Kusura bakmayın, birilerine içimi dökünce rahatlıyorum

Konusu 'Arşiv' forumundadır ve kader1 tarafından 5 Aralık 2008 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    5 Aralık 2008
    Konu Sahibi : kader1
  1. kader1

kader1 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    32
    Ödül Puanları:
    108
    ya kızlar şuan aglıyorum ya bu kaderi neden allah çiziyor çok kötüyüm dualarımı ediyorum allaha uygun bir kul olmaya çalışıyorum yine olmuyor birgün olsun allah duamı kabul etmedi ne olacak benim bu halim anlamıyorum hayat çok kötü bana karşı acımasız artık kaldıramıyorum bu yükleri neden böyle oluyor allahın beni sevmedigini düşünüyorum 2 seneden beri iş arıyorum koskoca antepte bulamıyorum gönlümü kırmayab kalmadı herkes birşey söylüyor sıkıldım artık inan kaldıramaıyorum kimse beni anlamıyor sen çok şansızsın senin evlilik hayatında kötü olur diyorlar herkes benim yerime konuşuyor yanlarında kadersiz olarak görürlüyorum yaşım daha 22 bazen acır gözlerle bir kısmet bulursun diyorlar anlamıyorum allah herkese ayrı bir kader çizer diyorum kşimse dinlemiyor herkes evde kaldımı düşünüyor ne yapacagımı bilemedim hiç kimse anlamıyor hiç kimse bu genç demiyor
    bıktım artık deprosayana girdim kimse bilmiyor inanınki şimdi aglayarak yazıyorum artık onlaraın dediklerine inanır oldum ömrüm boyunca yüzüm gülmeyecek çünkü ben çok şansızmışım öyle diyorlar kimsem yok buraya yazmak istedim biliyorum çok yazdım buraya sorunlarımı lütfen kusura bakmayın birilerine içimi dökünce rahatlıyorum

2. 5 Aralık 2008
  3. EU2

EU2 Guest

şşşş şu mübarek günde bu yazdığın kelime neydi şimdii?? nedemek allahın beni sevmediğni düşünüyorum nedemek dualarımı kabul etmiyo?? sen böyle karamsar olursan herşeyi geçtim böyle inançsız olursan başına herşey gelir arkadaşım lütfen silkelen kendine gel...

4. 5 Aralık 2008
  5. Apple

Apple Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    108
    sen öyle boş konuşan cahil insanların lafına bakıp hiç bunalıma girme tatlım.kimin şanslı kimin şanssız olduğu sonradan belli olur.daha dur 22 yaşındasın neler ne güzellikler göreceksin.benimde babannem evlilik konusunda şanssız olduğumu söyler dururdu kısmetin bağlı falan beynimi yerdi ister istemezde etkilenirdim üzülürdüm.ama 3 sene önce öyle biriyle tanıştım aşık oldum ve evlilik yaptım şimdi benden şanslısı yok.herkes gıptayla bakıyor.eşimin şirketinde beraber çalışıyoruz ve çok mutluyum.senin hayır bildiğinde şer ,şer bildiğinde bir hayır gizlidir unutma.sevgiler....

6. 5 Aralık 2008
  7. xsxekerkxixzcandy

xsxekerkxixzcandy İyi ki geldin pamuğum.. Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    Allaha sığın , inancım azalmasın, dua etmeye devam et, duaların inşallah kabul olsun arkadaşım,
    Birazda pozitif bakmaya çalış, depresyona mı girdin, üç günlük dünyada, Allaha şükür sağlıklısın değilmi, bende çok sıkıntılar çektimde bir gün olsun böyle konuşmadım, çok şükür iyiyim şimdi, her halimize şükretmek lazım

8. 5 Aralık 2008
  9. zelixsx82

zelixsx82 RABBİME SONSUZ ŞÜKÜRLER.. Pro Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    canım şuan haşa ama allaha isyan ettiğinin farkındamısın bence yat kalk rabbine şükret bir rahatsızlığınmı var hastana köşelerinde inim inim inleyen ne hastalar var bence dön rabbine ilk önce tövbe et sen böyle dersen rabbim elbette dualarını kabul etmez hem senin yaşın daha 22 3o yaşındamısında evde kaldım diyosun yapma canım rabbimin hazinesi okadar büyükkü o herkese o hazineden verir ama sen ilk önce rabbinr sığın............

10. 5 Aralık 2008
  11. Nadas

Nadas Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    148
    canım bunları yaşayan bu hislere kapılan sen değilsin sadece
    seni ve hislerini anlıyorum ama böyle düşünme lütfen en azından
    düşünmemeye çalış çünkü eğer dünyadan rızkın kesilmiş olsa
    şuan yaşamıyor olurdun birde sana bir tavsiyede bulunacagım
    malum bayrama az kaldı arefe gününde eüzü besmeleyle
    1000 tane ihlas suresi oku arefe günü çok mübarek bir gün
    okuduktan sonra allaha çok çok dua et o günde bin ihlas okumak
    çok faziletli allah bütün günahları affedep bütün duaları kabul edermış.
    lütfen dikkate al canım...kendinide üzme hadi kal sağlıcakla

12. 5 Aralık 2008
  13. kader1

kader1 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    32
    Ödül Puanları:
    108
    inş bende senin gibi mutlu olurum ama çevrem öyle bir inandırdıki mutsuz olacagımı düşünüyorum artık

14. 5 Aralık 2008
  15. aysegul

aysegul Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    108
    şşşş şu mübarek günde bu yazdığın kelime neydi şimdii?? nedemek allahın beni sevmediğni düşünüyorum nedemek dualarımı kabul etmiyo?? sen böyle karamsar olursan herşeyi geçtim böyle inançsız olursan başına herşey gelir arkadaşım lütfen silkelen kendine gel...

Bazen dualarının kabul olmadığını düşünebilir insan çaresiz olduğu anlarda. sert olmuş yazın. biraz daha yumuşak olabilirsin.
    ben 5 yıl boyunca hiç usanmadan bıkmaadan her gün aynı duayı ettim aynı şeyi diledim. ama olmadı. bende düşünmeye başlamıştım dualarımın kabul olmadığını. bazen şer gibi görünen hayır , hayır gibi görünen şer olabilir. dualarında hayırlısını dile. ve 22 yaş çok büyük bi yaş deil evde kalmak için. her inişin bi çıkışı vardır unutma. bu yaşadıklarında geçecek. ama kendine ve allaha inancını kaybetme. pes etme bişiler için çabala sonra allaha bırak. üzülme. bu hayat üzülmek için çok kısa. kimsenin söylediğine bakma sen . hem ÖNEMLİ OLAN SENSİN

16. 5 Aralık 2008
  17. kader1

kader1 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    32
    Ödül Puanları:
    108
    hepinize teşekürler iyiki varsınız beni bu çevre mahvetti annem teyzem en yakınımda olan bunlar bile ne laflar ettiler zoruma gitti hiç bir zaman genç bu demediler yoksa ben dualrını eden inançlı biriydim ama artık dinden uzaklaşmya başladım herkes kaderi insan çizer diyor şaşırdım kaldım yemin ederim 2 seneden beri ben hergün aglıyorum ne yapacagımı bilemiyorum

18. 5 Aralık 2008
  19. EU2

EU2 Guest

ayşegül benim kendi düşüncemi yazdım sizlerce sert olabilir yazım belki ama ben bu yazıyı allaha isyan olarak nitelendiriyorum hiç bişekilde denilirmi dualarım kabul olmuyor allah beni sevmiyor diye?? neyse bu benim kendi düşüncemdi ve yazdım...

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.