Kurutma makinem

Konusu 'Sorular, Sorunlar, Tavsiye ve Öneriler' forumundadır ve esra510 tarafından 8 Şubat 2010 başlatılmıştır.

8 Şubat 2010
    Konu Sahibi : esra510
  1. esra510

esra510 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    kızlar geçen kış bosh marka kurutma makinesi aldım .malum çalışan bir bayan olduğum için as topla gına geliyordu .+1.ci katta oturduğum için yolun tozu hooop benim caanım çamaşırlara konuyordu bu durumda beni çileden çıkarıyordu.şimdi diyeceksinizki memnunmusun ,aşırı çekme halinde bir şikayetim yok. yani 10 yaşındaki oğlumun elbiseleri 5 yaşındakine oluyor ben 1,60 boyundayım benim eşortmanlar 10 yaşındaki oğluma eşim 1,80 onun kıyafetleride bana oluyor aşırı çekme yapıyor .onun dışında mükemmel bir teknoloji ben altlı üstlü yewrleştirdim alta çamaşır makinesi yıkıyor .hemen üste atıyorum .toplam yıkama kurutma 3 saatte tamam ve ben 2,sinide 8,kg luk aldım artık çamaşırlarımda dağ gibi birikmiyor.şu çekmede olmasabilmiyorumkismile
  2. 13 Şubat 2010
  3. Dulcinea

Dulcinea Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    Ben de kurutma makinelerini merak ediyordum ama çekme olayı önemli bir sorun bence. Belki farklı ayarlarda denerseniz o kadar çekmez, ya da sonuna kadar kurutmazsanız...

İyi günlerde kullanın.
  4. 15 Şubat 2010
  5. esra510

esra510 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    evet farklı ayarlarıda var mesela ütü kuruluğunda .dolaba kaldırma kuruluğunda. ve benim genelde kullandığım çok kuru .diğer ayarlar nemli bıraktığı için,ben genelde çok kuru ayarda kurutuyorum .çalıştığım için hemen katlayıp yerleştireyim diyebilmiyorumkismile
  6. 2 Ekim 2010
  7. zeytohnm

zeytohnm saglıkla gellll erkegimmm Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    çekme olayındaki tarifine çok güldümmmmmmmmmkaydirigubbakcemile3alalhhtaa senii güldürsünn emiiiii:D:D
  8. 2 Ekim 2010
  9. tacem

tacem Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    ben de tarife çok güldüm ve kocişine acıdım küçük oğlunun kıyafeti çekince ona olmuyacağına göre yakında cıpcak kalcak adamcağizz :bbo:
  10. 4 Ekim 2010
  11. AysunEge

AysunEge Geçici Olarak Hesap Pasiftir !

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    b-ko kurutma makinem
    çekme olmadı bizde
    ama bende kırışıklığından dertliyim
    dolap kuruluğunda kullanıyorum
  12. 19 Ekim 2010
  13. sesomu

sesomu KIZIM OLSUN İNŞALLAH..:) Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    arkadaşlar bu makinalar çamaşırları yıpratıyor mu?
    bide aşırı ses çıkartıyo,buhar yapıyo,çamaşırları küçültüyo denilmiş ama burdaki arkadaş çok kuru çıkarıyomuş ondan mı acaba?
    bilgisi olan yanıtlarsa sevinirim...
    arçelik mi daha iyidir bosh mu?...
    aşırı ses ve buhar olayını da merak ediyorum lütfen yardım...
  14. 19 Ekim 2010
  15. uppahalds

uppahalds Long time, no see... Pro Üye

Beğenileri:
    92
    Ödül Puanları:
    48
    Özel Mesaj At
    Ben bosch yoğuşmalı kurutma makinası kullanıyorum ve çok memnunum. Yeni kullanmaya başladığım için yıpranma sorusuna net bir yanıt veremeyeceğim, ama şimdilik böyle bir şikayetim yok. Çok kuru çıkarttığınız zaman bir miktar çekme oluyor, doğru. Ama montajı yapmaya gelen ekip bana çok kuru seçeneğini sadece kotlarda ve havlularda kullanmamı tavsiye etti. Buhar çıkışı bildiğim kadarıyla bacalı modellerde oluyor. Benimkinde kurutma bitiminde su haznesini boşaltmak ve kapağın içindeki filtreyi temizlemek yeterli oluyor. Aşırı bir sesi de yok, 23 aylık bir oğlum var, o uyurken bile çalıştırıyorum, ki odasına çok yakın bir yerde, yine de uyanmıyor. Bitimindeki uyarı sesi biraz yüksek, onu da hemen kapatmazsanız aralıklı olarak tekrar ettiği için sinir bozucu olabiliyor. Bir de ayrıca yünlüler için özel sepeti var ama onu henüz kullanmadım. Bildiğim kadarıyla yıkanabilen ve kurutmaya müsait ayakkabıları da o sepette kurutmak mümkün oluyormuş. Genel anlamda tavsiye edebilirim, umarım yardımcı olmuşumdur...
    Son düzenleme: 19 Ekim 2010
  16. 21 Ekim 2010
  17. esra510

esra510 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    kaydirigubbakcemile3
  18. 21 Ekim 2010