KURU ve YIPRANMIŞ SAÇLAR

Konusu 'Saç Bakımında Kullanılan Ürünler' forumundadır ve Mat_MazeL tarafından 25 Ekim 2010 başlatılmıştır.

25 Ekim 2010
    Konu Sahibi : Mat_MazeL
  1. Mat_MazeL

Mat_MazeL toz pembee Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    61
    Kuru saçlar için bakım yağı vs kullanıp yumuşak saçlara sahip olan varmı? Onarıcı şampuanlar kremler maskeler kullanıyorum boyadan dolayı taranması zorlaştığı için açıcı ürünler spreyler kullanıyorum ama istediğim yumuşaklığı elde edemedimkötükedihüso:a015::sm_confused:

Son düzenleme: 25 Ekim 2010
  2. 25 Ekim 2010
  3. Madamiks

Madamiks Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    48
    Ödül Puanları:
    153
    Ben saçlarımda bir haftadır gözlerime inanamıyorum,pantenin yeni çıkan yeşil kapaklı şampuanını kullandım,hakkaten gözle görülür canlılık,parlaklık oldu ve yumuşacık.Ayrıca kremde kullanmadım,denemeni tavsiye ederim :))

4. 25 Ekim 2010
  5. Mat_MazeL

Mat_MazeL toz pembee Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    61
    Pantene güvenmiyorum bilmiyorum ki. Yumuşaklığı maşa yada fön işleminden sonrada devam ediyomu.

Son düzenleme: 25 Ekim 2010
  6. 25 Ekim 2010
  7. Madamiks

Madamiks Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    48
    Ödül Puanları:
    153
    Benim saçlarım eskiden ışıl ışıl ve canlıydı,son yıllarda boyadan sanırım yıpranmış haldeydi.Bu şampuanla gerçekten saçım eski haline döndü,bende inanamadım ama çok hoşuma gitti,dene bence bak bana teşekkür edeceksin:))

8. 25 Ekim 2010
  9. AyShE GuL

AyShE GuL Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    148
    cnm banyodan sonra nemli saçlarına gliserin sür tecrübeyle sabittir..:lepi: ama nemli olmasına dikkt et..yerimseniben

10. 26 Ekim 2010
  11. nur_tfk

nur_tfk İktisatçı birikim cadısı! Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Bende kuru saçlara gliserin konusuna göz atmanı tavsiye ederim bende denedim ve onayladım aynı zamanda fönden boyadan uzak kalmak saçları yormamak kremsiz şampuanları kullanmak, gliss marka fısfısları, lorealin acil saç kurtarma ürünleri ve kuaf saç serumunu önerirrm aynı zamanda aktarlarda satılan saç bakım yağlarıda (ben biotama kullanıyorum normal saçlar için olanından) inanılmaz sonuçlar gösteriyor parlaklık ve yumuşama konusunda kaydirigubbakcemile3

12. 27 Ekim 2010
  13. mavi_patikli

mavi_patikli Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1.611
    Ödül Puanları:
    163
    Madam çok şampuan denedim ama benim sac derim pantene dışındaki tüm sampularda kepek yapıoo benneyaptımki o yüzden bu yeni çıkanını merak ettim hemen yarın alıcamm

14. 27 Ekim 2010
  15. AyShE GuL

AyShE GuL Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    148
    cnm pantenin derdine çare olacağını pek sanmıyorum ztn sorununu sampuanlar çözemez sadece saçlarını temizlemek için kullanmalsın hatta uçlarına değdirme sadece diplerine odaklan..
    yağ, serum,maske tarzı şeyleri denemelsn ben de senle aynı durumdayım ne denediysem kuruluğa çare bulamadım gliserin ilk kullnmamda iyi gelmişti ama soğuk havada yine keçe gibi oldu..:nazar:
    ben yağı saçımdan arındıramadığım için kullanamıyorum senin öyle bir sorunun yoksa dene derim en azından biraz nem vermiş olursun..yerimseniben

16. 1 Kasım 2010
  17. cikilopcik

cikilopcik artık sadece üzgün.. Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    herhangi bir zararı var mıdır bilemiyorum, ama ben normal saç kremini (durulanmayanlardan değil) banyodan çıktıktan 5-10 dk sonra saçımın nemi azalınca sürüp durulamadan bırakıyorum saçımda. tabi sadece uçlarına az az sürüyorum. diplere sürünce dökülüyolar. ama gayet yumuşak oluyolar bu şekilde. önceden elidorun koparak dökülmeye karşı kremini kullanıyordum, şimdi onu bulamadım dove ısıya karşı olandan aldım. ikisi de aynı yumuşaklığı sağladı. kırık ve sert olan kısımları kamufle ediyor en azından. gliserin de kullandım o da işe yarıyor. tabi dediğim gibi bunlar sadece kamuflaj sağlıyor. diplere bakım yapıp bakımsız yerleri zamanla kestirerek kurtulmak lazım.

18. 1 Kasım 2010
  19. cikilopcik

cikilopcik artık sadece üzgün.. Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    turplu su da saçları yumuşatıyor bu arada.