küstük

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve Bir_kadin tarafından 5 Mayıs 2010 başlatılmıştır.

5 Mayıs 2010
    Konu Sahibi : Bir_kadin
  1. Bir_kadin

Bir_kadin kardelen Üye

Beğenildi:
    18
    Ödül Puanları:
    106
    Konusmuyor benimle dunden beri.. Bende onunla konusmuyorum.. Dun ise gitmeden ustumu orttu salonda uyuyordum.. ise giderken gunde dort bes kere mesajlasirdik iki seferde arardi.. hic aramadi bende onu aramadim.. Ama gozum hep teldeydi.. Sabah isten geldi konusmadik yine.. oyle huzunluyum'ki.. Sacma bir nedenden hemde..

Belediyeye gitmistik dun sabah. gule oynaya. gerci hastaydim ve sordu cikabilecekmisin diye bende - isimizi aksatmayalim gidelim dedim.. Turk konsolosundan alinmasi gereken iki evrak not ettiler ve baska yerden alinacak bir evrak istediler.. Esime tercume ettim. konsolosa gittik hal ettik isimizi. sonra baska yerden alinmasi gereken evrak icin yazilan notu ordaki memura gostertti: bu nedir diye.. Benim Fransizcam Turkcemden daha iyi, sonucta burda dogdum buyudum! soyledigim halde beni gerizekali yerine koyup baskasina sordu.. Bende sitem ettim. tahamul edemiyorum sozumu dikkate almayip emin olmak icin baskasina sormasina.. baska bir ornek mesela bilgisayarda bir program icin buna tiklamayacaksin aksi halde boyle olur dedigim halde tiklar.. Veyahut bir miktar para var sayarim bu kadar var derim alir kendisi sayar yanlislik yaptigimi dusunerek.. Bu tur hareketleri beni sinir ediyordu.. Ama dun yaptigi hic hosuma gitmedi bende trip yaptim sinirlendim.. Once gonlumu almaya calisti sonra o'da küstü.. Simdi uyuyor aksam beste ise gidecek sabah yedide gelecek ben bu küslükle kalacagim ayyy birde ilk adimi o atacagini bile bile bunu yapmasi cok canimi sikiyor.. ne yapacam ben canim cok sikkin

Son düzenleme: 5 Mayıs 2010
  2. 5 Mayıs 2010
  3. BenmasMavi

BenmasMavi Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Emin olmak için sormuştur ne var ki bunda...

Kötü niyeti yoktur arkadaşım,büyütme sen de.

Benimki de yapar bazen o para sayma olayını,ben sayarım veririm bu kadar derim ,o da dur bi de ben sayayım der sempatiksalakcinni

Sanki o sayınca para çoğalacak da sempatiksalakcinni

Ben de dalgasına vururum hep ,aman iyi al say sen sayınca para artacak dimi derim gülüşürüz öyle sempatiksalakcinni

Sen de şakaya vur gülüm takma bu kadar.

Konsolosluktaki iş ciddi olduğu için sormuştur ,görevliye teyit ettirmek amacıyla ,bundan sana inanmadığı sonucunu çıkarma.

4. 5 Mayıs 2010
  5. chess

chess Guru Editor

Beğenildi:
    32.234
    Ödül Puanları:
    463
    bunun için küsülürmü canım ya, tamam sinir bu durum ama sende başka bi zaman benzer davranırdın kasten, kısasa kısas yani, yada bir iki laf sokardın, bu ihtimalleri daha önceden konuyu normal bi şekilde konuşmuş ama işe yaramamış olduğunu varsayarak söylüyorum
    ama küscek kadar büyük bi mevzu değilmiş bence
    :hulya:
    gerçi onunda küsmesi gerekmiyodu, ikinizde çocukluk etmişiniz biraz:hulya:

6. 5 Mayıs 2010
  7. reneta80

reneta80 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    Bir kadın kızma bana ama senin kocan çok sabırlı. sanırım azıcık alıngan bir yapın var o da buna anlayış gösteriyor gibime geliyor. seni azıcık karamsar buluyorum. biraz daha rahat olmalısın bence kendine de zarar. sakın yanlış anlama beni amacım eleştirmek değil asla. Sevgiler

8. 5 Mayıs 2010
  9. jade

jade Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    17
    Ödül Puanları:
    148
    Bencede küsülcek bir mevzu değil...
    Bu hareketinden sonra nollduu öylemiymişş değilmiymiş öğrenebildinmi doğrusunu diye laf sok dur boşver gitsin...

10. 5 Mayıs 2010
  11. yusufburcu

yusufburcu BEBEĞİME VE KOCAMA AŞIĞIM Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    tatlım benim gerçekten önemsiz bir yere darılmışsınız birbirinize benim eşimde yapar bunu bazen ben anlatırım daha sonra gelir aaaa burcu bak böyleymiş der bende dalga geçerim onunla ben sana zaten anlatmıştım bunak herif bunadınmı bu genç yaşta derim gülüşürüz bence sende kaile alma dalga geç espiri yap bu konuyla ilgili takma kafana tatlım biz kadınlar böyle şeyleri çok düşünürüz çok kafaya takarız ama erkekler öyle değil maalesef boşver sen canımkaydirigubbakcemile5

12. 5 Mayıs 2010
  13. nevaM0707

nevaM0707 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    86
    git sarıl hemen yaaaboshayallersmile

14. 5 Mayıs 2010
  15. Laale

Laale Aşikârdır Zat-ı Hak Pro Üye

Beğenildi:
    21.427
    Ödül Puanları:
    363
    Gerçekten yazık ediyorsunuz kendinize..
    Kırılmanızı,kızmanızı anlayabilirim..
    Ama küs olmak benim için çok ağır bir yük. O yüzden yazık dedim..
    Hem evliliğinizdeki sıcaklık azalır hem de siz yok yere üzülüyorsunuz..

16. 5 Mayıs 2010
  17. Amonra

Amonra Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    266
    Ödül Puanları:
    213
    bunda küsülecek bişey yok ki. garantici sağlamcı bi insan belli ki eşin. emin olmak için sormuştur. sen niye üzerine alınıyosun hemen. üstelik şu bilgisayarda tıklama dediğim halde tıklar olayına çok güldüm bu kadar kasma kendini bu eşini de sıkar. yani sürekli bi insana ne yapması gerektiğini söylemek dominant taraf olmak hoş değil.

18. 5 Mayıs 2010
  19. sea sea

sea sea RABBİM SANA EMANET... Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    siz anlatınca ben kendi babamı gördüm.bazı insanlar böyledir size güvenmediğinden değil,onlarda bi hastalık bu.babamla ben bu konuyu konuşmuştum.bu sadece kendileriyle ilgili bir problem.büyütüpte kendinizi üzmeyin.böyle düşünmeye çalışın...