kütaj ve sonrası

Konusu 'İnfertilite / Kısırlık' forumundadır ve zeyneb1982 tarafından 19 Ocak 2010 başlatılmıştır.

19 Ocak 2010
    Konu Sahibi : zeyneb1982
  1. zeyneb1982

zeyneb1982 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    benim bebeğim tam 19 haftalıktı cinsiyetini öğrenecektim heyecanla doktorun kapısını çaldım şunu söyleyim anneler herşeyi gerçekten hissediyor içimde sıkıntıda vardı ogün.doktor bebeğimin kalbinin durduğunu söyledi acımasızca asla unutmıycam o anı ve kürtaj dedi dünya başıma yıkıldı.Bir daha hamile kalamadım aylar oldu sebepsiz herşey iyi ama olmuyor hamilelik boyunca beni üzenleri affetmiyorum lütfen bana dua edin

2. 20 Ocak 2010
  3. firstmoonxxxx

firstmoonxxxx Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Çok geçmiş olsun.Demek ki o bebeğin bu dünyada kısmeti yokmuş,Allah herşeyin hayırlısını versin ama böyle zamanlarda mantıklı düşünmek çok zordur,her regl olduğumda öyle kötü hissediyorum ki bir de senin yaşadıklarını yaşasaydım ne yapardım bilmiyorum.Demek ki hamile kalabiliyorsun birde bu açıdan bak bence,yine hamile kalırsın inşallah,hepsinde aynı sonuç olur diye düşünme.Seni üzenleri fazla takmamaya çalış,sen kendini üzme yeter.

4. 20 Ocak 2010
  5. zeyneb1982

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    çok kötü bir durum üzüntüden anksiyete oldum hala yazarken bile zorlanıyorum kelimelerde hata yapıyorum rabbim herkezin gönlüne göre versin

6. 20 Ocak 2010
  7. masal0663

masal0663 limon ağacı Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    86
    canım geçmiş olsun...
    yalnız değilsin biliyorsun..bu durumu yaşayan onlarca insan ver bu sitede..bu sitede olmayanları düşenemiyorum bile..
    ben de 15 haftalıkken kaybettim bebeğimi...diyorum ki keşke şu ultrasonlar olmasaydı da bizde çoook heveslenmeseydik..ay elini oynattı,yok gülümsedi,yok pipisi göründü ...
    deliyoruz valla..
    Allah tez vakitte gönlünüzdekini versin..düşünme stres yapma yeter...
    UNUTMA YALNIZ DEĞİLSİN opuyorumnanaktan

8. 21 Ocak 2010
  9. eylul08

eylul08 Allahım bizi koru Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    148
    geçmiş olsun zeynep ne kadar zordur bilirim sende çok kötüsündür eminim ama amanla biraz daha alışıyor insan inşallah bundan sonra herşey yolunda gider ve sorunsuz bir hamilelik geçirip kavuşursun bebeğine

benimde 4 yıl olacak evlendiğim 2 yıl önce hamile kaldım ama düşük yaptım 1 yumurta uyarıcı ilaçlarla tedavi 1 aşılama 2 tüp bebek yaptırdım 1 yıl içinde 2. tüp bebekte hamile kaldım ama 8 haftalıkken kalp atımı olmadığı için kürtaj oldum çok ağladım üzüldüm ama yapacak bir şey olmuyor işte hayırlısı böyleymiş

çok kötü günler geçirdim ama umudumu kaybetmedim

inşallah sen bu yollardan geçmeden kavuşursun bebeğine

10. 21 Ocak 2010
  11. Nargile

Nargile Haktan&Beren Pro Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    88
    Geçmiş olsun canım.Acını ve çaresizliğini okadar iyi anlıyorum ki.Ben o lanet ettiğin anları çok defa yaşadım ve hala yaşamaktayım.Atlatılması zor bir dönem,hem bedenen hem psikolojik yıpranıyorsun ama toparlanmak zorundasın.Herşeye yediden başlamak için güçlü ve dirayetli olmalısın.Ben bu hafta kaybettim bebeğimi ama hala yeniden başlayacağım günü bekliyorum.Umarım herşey gönlünce olur.olumunekankayizsmile

12. 14 Şubat 2010
  13. zeyneb1982

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    kıyamam nasılsın peki neolur dikkat et kendine herşeyin sebebi üzüntü benim kayınvalidem ebe hemşire azımdan köpük geliyo dedim naz yapıyorum sandılar ölcekmişim meğerse zehirledi beni anksiyete oldum şimdi kime zarar tek bana .kendine dikkat et

14. 14 Şubat 2010
  15. kar

kar içim buz tutmuş.. Pro Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    148
    rabbım yardımcınız olsun..
    ama en onemlısı sızın saglıgınız su an ..sıze kotuluk edenlerı uzenlerı atın bı kenara sızde gordugunuz gıbı sıze sadece zararları oluyo..
    bı operasyon gecrmıssınız rahım kendını toparlaması zaman alabılır ve yenıden gebe kalırsınız..yeterkı bukadar uzulupde takılı kalmayın..guzellıkler sızınle olsun..

16. 19 Şubat 2010
  17. any

any Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canım geçmiş olsun o duyguyu iki defa bende yaşadım

18. 19 Şubat 2010
  19. gorkemli

gorkemli Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    bende 2007 aralıkta 9 haftalık bebişimi kalbi atmadığı için kürtaj oldum.ilk gebeliğimdi.kürtaj masasında yaşamadığını bildiğim halde onu benden almayın diye ağladığımı unutamam hiç.ozamandan beri hamile kalamadım.sebepsiz infim.2 aşılama geçirdim.martta tüp deniycem.ama umudumu hiçbir zaman kaybetmedim.kaybetmiycemde.lütfen sende kaybetme.bir kere oldu,yine olacak de.yalnız senin başına gelmiş gibi kendini üzme.