Kurutularak saklanan ürünler

Konusu 'Mutfak Püf Noktaları' forumundadır ve meltemgalli tarafından 18 Eylül 2008 başlatılmıştır.

18 Eylül 2008
    Konu Sahibi : meltemgalli
  1. meltemgalli

meltemgalli Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ben dolaba dondurucuya bi sürü bişi attım fakat buz dolabımın dondurucu etler filan derken sebzeler sığmıyor hele kurbnadN SONRASINI düşünemiyorum acaaba bunların başka aötarnatifleri yokmu meseladolmalık bi ber kuruttum sivride kuruttum aa nem aldı küflendi yiyemeden hüücokacimcoook domates konserveledim yemeklim bber domates filan ama başka neler kuruta ilirim yada konservelerim bu arada haşlanmış mısırın konservesini bileniniz varmı bamya patlıcan falanda konservelenirmi ?

2. 19 Eylül 2008
  3. Puantiye

Puantiye en güzeli hiç doğmamış olmak........ Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    86
    kaç kişisiniz ya allah aşkına????? neyapacaksın bu kadar çok şeyi birde öğrenciymişsin evde ordu falanmı besliyorsun:uhm: kışında kışa göre sebzesi var birkaç bişey atsan yeter bence

4. 19 Eylül 2008
  5. meltemgalli

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    :) ben evt örenciyim açık öretim aynı zamnda evliyim eve gelince 2 kişiyiz ben kendi bahçemi kiralıyorum ve bunun için kışlık hazırlamak istiyorum inorganik ürünler tüketmem ve sadece altarnetif istiyorum olmadı mini bi dondurucu alcam mini dediğim annemdeki en büyük boy ben bi küçüğünü düşünüyorum

6. 19 Eylül 2008
  7. meltemgalli

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    :) ben evt örenciyim açık öretim aynı zamnda evliyim eve gelince 2 kişiyiz ben kendi bahçemi kiralıyorum ve bunun için kışlık hazırlamak istiyorum inorganik ürünler tüketmem ve sadece altarnetif istiyorum olmadı mini bi dondurucu alcam mini dediğim annemdeki en büyük boy ben bi küçüğünü düşünüyorum ...