kusurlu oldugumu unutuyorum bazen

Konusu 'Arşiv' forumundadır ve burcumm25 tarafından 9 Eylül 2008 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    9 Eylül 2008
    Konu Sahibi : burcumm25
  1. burcumm25

burcumm25 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    öle canım sıkkınmı benkı ınanclı bı ınsanım ama ıntıharı bıle dusunuyom eger yazmazsam ıcımde kalıcak zaten kahroluyorum ıcten ıce.genc kızlıgım cok zor gectı babam yurt dısındaydı annem dengesızdı bızde onların elınde buyuyen zavallılar.zavallı dıyorum cunkı o kadar bunaldımkı o kadar agladımkı allaha hep dua ettım hakkımda hayırlısı evlemekse nasıp ette kurtulayım.bırı cıktı kasıma hıc sevmedım kendını sevdırmek ıcın bıse yapmadıkı seveyım..tamam dedım sart surt koydum ama kendım bıle ınanmıyorum.dıs gorunusume konusmama vuruldu ıkı hafta ıcınde ısttettı benı ne nısanımda mutluydum ne dugunumde ıcım kan aglıyodu ama duzelır gozuyke baktım herseye..evım kaynanamlara cok yakın ve daha 2 gunluk glınken anne anne demeye basladı hos gordum ama anne kuzusu oldugunu aılesının hıc kımsenın yerıne koymayacagını yenı ogrendım.ben kımmıyım bayan hızmetcı.gecelerı ısını goren gunduz aılesının ve kendının hızmetını eden ıyı gellın.ole guleryuzluydumkı artık soldu herseyım ılgısız sevgısı olmayan buzdolabıyla hayat gecırmek.ha bıde ustune kısırım ben demısmıydım o da tuzu bıberıı.kusurluyum ya sesımı kesmem lazım hakkım yok.ama bugun gerı donebılsem bugun gıdecek yerım olsaa asla cekmem asla durmam asla..:çok üzgünüm:senağlama

2. 9 Eylül 2008
  3. zeynebada

zeynebada Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    146
    canım ya çok ü<üldüm sen kısırsan busenden kaynaklanan bişi değilki allahtan gelen bir durum buna kimse bişi diyemezki hayatta herşey çoluk çocuk degildirki gelelim eşine madem hiç sevmedin be gülüm nie evlendin hayatını daha çekilmez hale getirdin kurtuluş yapayım derken kendini daha derine ittin daha bunalttın bütün erkekler genelde ailelerine özelli,kle annelerine düşkün bunu bil birkere bende biraz koşturursam onlara çok iyi gelin oluyorum bazen senin gb düşünüyom bende ama sevgi olmadan hiçbişi güsel gitmez rayından çıkar birdahada yolunu tutturamazsın herşeyin başı sevgi birbirinizi sevmeniz gerekli konuşmayı bir dene eşinle sıkıntını anlat canım ona elbet bir şekilde çözüme varacaksınızdır

4. 9 Eylül 2008
  5. island

island Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1.316
    Ödül Puanları:
    163
    Canım bugün sen fazlasıyla dolmuşsun.
    Açtığın konuları okudum da :teselli:
    Lütfen bu kadar karamsar olma. Ne demek "kusurluyum":kızgın:
    Bunda senin ne suçun var? Zaten kısır olmasan bile böyle bir adama çocuk doğurulur mu?
    Kendini topla güçlü ol.
    Bak ne güzel mesleğin var elinde. Ortada çocuk da yok. Bu adamı çekmek zorunda değilsin.
    Kendi hayatını kurabilirsin. Hiçbir şey için geç değil.a.s.

6. 9 Eylül 2008
  7. YaprakDxoxkxuxmxux

YaprakDxoxkxuxmxux Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    canım ne olur intihar falan böyle şeyleri aklına bile getirme. bunu söylemek çok kolay biliyorum ama inadına yaşamalı diye düşünüyorum. çocuk konusunda sorun eşinde de olsa insanlar suçlamak istedikten sonra sana yine bir bahane uydurup kulp takarlardı. hiç durma oralarda diyeceğim ama gidecek yerim yok demişsin. allah bu mübarek günlerde yardımcın olsun:çok üzgünüm:

8. 9 Eylül 2008
  9. Egem

Egem Yokluk içinde Cumhuriyeti kuranların torunuyuz. Pro Üye

Beğenildi:
    9.435
    Ödül Puanları:
    238
    ne kadar doğru bimiyorum ama derlerki kadının kısırı olmaz kusuru olur o da tedaviyle düzelir ama bu durumda sen şu anda çocuk isteme biraz daha bekle canım

10. 9 Eylül 2008
  11. Seloxsx

Seloxsx Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    Bence kısırım diye kesip atma bu zamanla nerdeyse 60 yaşındaki kadınlar bile tedaviyle anne oluyor. İkincisi de gir bir işe çalış bölece bütün gün onlara hizmetçilik yapmaktan kurtulursun. Ekonomik özgürlüğün olur.

12. 9 Eylül 2008
  13. kafadar

kafadar yaşadık... gördük... Üye

Beğenildi:
    213
    Ödül Puanları:
    113
    bak canım sana sadece şunu diyecemm
    senn buu dünyaa bir dahaa gelmiyeceksinnn tamam süprizzzzz
    kendini düşünürmüsün lütfenn
    bir arkadaşımız demiş zaten bu adamdan çocuk doğursan ne olacak
    o zaman durum daha kötüü
    bence hayatına bak.. çalışıyosun işte mesleğin var
    kendi ayakların üzerinde durabilirsin a.s.

14. 9 Eylül 2008
  15. Apple

Apple Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    108
    lütfen böyle demeyin çok üzüldüm.kusurluyumda ne demek.herkesin çocuğu olmayabilir.herşey allahtan.çocuk doğuramadin die çile çekmek zorundamisin.

16. 9 Eylül 2008
  17. Yaxsxama Dair

Yaxsxama Dair Hercai hayat... Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Hayat bütün zorluklara rağmen öyle güzel ki! kim tam anlamıyla mutluki şu üçgünlük dünyada!hepimiz bir şekilde sınavdan geçiyoruz ve güçlü olup sabretmek zorundayız,lütfen aklına bir daha ölümü getirme sen aciz bir insan değilsin bak ne güzel mesleğinde var elinde,kısırım demişsin zamanımızda herşeyin çaresi var yeterki sabret ve iste.Gerçi böyle bir insanada evlat vermek nederece doğru olur oda düşündürücü.

18. 9 Eylül 2008
  19. destinaber

destinaber Guest

canım ıyı bır doktordan netıce alıptamı kısırım dıyorsun kı
    bence boyle deme tıp cok ılerledı ama boyle mutsuz olupta kendınıde yıpratma
    belkı cocugunun olmaması senın ıcın daha ıyı
    yanlıs anlama herkes anne olmak ıster ama hem esın hem aılen
    yasadıgın ortam cok gergın ve sıkıntılı cocuk bellkı boyle ortamda buyumesı zor olacak
    canım belkı senın ımtıhanın bu bılemeyız
    allah yardımcın olsun..sabrını bol versın sakın uzulme uzulmek ve sıkıntı ancak ınsanı yıpradıp
    saglıgını bozmaktan baska bır ıse yaramıyor

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.