kusma oğlum yeter artıkk

Konusu 'Bebek Sağlığı ve Hastalıkları' forumundadır ve aycaymxixs tarafından 9 Ağustos 2008 başlatılmıştır.

9 Ağustos 2008
    Konu Sahibi : aycaymxixs
  1. aycaymxixs

aycaymxixs Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaşlar 3 aylık bebeğim var doğduğu günden beri kusuyor gitmediğim doktor kalmadı hiç birşey bulamadılar bu konu hakkında bilgi veren olursa sevinirim

2. 10 Ağustos 2008
  3. prenses tera

prenses tera Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    canım benim oğlumda öyleydi şimdi 2.5 yaşında yeni yeni geçmeya başladı bu duruma doktorlar reflü diyor malesef ama zamanla geçiyor ben 2.5 seneden beri çekiyorum düşün gerisini işte canım inşallah seninkisi uzun sürmez eğer mama kullanıyorsan koyu mamalardan al onlar biraz önlüyor kusmasını bu mamalara ar mama deniliyor marketlerde eczanelerde falan satılıyo

4. 10 Ağustos 2008
  5. my_daisy

my_daisy Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    slm Arkadaşlar Uzun zamandır ugrayamıyordum yenı geldım oglum dogdu suan 52 gunluk dogdu su son gunlerde cok kusuyor artık ne ona nede kendıme kıyafet yetısmıyor doktorlar pek sorun olarak gormuyor bıle artık bende sasırdım sutum yetmedıgı ıcın mama verıyorum umarım en yakın zamanda gecer bır yere gıtmeye cekınıyorum ne zaman kuscagı bellı olmadıgı ıcın heryer batıyor :KK43:

6. 11 Ağustos 2008
  7. aycaymxixs

aycaymxixs Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaşımmm ne ben kendime kıyafet yetiştirebiliyorum nede oğluma bende büyük bezler diktim bir omuzundan diğerine ancak öyle kıyafet yettirebiliyorum evden dışarı çıkamıyorum sürekli kustuğu için doktora ve eve o kadar 3 aylık bebeğim 3 aydırda kusuyor doktor hiç birşey bulamadı gaviscon diye bir şurup verdi onuda içiremiyorum hepsini tükürüyor.İNŞALLAH SENİN Kİ BÖYLE OLMAZ

8. 9 Eylül 2008
  9. gulce2008

gulce2008 zeynep Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    canım benım kızımda 6 aylık ah ne cektım kusmalarından halada kusuyor ama ek gıdalara gecınce bıraz azaldı kusması elbıse yetıstıremıyoum kızıma onlukler aldım ama zor arkadasım anlıyorum senı bızde cok dr a gıttık ama kusma degıl dedı fazlasını gerı cıkarıyor dedı bızede gavıscon toz verdı suda acılıyor o bıraz kusmasını kestı ama bu sefer gazı arttı sureklı agladı kusmasını aradık valla ama dedım ya 6 aylık bıraz daha ıyı bıraz sabır annesı gececek ıns

10. 9 Eylül 2008
  11. EU3

EU3 Guest

selam kızlar bebekler kusabilir
    önemli olan tartı alımı eğer güzel tartı alıyorsa korkmayın
    aklımdayken doktora götürmüşsünüz ama bazen idrar yolu enfeksiyonu kusmaya neden olabiliyor
    haberiniz olsun doktorunuza danışın iyi geceler

12. 10 Eylül 2008
  13. Mister81

Mister81 Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    1.004
    Ödül Puanları:
    198
    canım eğer ağzından fışkırırcasına ve her beslemeden sonra kusuyorsa mide problemi olabilir.oğlum 2 aylıkken kasık fıtığı ameliyatı olmuştu.hastahanedeyken 2 bebiş vardı aynı şikayetten.midelerinde daralma varmış.40 dklık bi operasyon geçirdiler ve sağlıklarına kavuştular.doktora bide bu ihtimali sor bakalım.yinede umarım böle bişeye gerek kalmadan düzelir bebişin

14. 13 Ekim 2008
  15. Nurdan

Nurdan Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    Merhabalar,benim bebeğimde de doğduğundan beri çok kusma vardı.gaz sancısı çok fazlaydı reflü tedavisi verdi dr.aslında kilo alımı çok iyiydi gereksiz yere reflü tedavisi verdiler bebeğimde sadece süt alerjisi varmış.anne sütünü kestik ve bebeğim iyileşti.Bizede motilium,gaviscon gibi ilaçlar verdiler.Ama kilo alımı iyi olan bebeklere reflü tedavisi için ilaç vermenin yanlış olduğunu söylüyor şimdiki dr.umuz.geçmiş olsun.

16. 27 Ekim 2008
  17. meryemtaze

meryemtaze ömer ve betül vee hasanmertin annesi Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    canım benim oglumda kusuyodu emdiginin nerdeyse hepsi geri çıkıyodu drlar bişey bulamadı kimi fazlasını çıkarıyo dedi kimide reflü ilaçları verdi bende hem emzirdim hemde milupa AR kusmayı engeleyen mamasını verdim mamayı yedikten sonra hem kilo alımı düzeldi hemde eskisi gibi kusmaz oldu zaten 6 ay emzirdim sonrasında oglum istemedi neyseki ozamana kadar kusmasıda geçti yegenim 3 yaşına kadar kustu evin herşeyini degişmek zorunda kaldılar( halıydı koltuklardı) çünkü kusmadık yer bırakmamıştı bide gaz için drmuz zinconun bitkisel gaz damlasını vermişti çok memnun kalmıştık çünkü gaz diye bişey bırakmıyo gayet rahattık

18. 27 Ekim 2008
  19. zerrinn

zerrinn Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    canım 3 aylık bebeğin kusması normal anne sütünün fazlasını kusar büyüklerimiz derdi ki bebek vitaminini alır ve posasını kusar üzülme hepimizin bebekleri yasadı bunu ama ğeçici