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    61
    selam canim benimde kuruluk sorunum vardi pul pul dokulur du. her zaman degil ama arada bir yogurt maskesi yaptim. ve niveanin visage nemlendirici kullandim memnun kaldim.ve canim avene gunes kemi kullaniyorum oda gunesten iyi korudugu icin kurulugu muda azalatti.suan bir kuruluk yok cildim yumusak. olumunekankayizsmile

8. 10 Temmuz 2010
  9. asigimkralime

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    61
    selam canim benim de t bolgemde biraz yaglilik var ozellikle burnumda ve bundan dolayi siyah noktalarda var :gitme: sende var mi. varsa eger kurtulabildin mi hihoyyyt

10. 10 Temmuz 2010
  11. cifmatik

cifmatik Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    415
    Ödül Puanları:
    163
    olma mı hiç. bnmde burun bölgemde siyah noktalar var. bunun içinde kil maskesi yapıorum ve cildimi sabah akşam temizliyorum. 3 aydır yapıorum düzenli olarak. tamamen geçmediler ama azaldılar baya. inş yakında tamamen kurtulurum.

12. 10 Temmuz 2010
  13. fairytale

fairytale Müzisyen♪♫ Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Yoğurt da yaptım yapmaz mıyım niveanın ürünlerini de kullandım hatta yardım istedim onlara mesaj filan atıp.Yok yani tık yok cildimde geçmiyo anacıımguclubacismile Güneş kremi de kullanıyorum ama o kadar kuru ki cildim onu sürdüğüm zaman bile soruyolar suratına bişey mi sürdün diye,çünkü cildim hiç çekmiyo krem pul pul kalıyo üstündemafoldumben

14. 12 Temmuz 2010
  15. karpelya

karpelya Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    Benim de cildim çok kuru.Özellikle bacaklarım kuruluktan kaşınıyor ve pul pul dökülüyordu.Ürederm Lipo &10 kullanmaya başladım.Dökülme falan kalmadı çok iyi geldi bana :)

16. 16 Eylül 2010
  17. eMu

eMu Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ben yıllarca ne iyi dedilerse kullandım şuan cildim sürekli krem değişikliğinden T bölgesinde kalmış kuruluk.Kil maskesi maya maskesi avon maskesi ayrıca yağlardan da sürüyorum temiz cildime gül suyu ile siliyorum bazen sirkeli su ile

18. 16 Eylül 2010
  19. LatEtiCin

LatEtiCin Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    bepanthene krem aldım mavi kutuda olan ..

benim cildim yağlı bi cilt ben sivilce felan için aldım ama kuruluğa da iyi geliyomuş annemin bi arkadaşına doktor vermiş..

5 lira

ama düzenli kullanmak gerekir..ve uzun zaman ama yine de bi doktora danışın..

içinde de yazıyo cildi yeniler esneklik kazandırır diye kızlar